Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:00
Groene Engel
Oss
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Gigant
Apeldoorn
21:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Fluor
Amersfoort
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
Ex-Voto
Voorhout
19:00
Estrado
Harderwijk
EKKO
Utrecht
20:15
Effenaar
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
20:15
Duycker
Hoofddorp
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
14:30
Doopsgezinde kerk, Haarlem
Haarlem
13:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Den Diek
Lichtenvoorde
21:30
De Zwerver
Oostende
20:30
De Speeldoos
Vught
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
De Skâns
Gorredijk
20:00
De Reggehof
Goor
De Reggehof
Goor
21:00
De Peppel
Zeist
20:15
De Oosterpoort
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Noot
Amersfoort
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
De Meester
Almere
De Maaspoort
Venlo
21:00
De Kroeg
Arnhem
De Helling
Utrecht
De Flux
Zaandam
17:45
De Doelen
Rotterdam
21:00
De Bakkerij
Castricum
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Corneel
Lelystad
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
20:00
Chassé Theater
Breda
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
C.C. Den Horinck
Asse
C.C. Cayen
Enkhuizen
C.C De Muze
Heusden-Zolder
20:15
Bon theater
Medemblik
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:00
Atak
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Agnietenhof
Tiel
23:00
013
Tilburg
20:30
013
Tilburg
013
Tilburg
14:30
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:30
Toomler Theater
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
Theater Sneek
Sneek
14:30
Theater Rotterdam
Rotterdam
20:30
Theater de Schalm
Veldhoven
16:00
The Lane
Oostburg
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:30
Rotown
Rotterdam
15:00
Roepaen
Ottersum
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
21:30
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
15:00
Paard
Den Haag
13:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Orpheus
Apeldoorn
13:30
North Sea Jazz Club
Amsterdam
13:30
N9
Eeklo
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
15:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
15:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
19:30
Mezz
Breda
16:00
Mezz
Breda
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Luxor Live
Arnhem
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
15:00
Iduna
Drachten
15:00
Herberg Tiengemeten
Zuid-Beijerland
Heineken Music Hall
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:30
EKKO
Utrecht
18:30
Dynamo
Eindhoven
14:30
Dorpshuis Swanla
Zevenhuizen
zaterdag 26 november 2016
20:00
Robert Ellis
Het Zonnehuis, Amsterdam
André Manuel - De Onzen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Symfo Classics
Het Bolwerk, Sneek
Beth Hart
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:00
Salsa Night met Acción con Clave
Groene Engel, Oss
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Magna Carta
Gigant, Apeldoorn
21:00
Luba the Baroness / Waking Skies
Gelderlandfabriek, Culemborg
23:00
FeestDJRuud
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Electric Eel Shock
Gebr. De Nobel, Leiden
Jungle By Night
Fluor, Amersfoort
Debby Petter - Bed & Breakfast
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Marvin Dee
Ex-Voto, Voorhout
19:00
Hillsphere / Mistral / Xeno
Estrado, Harderwijk
Falco Benz
EKKO, Utrecht
20:15
PETER PAN SPEEDROCK: HOUDOE EN BEDANKT!
Effenaar, Eindhoven
Dance Gavin Dance + Good Tiger + Jonny Craig & Kurt Travis
Dynamo, Eindhoven
20:15
Def P
Duycker, Hoofddorp
20:00
Dag van de Achterhoekse popmuziek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
14:30
Angels
Doopsgezinde kerk, Haarlem, Haarlem
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Deventer Schouwburg, Deventer
Birth of Joy / Dialogue / Hooked
Den Diek, Lichtenvoorde
21:30
NORDMANN try-out
De Zwerver, Oostende
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
De Speeldoos, Vught
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Smeltkroes, Maarheeze
Enge Buren - Ruk!
De Skâns, Gorredijk
20:00
Ali B - Je Suis Ali
De Reggehof, Goor
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Reggehof, Goor
21:00
Pink Oculus
De Peppel, Zeist
20:15
Jennie Lena / Joseph Clark - Tribute to Queen
De Oosterpoort, Groningen
Alex Vargas
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Phil Bee's Freedom
De Noot, Amersfoort
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Almere Blues: Budding Blues Band + BlueSalad
De Meester, Almere
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Maaspoort, Venlo
21:00
Letz Zeppelin
De Kroeg, Arnhem
Moss
De Helling, Utrecht
Bettie Serveert
De Flux, Zaandam
17:45
Songbird Festival
De Doelen, Rotterdam
21:00
AS WE GO + meer tba
De Bakkerij, Castricum
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Martijn Fischer
Corneel, Lelystad
20:00
The Kik
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Vreemde Kostgangers
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Chassé Theater, Breda
17:00
Stooom
Café de Pilaren, Alkmaar
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
Canshaker Pi
C.C. Cayen, Enkhuizen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C De Muze, Heusden-Zolder
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Bon theater, Medemblik
Ray Wilson Genesis Classic
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Blackmarket III
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:00
Folkfest 2016 - Fiddler's Green / Pyrates! / Smokey Bastard / The Be
Atak, Enschede
21:00
Skip & Die
Altstadt, Eindhoven
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Agnietenhof, Tiel
23:00
Barong Family
013, Tilburg
20:30
De Dijk
013, Tilburg
Sevn Alias
013, Tilburg
zondag 27 november 2016
14:30
Het Juniorenorkest
Zuiderstrandtheater, Den Haag
20:30
Comedy Central International presents: Nick Cody & Chris Martin
Toomler Theater, Amsterdam
Bazart
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater Sneek, Sneek
14:30
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Theater Rotterdam, Rotterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Theater de Schalm, Veldhoven
16:00
Big Creek Slim
The Lane, Oostburg
20:00
Azure Hiptronics / Plastik Soldiers
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Matangi Kwartet
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:30
Ever After’s Songwriter Circle
Rotown, Rotterdam
15:00
Kloosterkamerfestival Hidden Treasures
Roepaen, Ottersum
15:00
Singer-Songwriter Melissa Janssen
PopEi, Eindhoven
20:00
Sandra van Nieuwland
Patronaat, Haarlem
21:30
The Pop Group
Paradiso, Amsterdam
Alex Vargas
Paradiso, Amsterdam
20:00
The Dutch Queen Tribute
Paard, Den Haag
15:00
Folkfest 2016
Paard, Den Haag
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
13:30
Peter Beets meets Stochelo Rosenberg - Een ode aan Django Reinhardt
North Sea Jazz Club, Amsterdam
13:30
Father Murphy / Gianni Marzo / Kreng / Raveyards / The Germans
N9, Eeklo
20:00
Les Djinns / Monomyth
Muziekgieterij, Maastricht
15:00
Nederlands Kamerkoor / Toonkunstkoor Amsterdam / Wim Henderickx
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
15:00
LIVE: Stage Experience
Muziekcafé Helmond, Helmond
19:30
Tangarine
Mezz, Breda
16:00
Phil Smith (AU)
Mezz, Breda
19:30
Tony Hadley
Melkweg, Amsterdam
20:30
Big One - Pink Floyd Tribute
Luxor Live, Arnhem
19:00
Vicious Rumors
Little Devil, Tilburg
20:00
Vreemde Kostgangers
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Niki Jacobs - Babyconcerten
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
15:00
Hurd op Snein presents: Ringworm, Hierophant, Noisem & meer
Iduna, Drachten
15:00
Bony King of Nowhere
Herberg Tiengemeten, Zuid-Beijerland
Pixies
Heineken Music Hall, Amsterdam
16:15
Mayin
Gigant, Apeldoorn
20:30
Ben Weaver / Robert Ellis
EKKO, Utrecht
18:30
Within The Ruins + Fit For An Autopsy + Last Ten Seconds Of Life + Phi
Dynamo, Eindhoven
14:30
Jester of the King
Dorpshuis Swanla, Zevenhuizen