Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
21:30
De Zwerver
Oostende
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
19:00
PopEi
Eindhoven
De Helling
Utrecht
21:00
JJ Music House
Zoetermeer
Sojo
Leuven
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:30
Cultuurcentrum GO
Leerdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
Ex-Voto
Voorhout
20:15
Bon theater
Medemblik
Corneel
Lelystad
20:15
Theater de Schuur
Zevenbergen
20:00
Kulturhus
Ruurlo
20:30
Paradox
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Gigant
Apeldoorn
21:00
Gelderlandfabriek
Culemborg
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
The Jack
Eindhoven
21:00
De Kroeg
Arnhem
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Metropool
Hengelo
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Metropool
Hengelo
13:00
Zaalverhuur 7 - kerkzaal
Utrecht
Agora Theater Druten
Druten
Leidse Schouwburg
Leiden
Fluor
Amersfoort
Goudse Schouwburg
Gouda
Kulturhus Holten
Holten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Witte Theater
IJmuiden
Theater in het Klavier
Kaatsheuvel
20:15
De Oosterpoort
Groningen
21:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
WTC Expo
Leeuwarden
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
21:30
Manifesto
Hoorn
21:00
Klaver 4 Live
Brunssum
19:00
Estrado
Harderwijk
23:00
Mezz
Breda
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater De Storm
Winterswijk
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
19:00
Atak
Enschede
YAP
Leopoldsburg
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
EKKO
Utrecht
20:30
De Smeltkroes
Maarheeze
13:00
Deventer Schouwburg
Deventer
De Skâns
Gorredijk
23:45
Melkweg
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
De Speeldoos
Vught
Mezz
Breda
De Maaspoort
Venlo
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Duycker
Hoofddorp
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
013
Tilburg
Muziekgieterij
Maastricht
Koningshof
Maassluis
Dynamo
Eindhoven
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Patronaat
Haarlem
Rotown
Rotterdam
22:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Zaantheater
Zaandam
C.C. Cayen
Enkhuizen
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Hilton Amsterdam
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Den Diek
Lichtenvoorde
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Markant Uden
Uden
De Flux
Zaandam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Simplon
Groningen
21:30
Oedipus
Amsterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
23:00
013
Tilburg
zaterdag 26 november 2016
20:00
NUHR
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
21:30
NORDMANN try-out
De Zwerver, Oostende
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
19:00
Music with Strangers
PopEi, Eindhoven
Moss
De Helling, Utrecht
21:00
Moonstruck
JJ Music House, Zoetermeer
Monomyth
Sojo, Leuven
20:00
Mini & Maxi
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:30
Max van den Burg - Op een bedje van rucola
Cultuurcentrum GO, Leerdam
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
Marvin Dee
Ex-Voto, Voorhout
20:15
Martijn Hillenius - De man in bonus
Bon theater, Medemblik
Martijn Fischer
Corneel, Lelystad
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater de Schuur, Zevenbergen
20:00
Maria de Fátima
Kulturhus, Ruurlo
20:30
Margriet Sjoerdsma
Paradox, Tilburg
20:00
Margaret Glaspy
Paradiso, Amsterdam
20:30
Magna Carta
Gigant, Apeldoorn
21:00
Luba the Baroness / Waking Skies
Gelderlandfabriek, Culemborg
20:15
LOS - VAST
Theater De Winsinghhof, Roden
22:00
LIVE: Woodstock Tribute Band
Muziekcafé Helmond, Helmond
Life`s Electric
The Jack, Eindhoven
21:00
Letz Zeppelin
De Kroeg, Arnhem
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Legends of Rock Tributes
Metropool, Hengelo
Lavinia Meijer
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
LABtrio
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Kraantje Pappie
Metropool, Hengelo
13:00
Klezmajeur
Zaalverhuur 7 - kerkzaal, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
Agora Theater Druten, Druten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Leidse Schouwburg, Leiden
Jungle By Night
Fluor, Amersfoort
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Daglicht
Kulturhus Holten, Holten
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Joep Onderdelinden - Taart!
Witte Theater, IJmuiden
Jochen Otten
Theater in het Klavier, Kaatsheuvel
20:15
Jennie Lena / Joseph Clark - Tribute to Queen
De Oosterpoort, Groningen
21:00
Jazzlab Session: Do your thing again
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Janine Jansen / Radu Lupu
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Theater de Mythe, Goes
20:00
Jan Smit
WTC Expo, Leeuwarden
Jake Bugg
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Iris Hond / Matangi Quartet
De Nieuwe Kerk, Den Haag
21:30
INHUME
Manifesto, Hoorn
21:00
Hot Rod Riot / Wayne's Traveling Band
Klaver 4 Live, Brunssum
19:00
Hillsphere / Mistral / Xeno
Estrado, Harderwijk
23:00
Het Lievelingsfeestje Van Je Zusje
Mezz, Breda
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Henry van Loon - Sleutelmoment
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Storm, Winterswijk
Goose
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
George McCrae
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater Aan de Slinger, Houten
19:00
Folkfest 2016 - Fiddler's Green / Pyrates! / Smokey Bastard / The Be
Atak, Enschede
Fleddy Melculy
YAP, Leopoldsburg
23:00
FeestDJRuud
Gebr. De Nobel, Leiden
Falco Benz
EKKO, Utrecht
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Smeltkroes, Maarheeze
13:00
Ernst Bobbie en de Rest - Een Spannende Verjaardag voor Sinterklaas
Deventer Schouwburg, Deventer
Enge Buren - Ruk!
De Skâns, Gorredijk
23:45
Encore: Krept & Konan
Melkweg, Amsterdam
20:00
Electric Eel Shock
Gebr. De Nobel, Leiden
EIVØR
Paradiso, Amsterdam
20:00
Douwe Bob
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Dorona Alberti - Käsebrot
De Speeldoos, Vught
Donnerwetter
Mezz, Breda
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Maaspoort, Venlo
22:00
DJ Ricky Ray / DJ Flowmotion / Mr. Belt & Wezol / Stacks
Nieuwe Nor, Heerlen
20:15
Discover Berget Lewis
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Def P
Duycker, Hoofddorp
Debby Petter - Bed & Breakfast
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
20:00
De Partizanen - Welkom in Partizanië
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
De Dijk
013, Tilburg
Danny Vera
Muziekgieterij, Maastricht
Daniël Arends - De Afterparty
Koningshof, Maassluis
Dance Gavin Dance + Good Tiger + Jonny Craig & Kurt Travis
Dynamo, Eindhoven
20:00
Dag van de Achterhoekse popmuziek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Dabutes
Patronaat, Haarlem
CUT_
Rotown, Rotterdam
22:00
Comet Control
Little Devil, Tilburg
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Chimera CD-Presentatie
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Zaantheater, Zaandam
Canshaker Pi
C.C. Cayen, Enkhuizen
Cameretten finale
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Cabarestafette
Posthuis Theater, Heerenveen
Boyzlife
Hilton Amsterdam, Amsterdam
22:00
Blackmarket III
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Birth of Joy / Dialogue / Hooked
Den Diek, Lichtenvoorde
20:00
BigBird
Vorstin, Hilversum
20:15
Big One
Markant Uden, Uden
Bettie Serveert
De Flux, Zaandam
Beth Hart
Heineken Music Hall, Amsterdam
Bazart
Simplon, Groningen
21:30
Basecamp
Oedipus, Amsterdam
Bart Wirtz
TivoliVredenburg, Utrecht
23:00
Barong Family
013, Tilburg