Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater Landgraaf
Landgraaf
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
C.C. Den Herd
Bladel
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
De Kleine Willem
Enschede
20:30
Vorstin
Hilversum
Mezz
Breda
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA)
Groningen
Groene Engel
Oss
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Vera
Groningen
20:30
Altstadt
Eindhoven
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:30
Mezz
Breda
20:30
S.C.C. De Ruchte
Someren
20:30
Gigant
Apeldoorn
20:45
Duycker
Hoofddorp
20:45
Musicon
Den Haag
Gebouw-T
Bergen op Zoom
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Metropool
Hengelo
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
Den Heilige Cornelius
Roermond
21:00
N9
Eeklo
21:00
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Het Debuut
Westerlo
21:00
Statenzaal
Zwolle
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
De Kargadoor
Utrecht
21:00
Grounds
Rotterdam
21:00
Theater Ludens
Voorburg
21:15
Burgerweeshuis
Deventer
21:30
Hofman
Utrecht
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Poppodium Volt
Sittard
22:00
P60
Amstelveen
22:00
PopEi
Eindhoven
22:00
RASA
Utrecht
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
22:00
STECK
Delft
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:45
Hedon
Zwolle
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
YAP
Leopoldsburg
Theater De Lampegiet
Veenendaal
C.C. Den Horinck
Asse
Theater Piet Mondriaan
Abcoude
Theater de Bussel
Oosterhout
Zaantheater
Zaandam
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Koningshof
Maassluis
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Sojo
Leuven
C.C De Muze
Heusden-Zolder
Luctor et Emergo
Rilland
Witte Theater
IJmuiden
Goudse Schouwburg
Gouda
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
De Flux
Zaandam
TivoliVredenburg
Utrecht
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
The Jack
Eindhoven
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
De Skâns
Gorredijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Maaspoort
Venlo
Leidse Schouwburg
Leiden
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater De Storm
Winterswijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Het Park
Hoorn
De Reggehof
Goor
Kulturhus Holten
Holten
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
Agora Theater Druten
Druten
Theater Bouwkunde
Deventer
13:00
Deventer Schouwburg
Deventer
13:00
Zaalverhuur 7 - kerkzaal
Utrecht
14:30
Doopsgezinde kerk, Haarlem
Haarlem
15:30
Vorstin
Hilversum
17:00
Ziggo Dome
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
17:45
De Doelen
Rotterdam
18:30
Willemeen
Arnhem
19:00
Atak
Enschede
vrijdag 25 november 2016
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater De Omval, Diemen
20:30
Van Dik Hout - Het Best Van
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater Landgraaf, Landgraaf
20:30
Paceshifters / The Sore Losers
Bibelot, Dordrecht
20:30
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
C.C. Den Herd, Bladel
20:30
Focus
Metropool, Hengelo
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Kleine Willem, Enschede
20:30
De Dijk
Vorstin, Hilversum
King of the World
Mezz, Breda
20:30
Bazart
Nieuwe Nor, Heerlen
Room Eleven
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Ben Weaver
Cultureel Studentencentrum Groningen (USVA), Groningen
Lookapony / The Super Soakers / White Elephant
Groene Engel, Oss
20:30
Adam & The Relevants
Patronaat, Haarlem
20:30
Skip&Die
BIRD, Rotterdam
20:30
Call It Off / The Press and the President
Paard, Den Haag
20:30
Ortega
Vera, Groningen
20:30
BASECAMP
Altstadt, Eindhoven
20:30
Oldenosborn - #Life
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:30
Punkrock Riot: The Priceduifkes (BE) + Sweet Empire + As We Go (DE)
Mezz, Breda
20:30
Enge Buren - Ruk!
S.C.C. De Ruchte, Someren
20:30
The Dutch Queen Tribute
Gigant, Apeldoorn
20:45
The Carpet Crawlers
Duycker, Hoofddorp
20:45
ZAPPATiKA
Musicon, Den Haag
Delain
Gebouw-T, Bergen op Zoom
21:00
The Veldman Brothers
Hedon, Zwolle
21:00
Indian Askin
Luxor Live, Arnhem
21:00
Zuco 103
Metropool, Hengelo
21:00
Barrelhouse
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Bon Scotch
Den Heilige Cornelius, Roermond
21:00
Dez Mona
N9, Eeklo
21:00
On Point - Kevin Gates
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Northcote / Jon Snodgrass
Het Debuut, Westerlo
21:00
Anne Soldaat & Yorick van Norden
Statenzaal, Zwolle
21:00
Abba Gold
De Bosuil, Weert
21:00
DJ Andy Dufter / Staatseinde
De Kargadoor, Utrecht
21:00
BKO Quintet
Grounds, Rotterdam
21:00
Bariista
Theater Ludens, Voorburg
21:15
Gare Du Nord
Burgerweeshuis, Deventer
21:30
Burgers, Beers & Bands: Tiago Lageira
Hofman, Utrecht
22:00
Donnerwetter
Merleyn, Nijmegen
22:00
Drummakid
Paradiso, Amsterdam
22:00
NØFX
Poppodium Volt, Sittard
22:00
Current Value / Mind Theory
P60, Amstelveen
22:00
10 o'Clock Heroes
PopEi, Eindhoven
22:00
Afrodisiac: Ogun Afrobeat Ensemble
RASA, Utrecht
22:00
LIVE: reEditors + Snow Petrol
Muziekcafé Helmond, Helmond
22:00
Medicine Jet
STECK, Delft
22:00
Charlie and the Bluescats
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Benji B
Doornroosje, Nijmegen
23:45
Paceshifters ode aan Nirvana
Hedon, Zwolle
zaterdag 26 november 2016
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Fleddy Melculy
YAP, Leopoldsburg
Paul de Munnik
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Alex Agnew - Unfinished Business
C.C. Den Horinck, Asse
Pieter Derks - Spot
Theater Piet Mondriaan, Abcoude
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater de Bussel, Oosterhout
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Zaantheater, Zaandam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Daniël Arends - De Afterparty
Koningshof, Maassluis
Cameretten finale
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Monomyth
Sojo, Leuven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C De Muze, Heusden-Zolder
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Luctor et Emergo, Rilland
Joep Onderdelinden - Taart!
Witte Theater, IJmuiden
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Goudse Schouwburg, Gouda
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Debby Petter - Bed & Breakfast
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
Bettie Serveert
De Flux, Zaandam
Bart Wirtz
TivoliVredenburg, Utrecht
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Life`s Electric
The Jack, Eindhoven
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Teus Nobel - Social Music
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Enge Buren - Ruk!
De Skâns, Gorredijk
André Manuel - De Onzen
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Maaspoort, Venlo
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan de Schie, Schiedam
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Storm, Winterswijk
Amsterdam Klezmer Band
Schouwburg Het Park, Hoorn
Lavinia Meijer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
René van Meurs - Even goede vrienden
Schouwburg Het Park, Hoorn
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Reggehof, Goor
Johan Goossens - Daglicht
Kulturhus Holten, Holten
Jochen Otten
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Druten, Druten
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Theater Bouwkunde, Deventer
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Deventer Schouwburg, Deventer
13:00
Klezmajeur
Zaalverhuur 7 - kerkzaal, Utrecht
14:30
Angels
Doopsgezinde kerk, Haarlem, Haarlem
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
17:00
Studio 100 Winterfestival
Ziggo Dome, Amsterdam
17:00
Stooom
Café de Pilaren, Alkmaar
17:45
Songbird Festival
De Doelen, Rotterdam
18:30
The Offbeat Festival met: Bazookas / Skandaal / Yotta / Skippabeat
Willemeen, Arnhem
19:00
Folkfest 2016 - Fiddler's Green / Pyrates! / Smokey Bastard / The Be
Atak, Enschede