Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
00:15
Sugar Factory
Amsterdam
00:30
Burgerweeshuis
Deventer
De Kleine Komedie
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
't Wit Paard
Heist-op-den-Berg
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
22:00
Sportpaleis Alkmaar
Alkmaar
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
21:30
De Bosuil
Weert
21:00
Paradigm
Groningen
21:00
P60
Amstelveen
14:30
Diligentia
Den Haag
00:30
Effenaar
Eindhoven
20:00
Hedon
Zwolle
Doornroosje
Nijmegen
Huize Maas
Groningen
17:00
Taverne
Bergen
23:00
Nova
Amsterdam
19:30
Hedon
Zwolle
Melkweg
Amsterdam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Metropool
Hengelo
19:00
De Fles
Spijkenisse
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
De Kattendans
Bergeijk
Chassé Theater
Breda
23:00
Patronaat
Haarlem
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
15:00
Amstelkerk
Amsterdam
17:00
Taverne
Bergen
Paradiso
Amsterdam
15:00
Hofman
Utrecht
17:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
16:30
Mezz
Breda
18:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
16:00
Café de Herberg
Ommen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Q-Factory
Amsterdam
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:00
Orpheus
Apeldoorn
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
22:00
BIRD
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
30CC/Schouwburg
Leuven
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:30
RASA
Utrecht
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:15
Flint
Amersfoort
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater de Beun
Heiloo
Theater De Veste
Delft
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Q-Factory
Amsterdam
Luxor Live
Arnhem
20:30
Volta
Amsterdam
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Muziekcentrum Enschede
Enschede
Theater Ins Blau
Leiden
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
21:00
P60
Amstelveen
Spant!
Bussum
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Spirit of 66
Verviers
Rotown
Rotterdam
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
21:00
WORM
Rotterdam
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Theater De Veste
Delft
Theater de Kom
Nieuwegein
Markant Uden
Uden
Martiniplaza
Groningen
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Bimhuis
Amsterdam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Cul de Sac
Tilburg
donderdag 31 december 2015
00:15
Bam Boe Crew / Philou Louzolo / Robosonic
Sugar Factory, Amsterdam
00:30
Big Bikers Ballroom
Burgerweeshuis, Deventer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Kleine Komedie, Amsterdam
Freaqshow
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Iese/Daase
't Wit Paard, Heist-op-den-Berg
21:00
New Year's Eve: Benjamin Herman Trio & Daniel von Piekartz
North Sea Jazz Club, Amsterdam
22:00
New Years Eve Alkmaar
Sportpaleis Alkmaar, Alkmaar
20:00
Oud & Nieuw feest met live: Wisselfust
Little Devil, Tilburg
20:00
Oud & Nieuw met De Likt / Kuddedieren
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
21:30
Oud & Nieuw met The Pianohouse
De Bosuil, Weert
21:00
Paradigm NYE/NYD
Paradigm, Groningen
21:00
POPACOBANA @ NEW YEARS EVE
P60, Amstelveen
14:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2015
Diligentia, Den Haag
vrijdag 01 januari 2016
00:30
De Grote Oud & Nieuw Tijdmachine
Effenaar, Eindhoven
20:00
Hidden Charms
Hedon, Zwolle
New Year's Party: FUNCTION + ZADIG + THE BLACK MADONNA
Doornroosje, Nijmegen
The Rising Sun
Huize Maas, Groningen
17:00
Uncle Harry's Punch
Taverne, Bergen
zaterdag 02 januari 2016
23:00
Casa Nova
Nova, Amsterdam
19:30
Cliteater / Dictated / Korpse / Panoptikon / Suicide / Taake / The Mon
Hedon, Zwolle
Echo Movis / Midas / Radio Eliza / Roots Palmera
Melkweg, Amsterdam
20:30
Festival zonder Naam presenteert: Call It Off / Grim Tim / Harsh Realm
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Jeremy Baker / Paul Groot e.a. - Robert Long
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
22:00
Lefthand Freddy
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
New Cool Collective
Paradiso, Amsterdam
20:30
Nox Aeterna / Shades Of Hatred / Spartan
P60, Amstelveen
20:30
Physical Graffiti
Metropool, Hengelo
19:00
The Juke Joints
De Fles, Spijkenisse
17:00
The Snakedogs
Café de Pilaren, Alkmaar
Tim Knol - Lost & Found
De Kattendans, Bergeijk
Ton Kas - JABROER
Chassé Theater, Breda
23:00
Triple Threat
Patronaat, Haarlem
zondag 03 januari 2016
16:30
Amber Kamminga / An Adverse Copy
Tolhuistuin, Amsterdam
15:00
Ensemble Cubrica
Amstelkerk, Amsterdam
17:00
Final Touch
Taverne, Bergen
Indiestad: Fuz / Karawane / Lookapony / Max Meser / Moontapes / YEAR
Paradiso, Amsterdam
15:00
Jazzbende met Indifference en Meneer Funkel
Hofman, Utrecht
17:00
Midas
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Milow
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Sebastiaan Benjamin + Flux Gallery
Hostel Strowis, Utrecht
16:30
The Yukon Club
Mezz, Breda
18:00
Tributeband.nl presenteert: Present Danger / Volbeat (tribute) /De Haa
Gebouw-T, Bergen op Zoom
16:00
Undawn
Café de Herberg, Ommen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
maandag 04 januari 2016
20:00
Najib Amhali
Theater Bellevue, Amsterdam
dinsdag 05 januari 2016
20:00
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Infantry / Last Fear / Shade of Hatred
P60, Amstelveen
20:00
Sirius Plan
Spirit of 66, Verviers
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Zitakula
Q-Factory, Amsterdam
woensdag 06 januari 2016
Ali B - Je Suis Ali
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg Venray, Venray
20:00
Barrage
Orpheus, Apeldoorn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
22:00
BINK, Emiel van Rijthoven & Kasper Kalf (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
22:00
Corb Lund
Merleyn, Nijmegen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jan De Wilde
30CC/Schouwburg, Leuven
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Het Musiater, Zevenaar
20:30
Konya Turkish Sufi Music Ensemble
RASA, Utrecht
Milow
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016/2017
Flint, Amersfoort
The Analogues
Schouwburg de Lawei, Drachten
Tim Knol - Lost & Found
Theater de Beun, Heiloo
Ton Kas - JABROER
Theater De Veste, Delft
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Umeme Afrorave
Q-Factory, Amsterdam
donderdag 07 januari 2016
3voor12 Gelderland jubileumshow.
Luxor Live, Arnhem
20:30
Aarde aan Daan + 1 band TBA
Volta, Amsterdam
20:00
Ad van der Veen
Poppodium Volt, Sittard
Alex Roeka - Voort!
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Muziekcentrum Enschede, Enschede
André Manuel - Het geval apart
Theater Ins Blau, Leiden
Avalanche Quartet - The Guests
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Barrage
Schouwburg Cuijk, Cuijk
21:00
Benjamin Herman / Jan Akkerman
P60, Amstelveen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Spant!, Bussum
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Posthuis Theater, Heerenveen
19:30
Corb Lund / New Madrid
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dashboard Angels / The Jags
Spirit of 66, Verviers
De Likt / Sjamsoedin
Rotown, Rotterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Hof 88, Almelo
21:00
Hieroglyphic Being, Assel, Paul du Lac, Parrish Smith
WORM, Rotterdam
20:15
Huub Stapel - MV²
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater De Veste, Delft
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater de Kom, Nieuwegein
Mark van de Veerdonk - TOF
Markant Uden, Uden
Najib Amhali - I Amhali
Martiniplaza, Groningen
Nathalie Baartman - Louter
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Bimhuis, Amsterdam
20:15
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Paramatman
Cul de Sac, Tilburg