Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Koningshof
Maassluis
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
De KultuurKlup
Elst
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
20:30
Corneel
Lelystad
Groene Engel
Oss
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Podium 't Beest
Goes
20:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Maison de la Culture
Namur
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
P3
Purmerend
Bibelot
Dordrecht
21:00
Café de Herberg
Ommen
21:00
dB's
Utrecht
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
N9
Eeklo
21:00
Taverne
Bergen
21:00
Spirit of 66
Verviers
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:30
De Zwerver
Oostende
21:30
Patronaat
Haarlem
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
22:00
Cacaofabriek
Helmond
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Ernesto's
Sittard
Bootstraat
Hasselt
Theater de Kom
Nieuwegein
De Nieuwe Kerk
Den Haag
11:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
11:00
Salle Dupreel
Brussel
14:00
C.C. De steiger Boom
Boom
14:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
15:00
Het Bolwerk
Sneek
15:00
Hothouse Redbad
Leeuwarden
15:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
Centre Culturel de Tubize
Tubize
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
16:00
dB's
Utrecht
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
16:00
PopEi
Eindhoven
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:00
The Shack
Oude Meer
16:00
Little Devil
Tilburg
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Mezz
Breda
16:30
Diligentia
Den Haag
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Crown theater
Aalsmeer
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Mezz
Breda
20:00
Café Fabriek
Zaandam
Café Miles
Amersfoort
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Landgoed De Wulperhorst
Zeist
20:30
Cacaofabriek
Helmond
20:30
WORM
Rotterdam
21:00
Hedon
Zwolle
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Flint
Amersfoort
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater De Lievekamp
Oss
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Schuur
Haarlem
20:00
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:00
De Dillewijn
Ankeveen
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
The Cave
Amsterdam
20:30
Musis
Arnhem
22:00
BIRD
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Schouwburg Almere
Almere
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Lievekamp
Oss
zaterdag 09 januari 2016
20:30
Beatrice van der Poel
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Ali B
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Jan Akkerman / Marutyri
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Jeroen van Vliet - Solo & Moon Trio
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Koningshof, Maassluis
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De KultuurKlup, Elst
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Fidei et Arti, Oudenbosch
20:30
Dire Straits by Mark Knopfler Tribute
Corneel, Lelystad
George Baker ft Reservoir Dogs Band
Groene Engel, Oss
20:30
Cameretten Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Plaistow - Titan (met visuals)
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Naive Set / Nouveau Vélo / The Homesick
EKKO, Utrecht
20:30
traumahelikopter
Podium 't Beest, Goes
20:30
Kampvuur in de Stad
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Great Mountain Fire
Maison de la Culture, Namur
20:45
Dazzled Sticks
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
My Baby
P3, Purmerend
Sabrina Starke
Bibelot, Dordrecht
21:00
Jimi Hendrix Tribute
Café de Herberg, Ommen
21:00
Richie Dagger
dB's, Utrecht
21:00
Bombay / Canshaker Pi
C.C. Cayen, Enkhuizen
21:00
Pondertone / Uncle Harry
Altstadt, Eindhoven
21:00
Lavvi Ebbel
N9, Eeklo
21:00
BB-Ritz
Taverne, Bergen
21:00
Brothers in Arms
Spirit of 66, Verviers
21:00
Hans Dulfer - New Year's Party
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:30
New Madrid
De Zwerver, Oostende
21:30
Gee Brown & The Brunettes
Patronaat, Haarlem
22:00
Chilly Willy
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
22:00
Degos & Re-Done / DJ Thera / Jason Payne
Cacaofabriek, Helmond
23:00
Ben Sims / Mark Broom / Shifted
Doornroosje, Nijmegen
23:00
The Assets
Ernesto's, Sittard
zondag 10 januari 2016
Therion
Bootstraat, Hasselt
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kom, Nieuwegein
The Rosenberg Trio - Familia
De Nieuwe Kerk, Den Haag
11:00
Göksel Yilmaz Ensemble
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
11:00
Concerts Du Dimanche - Duo Escala
Salle Dupreel, Brussel
14:00
Kurt van Eeghem / Mikhail Zemtsov / Remy van Kesteren
C.C. De steiger Boom, Boom
14:30
Barrage
Theater De Lampegiet, Veenendaal
15:00
Jack Bottleneck
Het Bolwerk, Sneek
15:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Hothouse Redbad, Leeuwarden
15:00
Guus Tangelder Bigband presents: Fay Claassen
Luxor Live, Arnhem
15:00
Frank Michaël
Centre Culturel de Tubize, Tubize
15:00
Nationaal Orkest België - Nieuwjaarsconcert
Kursaal Oostende, Oostende
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: The Faraways + Kalio Gayo (Culturel
Hostel Strowis, Utrecht
16:00
3voor12 / Utrecht presenteert Willem Wits
dB's, Utrecht
16:00
Khatia Buniatishvili
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
16:00
Singer-songwriter Anne Stockman
PopEi, Eindhoven
16:00
Steven de Geus
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:00
Donnerwetter
The Shack, Oude Meer
16:00
Motörblok
Little Devil, Tilburg
16:15
NNENN
Gigant, Apeldoorn
16:30
Delta Crash (BE) – Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
16:30
Hermitage
Diligentia, Den Haag
17:00
Johnny LaPorte
Taverne, Bergen
20:00
Quatuor Diotima - Kamermuziekserie Souvenir
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Sven Ratzke -
Crown theater, Aalsmeer
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Frank Turner & The Sleeping Souls
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Sabrina Starke
Mezz, Breda
20:00
Eefje De Visser
Café Fabriek, Zaandam
Ming's Pretty Heroes
Café Miles, Amersfoort
20:00
Amber Arcades
Bibelot, Dordrecht
20:00
Her Majesty
Gashouder, Dedemsvaart
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Wibi Soerjadi
Landgoed De Wulperhorst, Zeist
20:30
Benjamin Herman / Jan Akkerman
Cacaofabriek, Helmond
20:30
Wilted Woman, L Lewis, Laser Poodle
WORM, Rotterdam
21:00
Wishbone Ash
Hedon, Zwolle
maandag 11 januari 2016
20:00
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser
Flint, Amersfoort
Wishbone Ash
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 12 januari 2016
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Het Park, Hoorn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Goudse Schouwburg, Gouda
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Schuur, Haarlem
20:00
Point Quiet
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
20:00
Her Majesty
De Dillewijn, Ankeveen
20:00
Ein Abend in Wien
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Wishbone Ash
Spirit of 66, Verviers
20:15
Barrage
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Flint, Amersfoort
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Satanique Samba Trio
Merleyn, Nijmegen
20:30
Them Moose Rush
The Cave, Amsterdam
20:30
Identikit
Musis, Arnhem
22:00
DOT Quartet (Homegrown)
BIRD, Rotterdam
woensdag 13 januari 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Zaantheater, Zaandam
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Goudse Schouwburg, Gouda
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Najib Amhali - I Amhali
Schouwburg Almere, Almere
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss