Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Victorie
Alkmaar
Vk*
Brussel
20:30
Volta
Amsterdam
20:30
WORM
Rotterdam
20:30
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
BIRD
Rotterdam
21:30
Bleyemakerij BOEMEL 76
Tilburg
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Brebl
Nijmegen
20:30
BREStheater
Brielle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Cacaofabriek
Helmond
21:00
Café de Herberg
Ommen
21:00
Club Solo
Breda
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
20:00
De Amer
Amen
De Bosuil
Weert
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
19:30
De Meester
Almere
20:30
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Pul
Uden
20:00
De Pul
Uden
20:15
De Reehorst
Ede
21:00
De Reünie
Geleen
Diligentia
Den Haag
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
ECI Cultuurfabriek
Roermond
21:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
EKKO
Utrecht
21:00
EMG Faktors
Groningen
Flint
Amersfoort
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
22:30
Grenswerk
Venlo
22:00
Groene Engel
Oss
20:00
Grounds
Rotterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Iduna
Drachten
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Mezz
Breda
20:00
Music Centre The Box
Katwijk
21:00
Muziekcafé Tam Tam
Deurne
20:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Ndrgrnd (Underground)
Nijmegen
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
P3
Purmerend
Paard
Den Haag
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
23:00
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:30
Poppodium Volt
Sittard
19:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
RASA
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
21:00
Roepaen
Ottersum
22:00
Sally O'Brien's
Zwolle
20:00
Schouwburg Almere
Almere
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
21:15
Simplon
Groningen
So What!
Gouda
Sportpaleis
Antwerpen
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
donderdag 17 december 2015
Rayen Panday - Vrijspraak
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Huub Stapel - MV²
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Danny Vera
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Babette van Veen - Hartenvrouw
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Ronnie Flex & Lil' Kleine
TivoliVredenburg, Utrecht
Blind Guardian
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Doors Alive
Victorie, Alkmaar
Kadavar
Vk*, Brussel
20:30
Haydon + Vital Element
Volta, Amsterdam
20:30
Alex Calder, (Mac de Marco)
WORM, Rotterdam
vrijdag 18 december 2015
20:30
Kenny B
013, Tilburg
Sandra & Jeroen van Veen - The best of Einaudi
Agnietenhof, Tiel
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Joost Zweegers
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Sarah-Jane in BIRD
BIRD, Rotterdam
21:30
BJ`s Wild Verband
Bleyemakerij BOEMEL 76, Tilburg
20:30
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Serious Request benefiet
Brebl, Nijmegen
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
BREStheater, Brielle
20:00
Ben Caplan and The Casual Smokers
Burgerweeshuis, Deventer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Bertus Borgers & The Young Retro's
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Tricklebolt
Café de Herberg, Ommen
21:00
Dj Elry / Longen
Club Solo, Breda
21:00
The Laura Palmer Effect
Cul de Sac, Tilburg
20:00
Dool
dB's, Utrecht
20:00
Nathan Bell
De Amer, Amen
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
20:30
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
De Kattendans, Bergeijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Komedie, Amsterdam
Rene Froger - 30 jaar hits in concert
De Meenthe, Steenwijk
19:30
GirlsLoveDJs / Henriques Ventura
De Meester, Almere
20:30
Eva de Roovere
De Oosterpoort, Groningen
Dotan
De Oosterpoort, Groningen
20:30
The Toasters
De Pul, Uden
20:00
Maiden United
De Pul, Uden
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Reehorst, Ede
21:00
Crazy Cult Roadshow
De Reünie, Geleen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Diligentia, Den Haag
23:00
80's Verantwoord / 90's Now!
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Abba Gold
ECI Cultuurfabriek, Roermond
21:00
De Sluwe Vos Presents Kontra Live
Effenaar, Eindhoven
20:15
Urbanus & De Fanfaar
Effenaar, Eindhoven
Bewilder / Douglas Firs
EKKO, Utrecht
21:00
Starmen
EMG Faktors, Groningen
Ton Kas - JABROER
Flint, Amersfoort
20:00
Zuco 103
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Fresku
Gebr. De Nobel, Leiden
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Goudse Schouwburg, Gouda
22:30
The Movement Christmas Special 2015
Grenswerk, Venlo
22:00
Hemels / T.Raumschmiere
Groene Engel, Oss
20:00
FullMoon Babylon
Grounds, Rotterdam
Trijntje Oosterhuis
Heineken Music Hall, Amsterdam
Arch Enemy
Iduna, Drachten
20:15
Herman Finkers
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Matt Bianco / New Cool Collective
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
KerstborRel: Tio Gringo
Little Devil, Tilburg
21:00
The Cosmic Carnival @ Luxor Live
Luxor Live, Arnhem
20:00
How to throw a Christmas party
Luxor Live, Arnhem
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Meervaart, Amsterdam
Letz Zep
Melkweg, Amsterdam
22:00
Alamo Race Track
Merleyn, Nijmegen
21:00
Jennah Bell (US)
Mezz, Breda
20:00
Lauriefish / Novatia / Phoenix Lights
Music Centre The Box, Katwijk
21:00
An Evening With Knives / Komatsu
Muziekcafé Tam Tam, Deurne
20:00
Legendsofmusic: MILES! feat. Michael Varekamp & Eline Gemerts
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Rob Moir
Ndrgrnd (Underground), Nijmegen
Jacco Gardner
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Serious D&B: Impulse x Amplified x Compass (SRH15)
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
The Quireboys + The Gloria Story
P3, Purmerend
La Pegatina
Paard, Den Haag
Sabrina Starke
Paard, Den Haag
De Jeugd Van Tegenwoordig
Paradiso, Amsterdam
23:00
Simian Mobile Disco (UK | DJ Set) + Tsepo + Disko Matique
Patronaat, Haarlem
Ronnie Flex & Lil' Kleine
Patronaat, Haarlem
20:00
Brutal Obscenity Fest: Brutal Obscenity, Silenxce, Rise Above (ft. mem
Patronaat, Haarlem
20:30
Bliksem
Podium 't Beest, Goes
20:00
Maison Du Malheur + Tiny Legs Tim + Boogie Chillers
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:30
Carach Angren
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Serious Request @ Volt
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Posttheater, Arnhem
21:00
The Skatalites
RASA, Utrecht
20:15
Huub Stapel - MV²
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
21:00
Undercoversessie Steve Miller Band
Roepaen, Ottersum
22:00
Sweet Bourbon
Sally O'Brien's, Zwolle
20:00
Jacqueline Govaert
Schouwburg Almere, Almere
20:30
Hadewych Minis, The Truth And Nothing But The Truth (Reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Tenors
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Het Park, Hoorn
21:15
Sunday Kids
Simplon, Groningen
Petter Carlsen
So What!, Gouda
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
Simply Red
Sportpaleis, Antwerpen
Sven Ratzke - STARMAN
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Canshaker Pi / Gosto / Klangstof / Taymir / The Benelux
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Pieter Derks
Theater aan de Schie, Schiedam