Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:15
Flint
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Parktheater
Eindhoven
20:00
Rotown
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Statenzaal
Zwolle
20:30
Stathe
Utrecht
16:00
The Qube
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
14:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
21:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Trix
Antwerpen
22:00
Vera
Groningen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Winston
Amsterdam
Zaantheater
Zaandam
013
Tilburg
21:00
ACU
Utrecht
Ahoy
Rotterdam
ATLAS Theater
Emmen
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
C.C. Achterolmen
Maaseik
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
C.C. De Kruisboog
Tienen
18:00
Concerto
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Cul de Sac
Tilburg
De Kunstmaan
Tilburg
De Molenberg
Delfzijl
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Zwerver
Oostende
20:30
Den heuvel
Alphen
Diligentia
Den Haag
20:15
Dok6
Panningen
21:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Duycker
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
Effenaar
Eindhoven
20:00
Effenaar
Eindhoven
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gigant
Apeldoorn
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenswerk
Venlo
20:30
Hall Of Fame
Tilburg
19:30
HAN Campustheater
Nijmegen
21:00
Hedon
Zwolle
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
21:30
Hofman
Utrecht
20:00
Jan van Besouw
Goirle
Kennemer Theater
Beverwijk
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:15
Markant Uden
Uden
23:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
woensdag 23 november 2016
Pieter Derks - Spot
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:15
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Flint, Amersfoort
Joep Onderdelinden - Taart!
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Crooked Brothers
Het Witte Kerkje, Terheijden
20:15
Mini & Maxi
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Nirvana door Zapp4
Luxor Live, Arnhem
Meshuggah
Melkweg, Amsterdam
22:00
Emil Landman
Merleyn, Nijmegen
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sirenia / Týr / Unleash the Archers
P60, Amstelveen
20:00
Dockter and the Biggs
Paard, Den Haag
20:00
Tuxedomoon
Paard, Den Haag
21:30
Hazel English
Paradiso, Amsterdam
20:00
UB40
Paradiso, Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Analogues - Sgt. Pepper
Parktheater, Eindhoven
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Parktheater, Eindhoven
20:00
Robert Ellis
Rotown, Rotterdam
20:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Ton Kas - JABROER
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Marc-Marie Huijbregts
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Ben Weaver / Broeder Dieleman
Statenzaal, Zwolle
20:30
Peter Piek
Stathe, Utrecht
16:00
Little Mix
The Qube, Amsterdam
Minou Bosua - Minoux
Theater 't Speelhuis, Helmond
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater Bellevue, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater de Schalm, Veldhoven
The Bootleg Sixties
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Zuidplein, Rotterdam
14:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:00
Ali B - Je Suis Ali
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
21:00
Last Poets
Tolhuistuin, Amsterdam
Pierce the Veil
Trix, Antwerpen
22:00
Doomsquad
Vera, Groningen
Martijn Hillenius - De man in bonus
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Blupaint EP release
Winston, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Zaantheater, Zaandam
donderdag 24 november 2016
Meshuggah + High On Fire
013, Tilburg
21:00
Las Kellies
ACU, Utrecht
Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
ATLAS Theater, Emmen
22:00
Gita Buhari
BIRD, Rotterdam
20:30
Woodie Smalls
BIRD, Rotterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Achterolmen, Maaseik
20:15
Crooked Brothers
C.C. Breughelzaal, Bree
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. De Kruisboog, Tienen
18:00
Echo Movis
Concerto, Amsterdam
Johan Goossens - Daglicht
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Audio Adam
Cul de Sac, Tilburg
Anna Rune
De Kunstmaan, Tilburg
Joep Onderdelinden - Taart!
De Molenberg, Delfzijl
The Kilkennys
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Robert Ellis
De Zwerver, Oostende
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Den heuvel, Alphen
Van Dik Hout
Diligentia, Den Haag
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Dok6, Panningen
21:00
Capleton
Doornroosje, Nijmegen
20:15
UB40
Doornroosje, Nijmegen
20:30
The Moorings
Duycker, Hoofddorp
20:00
The Carpet Crawlers
Duycker, Hoofddorp
NOISIA - 'OUTER EDGES'
Effenaar, Eindhoven
20:00
FREDDIE FOREVER MET O.A. DUTCH QUEEN TRIBUTE
Effenaar, Eindhoven
20:30
Ali B - Je Suis Ali
Fulcotheater, IJsselstein
19:00
Doro
Gebr. De Nobel, Leiden
B-Real
Gigant, Apeldoorn
20:00
Plien en Bianca - Gaat het nog door?
Goudse Schouwburg, Gouda
Paceshifters / The Sore Losers
Grenswerk, Venlo
20:30
Gosto
Hall Of Fame, Tilburg
19:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
HAN Campustheater, Nijmegen
21:00
The Last Waltz
Hedon, Zwolle
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Het Klooster, Woerden
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
21:30
Hofman Live: Sured
Hofman, Utrecht
20:00
The Kik
Jan van Besouw, Goirle
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Licht
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
John Primer & the Real Deal Bluesband
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
De Dijk
Luxor Live, Arnhem
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Markant Uden, Uden
23:30
Current Skies
Melkweg, Amsterdam
The Veils
Melkweg, Amsterdam
Living Colour
Melkweg, Amsterdam
22:00
Any Vegetable
Merleyn, Nijmegen
21:00
Jasper Slaghuis
Metropool, Hengelo
20:00
Lucky Chops
Mezz, Breda
20:00
The Vipers
Muziekgieterij, Maastricht
FeestDJRuud
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
King of the World
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Toots Thielemans Tribute - o.l.v. Tim 'Harmony' Welvaars
North Sea Jazz Club, Amsterdam