Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Veluvine
Nunspeet
21:00
Vera
Groningen
20:30
Volta
Amsterdam
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Apollofirst Theater
Amsterdam
Baroeg
Rotterdam
19:00
Biebob
Vosselaar
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
22:00
Brebl
Nijmegen
Burgerweeshuis
Deventer
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
Chassé Theater
Breda
20:00
CineMec
Ede
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
De Helling
Utrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Meenthe
Steenwijk
21:00
De Peppel
Zeist
De Pul
Uden
20:30
De Schakel
Gilze
20:15
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Dok6
Panningen
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
EKKO
Utrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
Fluor
Amersfoort
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
Grenswerk
Venlo
20:30
Groene Engel
Oss
21:00
Grounds
Rotterdam
20:45
Hedon
Zwolle
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:30
Het Evertshuis
Bodegraven
20:15
Holstohus
Olst
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Infoversum
Groningen
20:00
Jacobuskerk
Enschede
20:00
JJ Music House
Zoetermeer
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
LantarenVenster
Rotterdam
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Little Devil
Tilburg
Luxor Live
Arnhem
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Metropool
Hengelo
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mirliton Theater
Utrecht
20:15
Musis
Arnhem
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
Nijdrop
Opwijk
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Paard
Den Haag
21:15
Paco Plumtrek
Almelo
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
19:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Podium Mozaiek
Amsterdam
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Q-Factory
Amsterdam
21:00
RASA
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Roepaen
Ottersum
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
donderdag 10 december 2015
20:00
The Tenors
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
José González
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Janne Schra
TivoliVredenburg, Utrecht
Johan Goossens - Daglicht
Veluvine, Nunspeet
21:00
Hallo Venray + Automatic Sam
Vera, Groningen
20:30
Balloon 6 / The Sue
Volta, Amsterdam
Nathalie Baartman - Louter
Witte Theater, IJmuiden
Kamagurka - Vliegangst op de Pechstrook
Zaantheater, Zaandam
Florence + The Machine
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 11 december 2015
21:00
My Generation: Claw Boys Claw
013, Tilburg
Bløf
013, Tilburg
20:00
Carolien Borgers - Zeker Weten
Agnietenhof, Tiel
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Agora Theater Druten, Druten
19:00
Django Django
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tango Extremo
Apollofirst Theater, Amsterdam
GBH
Baroeg, Rotterdam
19:00
Soilwork
Biebob, Vosselaar
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
22:00
Fumaça Preta
Brebl, Nijmegen
John Coffey
Burgerweeshuis, Deventer
21:00
Andy Frasco
Café Wilhelmina, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Chassé Theater, Breda
20:00
Sinatra 100: A Man And His Music
CineMec, Ede
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
The Dirty Denims
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Pat Smith
De Helling, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Meenthe, Steenwijk
21:00
Maison Du Malheur
De Peppel, Zeist
Crippled Black Phoenix
De Pul, Uden
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Schakel, Gilze
20:15
Vocaal Ensemble MUSA
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
The Analogues
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Dok6, Panningen
23:00
Dj Steve Bicknell / Jeff Mills
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Beans & Fatback
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
20:30
The Indien
EKKO, Utrecht
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Figi Theater, Zeist
20:30
Zuco 103
Fluor, Amersfoort
20:30
The Boss
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Afterpartees
Gigant, Apeldoorn
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Alkmaarse Big Band feat. Deborah J. Carter
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
La Pegatina
Grenswerk, Venlo
20:30
Museumconcert: Black Oak / Rosemary & Garlic / The Great Communicators
Groene Engel, Oss
21:00
United Vibrations
Grounds, Rotterdam
20:45
Radio Eliza / Silent War / The Legs
Hedon, Zwolle
Typhoon
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Evertshuis, Bodegraven
20:15
Cameretten Finalistentournee
Holstohus, Olst
20:00
Jaap Boots in cafe Marktzicht Drachten
Iduna, Drachten
20:30
Amatorski
Infoversum, Groningen
20:00
Anúna
Jacobuskerk, Enschede
20:00
Lemon (NL)
JJ Music House, Zoetermeer
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Junushoff Theater, Wageningen
21:00
Black-Bone / Old Man's Riot / Urban Distortion
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Janne Schra
LantarenVenster, Rotterdam
Kasper van Kooten
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Those Foreign Kids
Little Devil, Tilburg
Kovacs
Luxor Live, Arnhem
21:00
DJ Per / Misjah / Tom Harding / Der Dritte Raum / DJ JP
Melkweg, Amsterdam
20:00
Maximo Park
Melkweg, Amsterdam
22:00
Wolves Dressed in Sheep
Merleyn, Nijmegen
Die Nerven / Rats on Rafts
Metropool, Hengelo
The Cosmic Carnival
Mezz, Breda
20:00
Lose Control: Rick Milan + Mykris + Tommy Walker + Davide + MC Farola
Mezz, Breda
20:00
Moon Moon Moon
Mirliton Theater, Utrecht
20:15
Bart van Loo / Eddy et les Vedettes - Chanson. Une Belle Histoire
Musis, Arnhem
20:15
Noa
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
20:15
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Jacqueline Govaert
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:30
Elske DeWall
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Belphegor / Hate / Vital Remains
Neushoorn, Leeuwarden
Fresku
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Radio Modern
Nijdrop, Opwijk
Tim Knol - Lost & Found
Orpheus, Apeldoorn
20:00
State-X New Forms
Paard, Den Haag
21:15
Lucky Fonz III
Paco Plumtrek, Almelo
Son Little
Paradiso, Amsterdam
20:00
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
20:30
Voice Male
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Parktheater, Eindhoven
19:30
Mantar + IZAH
Patronaat, Haarlem
Steen + De Likt
Patronaat, Haarlem
20:30
King King
Podium 't Beest, Goes
20:00
Hallo Venray + Automatic Sam + Seewolf
Podium Asteriks, Leeuwarden
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Mozaiek, Amsterdam
20:00
Dock 83 / Embrace the Day / WRECKAGE
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Dikeman Noble Serries trio
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Posttheater, Arnhem
20:30
Extince
Q-Factory, Amsterdam
21:00
uKanDanZ
RASA, Utrecht
20:15
Kirsten van Teijn - Heilloos
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Undercoversessie Dolly Parton
Roepaen, Ottersum
20:00
3J'S Acoustic Christmas
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
The Tenors
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Die Anarchistische Abendunterhaltung
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Het Park, Hoorn