Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
The BOX
Hilvarenbeek
20:30
Het Trefpunt
Warmond
20:30
Ons Tejater
Lieshout
20:30
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
ACU
Utrecht
20:30
Mezz
Breda
20:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
De Doelen
Rotterdam
20:30
Theater De Veste
Delft
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
RASA
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
20:30
Club Antre
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Blue Collar Hotel
Eindhoven
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Nieuwe Nor
Heerlen
20:45
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Mezz
Breda
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Paard
Den Haag
21:00
De Peppel
Zeist
21:00
Simplon
Groningen
Rotown
Rotterdam
Altstadt
Eindhoven
21:00
Roepaen
Ottersum
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
De Piek
Vlissingen
21:30
V11
Rotterdam
21:30
Hedon
Zwolle
21:30
Porgy en Bess
Terneuzen
Paradiso
Amsterdam
22:00
Gebr. De Nobel
Leiden
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Vera
Groningen
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
STECK
Delft
23:00
De Oosterpoort
Groningen
23:00
Patronaat
Haarlem
23:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
23:30
Melkweg
Amsterdam
23:30
Paardcafe
Den Haag
Kunstencentrum Vlaams Fruit
Antwerpen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
C.C Warenar
Wassenaar
Zaantheater
Zaandam
Cultureel Centrum Heerde
Heerde
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater Hof 88
Almelo
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
De Zwaan
Uitgeest
Theater de Stoep
Spijkenisse
dB's
Utrecht
Agora Theater Druten
Druten
De Spot
Middelburg
Agnietenhof
Tiel
Scheldetheater
Terneuzen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Gouverneurstheater
Heusden
Figi Theater
Zeist
Diligentia
Den Haag
Schouwburg Amphion
Doetinchem
De Kattendans
Bergeijk
Schouwburg Ogterop
Meppel
Het Kielzog
Hoogezand
De Amer
Amen
Stadsschouwburg Sint-Niklaas
Sint-Niklaas
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
11:00
Paradiso
Amsterdam
13:30
Klokgebouw
Eindhoven
14:30
Doornroosje
Nijmegen
15:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
15:00
Concerto
Amsterdam
15:00
St. Urbanuskerk
Ouderkerk aan de Amstel
15:30
Vorstin
Hilversum
15:30
Willemeen
Arnhem
15:45
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
013
Tilburg
19:00
Iduna
Drachten
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
De Pul
Uden
Koorenhuis
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
19:30
Hotel Haarlem
Haarlem
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
vrijdag 18 november 2016
20:30
Freek de Jonge - De Peiling
Het Evertshuis, Bodegraven
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Isabelle Amé
The BOX, Hilvarenbeek
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Het Trefpunt, Warmond
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Ons Tejater, Lieshout
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Hidden Charms
ACU, Utrecht
20:30
Bertus Borgers & The Young Retro's
Mezz, Breda
20:30
Joe Purdy
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Margriet Sjoerdsma
De Doelen, Rotterdam
20:30
Gosto / Lakshmi
Theater De Veste, Delft
20:30
Archive
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Club Latin: Izaline Calister (in Stadsschouwburg)
RASA, Utrecht
20:30
Pliri Ntaxei - Hedendaagse rebetika uit Thessaloniki
RASA, Utrecht
20:30
Pickles and Peppers; Spicy gypsy swing
Club Antre, Amsterdam
20:30
The Ones to Blame
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Skullshakers
Blue Collar Hotel, Eindhoven
Call It Off + The Press and the President | 18-11-2016 | W2 Poppodium
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Heather Findlay Band
Nieuwe Nor, Heerlen
20:45
Kraak & Smaak
Doornroosje, Nijmegen
21:00
Barrelhouse
Metropool, Hengelo
21:00
GoGo Penguin
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Dubioza Kolektiv (BA) + support
Mezz, Breda
21:00
Sinas
Luxor Live, Arnhem
21:00
Feuerengel
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
T.Raumschmiere
Paard, Den Haag
21:00
Monomyth
De Peppel, Zeist
21:00
SX
Simplon, Groningen
Puggy
Rotown, Rotterdam
De Kraaien
Altstadt, Eindhoven
21:00
Thin Lizzy Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
21:00
Nihill
Little Devil, Tilburg
21:00
Crooked Brothers
De Piek, Vlissingen
21:30
Hannah Georgas
V11, Rotterdam
21:30
Scott & Young- Albumrelease
Hedon, Zwolle
21:30
Randall Bramblett
Porgy en Bess, Terneuzen
Amber Arcades
Paradiso, Amsterdam
22:00
Fun Lovin Criminals DJ-set
Gebr. De Nobel, Leiden
22:00
Bombay
Merleyn, Nijmegen
22:00
Rooie Waas
Vera, Groningen
22:00
LIVE: Luna Kiss (UK)
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Aidan
STECK, Delft
23:00
FeestDJRuud
De Oosterpoort, Groningen
23:00
SPEKTRUM XL presents Eatbrain Night Haarlem
Patronaat, Haarlem
23:00
Kraken Label Night
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
23:30
Fiesta Macumba
Melkweg, Amsterdam
23:30
Cassus
Paardcafe, Den Haag
zaterdag 19 november 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstencentrum Vlaams Fruit, Antwerpen
Paul de Munnik
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Pieter Derks - Spot
C.C Warenar, Wassenaar
Micha Wertheim - Ergens Anders
Zaantheater, Zaandam
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Cultureel Centrum Heerde, Heerde
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Theater Hof 88, Almelo
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Zwaan, Uitgeest
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater de Stoep, Spijkenisse
T-99
dB's, Utrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Agora Theater Druten, Druten
Indian Askin
De Spot, Middelburg
2 Meter Sessies - Jan Douwe Kroeske
Agnietenhof, Tiel
Marc-Marie Huijbregts
Scheldetheater, Terneuzen
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Gouverneurstheater, Heusden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Figi Theater, Zeist
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Diligentia, Den Haag
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Minou Bosua - Minoux
De Kattendans, Bergeijk
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Ogterop, Meppel
Amsterdam Klezmer Band
Het Kielzog, Hoogezand
The Young Folk
De Amer, Amen
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
Stadsschouwburg Sint-Niklaas, Sint-Niklaas
De Partizanen - Welkom in Partizanië
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
11:00
Dirk Scheele
Paradiso, Amsterdam
13:30
The Sound Of Revolution
Klokgebouw, Eindhoven
14:30
Entombed AD / Nihill / Voivod
Doornroosje, Nijmegen
15:00
Tony Joe White
North Sea Jazz Club, Amsterdam
15:00
Giant Tiger Hooch
Concerto, Amsterdam
15:00
Canticum Anglicum
St. Urbanuskerk, Ouderkerk aan de Amstel
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
15:30
Grindfeast XL3
Willemeen, Arnhem
15:45
Another Kind of Blue - Blue Technology
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
16:00
Crooked Brothers
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
Alcest + MONO
013, Tilburg
19:00
Fryskbloed Muzykfestival
Iduna, Drachten
Wardruna
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Vrienden van Uden Live! Beat The Stones / Staal Met Glazen
De Pul, Uden
Marc O’Reilly
Koorenhuis, Den Haag
Astrid S
Paradiso, Amsterdam
19:30
Haarlem Comedy Club
Hotel Haarlem, Haarlem
19:45
The Heavy
TivoliVredenburg, Utrecht
Jan Smit
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Humberto Tan
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Gare Du Nord @DRU Cultuurfabriek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Placebo
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Night of The Proms Rotterdam
Ahoy, Rotterdam
20:00
Bokoesam
Patronaat, Haarlem
Royal Republic
Melkweg, Amsterdam