Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Vera
Groningen
20:00
Veluvine
Nunspeet
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Trix
Antwerpen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Theater PePijn
Den Haag
21:00
Theater Ludens
Voorburg
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
Theater Ins Blau
Leiden
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Theater De Willem
Papendrecht
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
22:00
STECK
Delft
20:00
Stathe
Utrecht
21:00
Statenzaal
Zwolle
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
So What!
Gouda
Singer Theater
Laren
20:30
Simplon
Groningen
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Roepaen
Ottersum
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
22:00
RASA
Utrecht
Q-Factory
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
22:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
22:00
PopEi
Eindhoven
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
22:00
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
N9
Eeklo
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:15
Musis
Arnhem
20:45
Musicon
Den Haag
20:30
Mezz
Breda
Mezz
Breda
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Metropool
Hengelo
22:00
Merleyn
Nijmegen
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Iduna
Drachten
21:30
Hofman
Utrecht
21:00
Het Debuut
Westerlo
23:45
Hedon
Zwolle
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Hal 25
Alkmaar
21:00
Grounds
Rotterdam
vrijdag 25 november 2016
20:30
Ortega
Vera, Groningen
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Veluvine, Nunspeet
20:00
Margaret Glaspy
Trix, Antwerpen
20:00
Meshuggah + High On Fire
Trix, Antwerpen
21:00
On Point - Kevin Gates
TivoliVredenburg, Utrecht
Room Eleven
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Cool Quest
TivoliVredenburg, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Theater PePijn, Den Haag
21:00
Bariista
Theater Ludens, Voorburg
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Landgraaf, Landgraaf
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ins Blau, Leiden
20:15
Crooked Brothers
Theater in de Steeg, Den Haag
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater De Willem, Papendrecht
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Tuin, Leusden
20:00
The Kik
Theater de Stoep, Spijkenisse
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Omval, Diemen
Izaline Calister - Latin Diva
Theater De Lievekamp, Oss
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Fresku
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Jungle By Night
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
22:00
Medicine Jet
STECK, Delft
20:00
Batobe
Stathe, Utrecht
21:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden
Statenzaal, Zwolle
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Anneke van Giersbergen - De nieuwe Madonna
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Kid Harlequin
So What!, Gouda
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Singer Theater, Laren
20:30
Audio Adam + Eleonor Coco
Simplon, Groningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Discover Berget Lewis
Schouwburg Het Park, Hoorn
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Het Park, Hoorn
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Jennie Lena / Joseph Clark - Tribute to Queen
Schouwburg de Lawei, Drachten
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Van Dik Hout - Het Best Van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Pink Project
Schaffelaartheater, Barneveld
20:30
Enge Buren - Ruk!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Dancin' the Chapel
Roepaen, Ottersum
20:15
Renee van Bavel - Wat neem je mee
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
22:00
Afrodisiac: Ogun Afrobeat Ensemble
RASA, Utrecht
Mestizo Dance Party: Amsterdam Klezmer Band + Antwerp Gipsy-Ska Orkest
Q-Factory, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
22:00
NØFX
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Emil Landman
Poppodium Apollo, Emmen
22:00
10 o'Clock Heroes
PopEi, Eindhoven
Pieter Derks - Spot
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Adam & The Relevants
Patronaat, Haarlem
Dance Gavin Dance
Patronaat, Haarlem
20:30
Douwe Bob
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
22:00
Drummakid
Paradiso, Amsterdam
Michael Kiwanuka
Paradiso, Amsterdam
20:30
Call It Off / The Press and the President
Paard, Den Haag
20:00
Sandra van Nieuwland
Paard, Den Haag
22:00
Current Value / Mind Theory
P60, Amstelveen
Cameretten halve finale
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Phoenix Ashes / Start A Revolution / Sunchair / WhiteNoise
Oefenbunker, Landgraaf
21:00
Barrelhouse
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:30
Bazart
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Dez Mona
N9, Eeklo
22:00
Charlie and the Bluescats
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
No-Maddz
Muziekgieterij, Maastricht
Lavinia Meijer
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Iris Hond / Matangi Quartet
Muziekcentrum Enschede, Enschede
22:00
LIVE: reEditors + Snow Petrol
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Musis, Arnhem
20:45
ZAPPATiKA
Musicon, Den Haag
20:30
Punkrock Riot: The Priceduifkes (BE) + Sweet Empire + As We Go (DE)
Mezz, Breda
King of the World
Mezz, Breda
21:00
Zuco 103
Metropool, Hengelo
20:30
Focus
Metropool, Hengelo
22:00
Donnerwetter
Merleyn, Nijmegen
Smutfish - Smetvis Tour
Melkweg, Amsterdam
Jake Bugg
Melkweg, Amsterdam
21:00
Indian Askin
Luxor Live, Arnhem
Pixies
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Razend + Burning Hatred + Splinterbomb
Little Devil, Tilburg
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Leidse Schouwburg, Leiden
Nynke Laverman - Wachter
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Band of Friends
Iduna, Drachten
21:30
Burgers, Beers & Bands: Tiago Lageira
Hofman, Utrecht
21:00
Northcote / Jon Snodgrass
Het Debuut, Westerlo
23:45
Paceshifters ode aan Nirvana
Hedon, Zwolle
21:00
The Veldman Brothers
Hedon, Zwolle
20:00
De HAL op vrijdag
Hal 25, Alkmaar
21:00
BKO Quintet
Grounds, Rotterdam