Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
BIRD
Rotterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Boerderij
Zoetermeer
21:15
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
C.C. De Klameare
Workum
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
C.C. Den Horinck
Asse
20:15
Chassé Theater
Breda
17:00
Concerto
Amsterdam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Cultura
Ede
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
21:00
De Bosuil
Weert
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
21:00
De Kargadoor
Utrecht
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Piek
Vlissingen
19:00
De Pul
Uden
De Spil
Roeselare
De Spot
Middelburg
De Weijer
Boxmeer
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
Drommedaris
Enkhuizen
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:45
Duycker
Hoofddorp
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:15
Figi Theater
Zeist
Gebouw-T
Bergen op Zoom
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenswerk
Venlo
Groene Engel
Oss
21:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Hal 25
Alkmaar
23:45
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Het Debuut
Westerlo
21:30
Hofman
Utrecht
20:00
Iduna
Drachten
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
20:00
Little Devil
Tilburg
Lotto Arena
Antwerpen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
20:45
Musicon
Den Haag
20:15
Musis
Arnhem
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
21:00
N9
Eeklo
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
22:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
22:00
Poppodium Volt
Sittard
Posttheater
Arnhem
Q-Factory
Amsterdam
22:00
RASA
Utrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Roepaen
Ottersum
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
vrijdag 25 november 2016
20:30
Skip&Die
BIRD, Rotterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Queen tribute by Vipers
Boerderij, Zoetermeer
21:15
Gare Du Nord
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
C.C. De Klameare, Workum
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Den Herd, Bladel
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Chassé Theater, Breda
17:00
Mala Vita
Concerto, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cultura, Ede
20:30
Ben Weaver
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
21:00
Abba Gold
De Bosuil, Weert
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Harmonie, Leeuwarden
Mini & Maxi
De Harmonie, Leeuwarden
The Answer / The Dead Daisies
De Helling, Utrecht
21:00
DJ Andy Dufter / Staatseinde
De Kargadoor, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Willem, Enschede
Peter Heerschop - Van horen zeggen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Anton Goudsmit / Benjamin Herman
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:00
Ton Kas - Jabroer
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
UB40
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Dynamite Blues Band
De Piek, Vlissingen
19:00
Folkfest
De Pul, Uden
Ashton Brothers - Enfants Terribles
De Spil, Roeselare
Moss
De Spot, Middelburg
Daniël Arends - De Afterparty
De Weijer, Boxmeer
21:00
Bon Scotch
Den Heilige Cornelius, Roermond
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Deventer Schouwburg, Deventer
Johan Goossens - Daglicht
Deventer Schouwburg, Deventer
23:00
Benji B
Doornroosje, Nijmegen
Lucky Chops
Doornroosje, Nijmegen
Alex Vargas
Doornroosje, Nijmegen
Bart Wirtz
Drommedaris, Enkhuizen
Joep Onderdelinden - Taart!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:45
The Carpet Crawlers
Duycker, Hoofddorp
20:15
Peter Pan Speedrock - Houdou en Bedankt!
Effenaar, Eindhoven
20:15
Isabelle Beernaert
Figi Theater, Zeist
Delain
Gebouw-T, Bergen op Zoom
19:00
Big One
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
The Dutch Queen Tribute
Gigant, Apeldoorn
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Goudse Schouwburg, Gouda
Woodie Smalls
Grenswerk, Venlo
Lookapony / The Super Soakers / White Elephant
Groene Engel, Oss
21:00
BKO Quintet
Grounds, Rotterdam
20:00
De HAL op vrijdag
Hal 25, Alkmaar
23:45
Paceshifters ode aan Nirvana
Hedon, Zwolle
21:00
The Veldman Brothers
Hedon, Zwolle
21:00
Northcote / Jon Snodgrass
Het Debuut, Westerlo
21:30
Burgers, Beers & Bands: Tiago Lageira
Hofman, Utrecht
20:00
Band of Friends
Iduna, Drachten
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Nynke Laverman - Wachter
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Leidse Schouwburg, Leiden
20:00
Razend + Burning Hatred + Splinterbomb
Little Devil, Tilburg
Pixies
Lotto Arena, Antwerpen
21:00
Indian Askin
Luxor Live, Arnhem
Smutfish - Smetvis Tour
Melkweg, Amsterdam
Jake Bugg
Melkweg, Amsterdam
22:00
Donnerwetter
Merleyn, Nijmegen
21:00
Zuco 103
Metropool, Hengelo
20:30
Focus
Metropool, Hengelo
20:30
Punkrock Riot: The Priceduifkes (BE) + Sweet Empire + As We Go (DE)
Mezz, Breda
King of the World
Mezz, Breda
20:45
ZAPPATiKA
Musicon, Den Haag
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Musis, Arnhem
22:00
LIVE: reEditors + Snow Petrol
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:00
Iris Hond / Matangi Quartet
Muziekcentrum Enschede, Enschede
Lavinia Meijer
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
No-Maddz
Muziekgieterij, Maastricht
22:00
Charlie and the Bluescats
Muziekpodium DJS, Dordrecht
21:00
Dez Mona
N9, Eeklo
20:30
Bazart
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Barrelhouse
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Phoenix Ashes / Start A Revolution / Sunchair / WhiteNoise
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Current Value / Mind Theory
P60, Amstelveen
Call It Off / The Press and the President
Paard, Den Haag
20:00
Sandra van Nieuwland
Paard, Den Haag
22:00
Drummakid
Paradiso, Amsterdam
Michael Kiwanuka
Paradiso, Amsterdam
20:30
Douwe Bob
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Adam & The Relevants
Patronaat, Haarlem
Dance Gavin Dance
Patronaat, Haarlem
Pieter Derks - Spot
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
22:00
10 o'Clock Heroes
PopEi, Eindhoven
20:00
Emil Landman
Poppodium Apollo, Emmen
22:00
NØFX
Poppodium Volt, Sittard
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
Mestizo Dance Party: Amsterdam Klezmer Band + Antwerp Gipsy-Ska Orkest
Q-Factory, Amsterdam
22:00
Afrodisiac: Ogun Afrobeat Ensemble
RASA, Utrecht
20:15
Renee van Bavel - Wat neem je mee
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Dancin' the Chapel
Roepaen, Ottersum
20:30
Enge Buren - Ruk!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Pink Project
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht