Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:00
Orpheus
Apeldoorn
P60
Amstelveen
Kaleidoskoop
Nieuwkoop
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
Drommedaris
Enkhuizen
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Roepaen
Ottersum
De Meenthe
Steenwijk
013
Tilburg
Pop- en Cultuurhuis PX
Volendam
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Boerderij
Zoetermeer
dB's
Utrecht
De Kreun
Kortrijk
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
Paradiso
Amsterdam
Lucky
Rijssen
21:00
Paard
Den Haag
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Luxor Live
Arnhem
21:00
Simplon
Groningen
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Spant!
Bussum
20:00
Cafe D’n Ingel
Thorn
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Het Trefpunt
Warmond
21:00
Luxor Live
Arnhem
Muziekgieterij
Maastricht
19:30
Paradiso
Amsterdam
21:30
Hedon
Zwolle
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
22:00
Vera
Groningen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
Rotown
Rotterdam
20:30
RASA
Utrecht
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Club Antre
Amsterdam
Wilminktheater
Enschede
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:00
Baroeg
Rotterdam
013
Tilburg
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
19:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Poppodium Volt
Sittard
20:00
De Spot
Middelburg
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Paard
Den Haag
21:00
De Peppel
Zeist
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Posttheater
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Gashouder
Dedemsvaart
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Metropool
Hengelo
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:30
De Doelen
Rotterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
Melkweg
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
De Pul
Uden
Theater De Verwachting
Ritthem
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater Grenedeer
Gronsveld
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
23:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
De Oosterpoort
Groningen
20:45
Doornroosje
Nijmegen
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Diligentia
Den Haag
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Penny Lane
Oostburg
20:30
Ons Tejater
Lieshout
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
The BOX
Hilvarenbeek
20:15
De Doelen
Rotterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
PopEi
Eindhoven
20:30
ACU
Utrecht
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
Nieuwe Nor
Heerlen
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Bosuil
Weert
Schouwburg Almere
Almere
21:30
V11
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
vrijdag 18 november 2016
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Wilfried de Jong & Bruut!
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Welkom bij de Fresku Show
Parktheater, Eindhoven
20:00
Vreemde Kostgangers
Orpheus, Apeldoorn
VNV Nation
P60, Amstelveen
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Kaleidoskoop, Nieuwkoop
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Van Dik Hout - Het Best Van
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Ton Kas - JABROER
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater De Willem, Papendrecht
Tim Knol - Lost & Found
Drommedaris, Enkhuizen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Thin Lizzy Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
De Meenthe, Steenwijk
Therapy?
013, Tilburg
The Young Folk
Pop- en Cultuurhuis PX, Volendam
20:00
The Sunshine Boys
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
The Ones to Blame
Boerderij, Zoetermeer
The Monsters
dB's, Utrecht
The Levellers
De Kreun, Kortrijk
20:00
The Kik
Theater de Speeldoos, Baarn
The Human League
Paradiso, Amsterdam
The Dire Straits Experience
Lucky, Rijssen
21:00
T.Raumschmiere
Paard, Den Haag
T-99
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Symfo Classics
Luxor Live, Arnhem
21:00
SX
Simplon, Groningen
20:15
Stomp - Anniversary Tour
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Stéphanie Struijk
Spant!, Bussum
20:00
stax
Cafe D’n Ingel, Thorn
23:00
SPEKTRUM XL presents Eatbrain Night Haarlem
Patronaat, Haarlem
20:30
Skullshakers
Blue Collar Hotel, Eindhoven
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Trefpunt, Warmond
21:00
Sinas
Luxor Live, Arnhem
Sevn Alias
Muziekgieterij, Maastricht
19:30
Sean Koch Trio
Paradiso, Amsterdam
21:30
Scott & Young- Albumrelease
Hedon, Zwolle
Sampha
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Roos Blufpand - Hoe Dan
Theater De Winsinghhof, Roden
22:00
Rooie Waas
Vera, Groningen
20:00
Rob Dekay
Burgerweeshuis, Deventer
21:30
Randall Bramblett
Porgy en Bess, Terneuzen
Puggy
Rotown, Rotterdam
20:30
Pliri Ntaxei - Hedendaagse rebetika uit Thessaloniki
RASA, Utrecht
Pieter Derks - Spot
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Pickles and Peppers; Spicy gypsy swing
Club Antre, Amsterdam
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Wilminktheater, Enschede
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:00
Orphaned Land + Voodoo Kungfu + Imperial Age
Baroeg, Rotterdam
Opeth
013, Tilburg
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Bouwkunde, Deventer
19:30
Nouvelle Vague
TivoliVredenburg, Utrecht
No Man’s Valley / The Sore Losers
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Nirvana door Zapp4
De Spot, Middelburg
21:00
Nihill
Little Devil, Tilburg
20:00
Myles Sanko
Paard, Den Haag
21:00
Monomyth
De Peppel, Zeist
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Micha Wertheim - Ergens Anders
Posttheater, Arnhem
Memphis May Fire / Silverstein / The Devil Wears Prada
Melkweg, Amsterdam
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater PePijn, Den Haag
Max Meser
Gashouder, Dedemsvaart
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Purmaryn, Purmerend
Martijn Koning - Koning van de Lach
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Mark Villa / Pyrodox / Sleazy Elegance
Metropool, Hengelo
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:30
Margriet Sjoerdsma
De Doelen, Rotterdam
20:00
Maiden United
Bibelot, Dordrecht
Mägo De Oz
Melkweg, Amsterdam
Maaike Ouboter
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Luminize
De Pul, Uden
LOS - VAST
Theater De Verwachting, Ritthem
22:00
LIVE: Luna Kiss (UK)
Muziekcafé Helmond, Helmond
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Grenedeer, Gronsveld
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
23:00
Kraken Label Night
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Kraantje Pappie
De Oosterpoort, Groningen
20:45
Kraak & Smaak
Doornroosje, Nijmegen
KingFisher Sky
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Joep Onderdelinden - Taart!
Diligentia, Den Haag
20:30
Joe Purdy
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Jeremy Pearl Jam Tribute
Penny Lane, Oostburg
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Ons Tejater, Lieshout
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Schaffelaartheater, Barneveld
Izaline Calister - Latin Diva
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Isabelle Amé
The BOX, Hilvarenbeek
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet
De Doelen, Rotterdam
20:00
Indian Askin
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Iamthemorning
Patronaat, Haarlem
20:00
Huismerk
PopEi, Eindhoven
20:30
Hidden Charms
ACU, Utrecht
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theaterpand Weesp, Weesp
Heather Findlay Band
Nieuwe Nor, Heerlen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Agnietenhof, Tiel
20:00
Harry & De Gebroeëke Zwiêgelkes
De Bosuil, Weert
Hans Klok
Schouwburg Almere, Almere
21:30
Hannah Georgas
V11, Rotterdam
20:00
Grades
Patronaat, Haarlem