Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
De Oosterpoort
Groningen
Ahoy
Rotterdam
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
Cultura
Ede
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Arminius
Rotterdam
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:45
Duycker
Hoofddorp
De Helling
Utrecht
20:15
Musis
Arnhem
A9 studios
Uitgeest
20:30
Theater De Omval
Diemen
Melkweg
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:00
Paard
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Theater Ins Blau
Leiden
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Mezz
Breda
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:15
Effenaar
Eindhoven
De Maagd
Bergen op Zoom
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Chassé Theater
Breda
23:45
Hedon
Zwolle
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Vera
Groningen
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
22:00
Poppodium Volt
Sittard
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Het Debuut
Westerlo
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
De Spot
Middelburg
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Paradiso
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Trix
Antwerpen
22:00
STECK
Delft
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:00
Trix
Antwerpen
17:00
Concerto
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Groene Engel
Oss
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Schouwburg Lochem
Lochem
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
013
Tilburg
Theater De Tuin
Leusden
Mezz
Breda
So What!
Gouda
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
Deventer Schouwburg
Deventer
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Melkweg
Amsterdam
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
013
Tilburg
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
21:15
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
C.C. De Klameare
Workum
19:00
De Pul
Uden
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
20:00
De Piek
Vlissingen
vrijdag 25 november 2016
20:00
UB40
De Oosterpoort, Groningen
Top 1000 allertijden in concert
Ahoy, Rotterdam
20:00
Ton Kas - Jabroer
De Nieuwe Kolk, Assen
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Cultura, Ede
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Leidse Schouwburg, Leiden
Therapy?
Arminius, Rotterdam
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
21:00
The Veldman Brothers
Hedon, Zwolle
20:00
The Sunshine Boys
Orpheus, Apeldoorn
20:00
The Kik
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
The Dutch Queen Tribute
Gigant, Apeldoorn
20:00
The Cool Quest
TivoliVredenburg, Utrecht
20:45
The Carpet Crawlers
Duycker, Hoofddorp
The Answer / The Dead Daisies
De Helling, Utrecht
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Musis, Arnhem
Symfo Classics
A9 studios, Uitgeest
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Omval, Diemen
Smutfish - Smetvis Tour
Melkweg, Amsterdam
20:30
Skip&Die
BIRD, Rotterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:00
Sandra van Nieuwland
Paard, Den Haag
Room Eleven
TivoliVredenburg, Utrecht
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Renee van Bavel - Wat neem je mee
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater Ins Blau, Leiden
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Razend + Burning Hatred + Splinterbomb
Little Devil, Tilburg
20:00
Queen tribute by Vipers
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Punkrock Riot: The Priceduifkes (BE) + Sweet Empire + As We Go (DE)
Mezz, Breda
Pixies
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Pink Project
Schaffelaartheater, Barneveld
Pieter Derks - Spot
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Phoenix Ashes / Start A Revolution / Sunchair / WhiteNoise
Oefenbunker, Landgraaf
20:15
Peter Pan Speedrock - Houdou en Bedankt!
Effenaar, Eindhoven
Peter Heerschop - Van horen zeggen
De Maagd, Bergen op Zoom
20:00
Paul de Munnik
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Paul de Leeuw - Moeders en Zonen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Chassé Theater, Breda
23:45
Paceshifters ode aan Nirvana
Hedon, Zwolle
20:30
Paceshifters / The Sore Losers
Bibelot, Dordrecht
20:30
Ortega
Vera, Groningen
21:00
On Point - Kevin Gates
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Griffioen, Amstelveen
22:00
NØFX
Poppodium Volt, Sittard
Nynke Laverman - Wachter
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Northcote / Jon Snodgrass
Het Debuut, Westerlo
20:00
No-Maddz
Muziekgieterij, Maastricht
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Moss
De Spot, Middelburg
Minou Bosua - Minoux
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Mini & Maxi
De Harmonie, Leeuwarden
Michael Kiwanuka
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mestizo Dance Party: Amsterdam Klezmer Band + Antwerp Gipsy-Ska Orkest
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Meshuggah + High On Fire
Trix, Antwerpen
22:00
Medicine Jet
STECK, Delft
20:15
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Landgraaf, Landgraaf
20:00
Margaret Glaspy
Trix, Antwerpen
17:00
Mala Vita
Concerto, Amsterdam
Lucky Chops
Doornroosje, Nijmegen
Lookapony / The Super Soakers / White Elephant
Groene Engel, Oss
22:00
LIVE: reEditors + Snow Petrol
Muziekcafé Helmond, Helmond
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Lenette van Dongen - Tegenwind
Schouwburg Lochem, Lochem
Lavinia Meijer
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Kraantje Pappie
013, Tilburg
Kirsten van Teijn - Zalf
Theater De Tuin, Leusden
King of the World
Mezz, Breda
Kid Harlequin
So What!, Gouda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Posttheater, Arnhem
20:00
Jungle By Night
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:00
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Deventer Schouwburg, Deventer
Johan Goossens - Daglicht
Deventer Schouwburg, Deventer
Joep Onderdelinden - Taart!
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Jennie Lena / Joseph Clark - Tribute to Queen
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Kennemer Theater, Beverwijk
Jake Bugg
Melkweg, Amsterdam
Izaline Calister - Latin Diva
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Isabelle Beernaert
Figi Theater, Zeist
20:00
Iris Hond / Matangi Quartet
Muziekcentrum Enschede, Enschede
21:00
Indian Askin
Luxor Live, Arnhem
20:00
Hooverphonic - 20 year anniversary
013, Tilburg
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:30
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
21:15
Gare Du Nord
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Fresku
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
C.C. De Klameare, Workum
19:00
Folkfest
De Pul, Uden
20:30
Focus
Metropool, Hengelo
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Willem, Enschede
20:30
Esmay Usmany - Huppelen Esmay, Huppelen
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:30
Enge Buren - Ruk!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:00
Emil Landman
Poppodium Apollo, Emmen
20:00
Dynamite Blues Band
De Piek, Vlissingen