Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Het Kielzog
Hoogezand
Het Dorpshuis Oost-Knollendam
Oostknollendam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Groene Engel
Oss
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
Fidei et Arti
Oudenbosch
23:00
Ernesto's
Sittard
EKKO
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
23:00
Doornroosje
Nijmegen
Dok6
Panningen
21:30
De Zwerver
Oostende
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
19:30
De Pul
Uden
20:00
De Meester
Almere
20:30
De KultuurKlup
Elst
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Jozef
Volendam
21:00
dB's
Utrecht
20:30
Corneel
Lelystad
20:00
Chassé Theater
Breda
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:00
Café de Herberg
Ommen
22:00
Cacaofabriek
Helmond
21:00
C.C. Cayen
Enkhuizen
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
C.C. Bacchus
Aalsmeer
20:15
Bon theater
Medemblik
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
Atak
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
WORM
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
Theater De Lampegiet
Veenendaal
Theater de Kom
Nieuwegein
16:00
The Shack
Oude Meer
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
11:00
Salle Dupreel
Brussel
16:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Mezz
Breda
16:30
Mezz
Breda
15:00
Luxor Live
Arnhem
16:00
Little Devil
Tilburg
20:15
Landgoed De Wulperhorst
Zeist
15:00
Kursaal Oostende
Oostende
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:00
Hothouse Redbad
Leeuwarden
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
15:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Hedon
Zwolle
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
16:15
Gigant
Apeldoorn
20:00
Gashouder
Dedemsvaart
11:00
Filmhuis Zevenaar
Zevenaar
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
16:30
Diligentia
Den Haag
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
16:00
dB's
Utrecht
Crown theater
Aalsmeer
15:00
Centre Culturel de Tubize
Tubize
Café Miles
Amersfoort
20:00
Café Fabriek
Zaandam
20:30
Cacaofabriek
Helmond
14:00
C.C. De steiger Boom
Boom
Bootstraat
Hasselt
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Paradiso
Amsterdam
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd
Bergen op Zoom
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Speeldoos
Baarn
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
The Cave
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Schuur
Haarlem
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Musis
Arnhem
20:30
Merleyn
Nijmegen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
De Dillewijn
Ankeveen
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
22:00
BIRD
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Theater de Schalm
Veldhoven
20:30
Theater De Omval
Diemen
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
zaterdag 09 januari 2016
Avalanche Quartet - The Guests
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:30
Cameretten Finalistentournee
Het Veur Theater, Leidschendam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Het Kielzog, Hoogezand
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Het Dorpshuis Oost-Knollendam, Oostknollendam
Future
Heineken Music Hall, Amsterdam
George Baker ft Reservoir Dogs Band
Groene Engel, Oss
20:00
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti
Fluor, Amersfoort
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Fidei et Arti, Oudenbosch
23:00
The Assets
Ernesto's, Sittard
Naive Set / Nouveau Vélo / The Homesick
EKKO, Utrecht
20:00
CARIBBEAN CLUB: LA FIESTA & 2FAMOUS
Duycker, Hoofddorp
23:00
Ben Sims / Mark Broom / Shifted
Doornroosje, Nijmegen
Nathalie Baartman - Louter
Dok6, Panningen
21:30
New Madrid
De Zwerver, Oostende
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Schattelijn, Geertruidenberg
19:30
Wishbone Ash
De Pul, Uden
20:00
St. Tropez / Taymir
De Meester, Almere
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De KultuurKlup, Elst
De Partizanen - De Partizanen
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Americana Guitar Fest
De Jozef, Volendam
21:00
Richie Dagger
dB's, Utrecht
20:30
Dire Straits by Mark Knopfler Tribute
Corneel, Lelystad
20:00
The Analogues
Chassé Theater, Breda
17:00
The Harlem Honkies
Café de Pilaren, Alkmaar
21:00
Jimi Hendrix Tribute
Café de Herberg, Ommen
22:00
Degos & Re-Done / DJ Thera / Jason Payne
Cacaofabriek, Helmond
21:00
Bombay / Canshaker Pi
C.C. Cayen, Enkhuizen
20:15
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
C.C. Bacchus, Aalsmeer
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Bon theater, Medemblik
20:30
Jan Akkerman / Marutyri
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Chilly Willy
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Sabrina Starke
Bibelot, Dordrecht
Therion
Atak, Enschede
21:00
Pondertone / Uncle Harry
Altstadt, Eindhoven
zondag 10 januari 2016
20:30
Wilted Woman, L Lewis, Laser Poodle
WORM, Rotterdam
Frank Turner & The Sleeping Souls
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Barrage
Theater De Lampegiet, Veenendaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Kom, Nieuwegein
16:00
Donnerwetter
The Shack, Oude Meer
17:00
Johnny LaPorte
Taverne, Bergen
20:00
Quatuor Diotima - Kamermuziekserie Souvenir
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
11:00
Concerts Du Dimanche - Duo Escala
Salle Dupreel, Brussel
16:00
Singer-songwriter Anne Stockman
PopEi, Eindhoven
20:00
Amsterdam Sinfonietta / Wende Snijders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Sabrina Starke
Mezz, Breda
16:30
Delta Crash (BE) – Ik Zie U Graag
Mezz, Breda
15:00
Guus Tangelder Bigband presents: Fay Claassen
Luxor Live, Arnhem
16:00
Motörblok
Little Devil, Tilburg
20:15
Wibi Soerjadi
Landgoed De Wulperhorst, Zeist
15:00
Nationaal Orkest België - Nieuwjaarsconcert
Kursaal Oostende, Oostende
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Hothouse Redbad, Leeuwarden
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: The Faraways + Kalio Gayo (Culturel
Hostel Strowis, Utrecht
15:00
Jack Bottleneck
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Wishbone Ash
Hedon, Zwolle
16:00
Steven de Geus
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
16:15
NNENN
Gigant, Apeldoorn
20:00
Her Majesty
Gashouder, Dedemsvaart
11:00
Göksel Yilmaz Ensemble
Filmhuis Zevenaar, Zevenaar
16:00
Khatia Buniatishvili
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
16:30
Hermitage
Diligentia, Den Haag
The Rosenberg Trio - Familia
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
De Kleine Komedie, Amsterdam
16:00
3voor12 / Utrecht presenteert Willem Wits
dB's, Utrecht
Sven Ratzke -
Crown theater, Aalsmeer
15:00
Frank Michaël
Centre Culturel de Tubize, Tubize
Ming's Pretty Heroes
Café Miles, Amersfoort
20:00
Eefje De Visser
Café Fabriek, Zaandam
20:30
Benjamin Herman / Jan Akkerman
Cacaofabriek, Helmond
14:00
Kurt van Eeghem / Mikhail Zemtsov / Remy van Kesteren
C.C. De steiger Boom, Boom
Therion
Bootstraat, Hasselt
20:00
Amber Arcades
Bibelot, Dordrecht
maandag 11 januari 2016
20:00
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Spiegel, Zwolle
Wishbone Ash
Paradiso, Amsterdam
20:15
Lebbis - De Paardenpoetser
Flint, Amersfoort
dinsdag 12 januari 2016
20:00
Point Quiet
Vestzaktheater Het Zwijnshoofd, Bergen op Zoom
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Barrage
Theater de Voorveghter, Hardenberg
René van Meurs - Even goede vrienden
Theater de Speeldoos, Baarn
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Them Moose Rush
The Cave, Amsterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Wishbone Ash
Spirit of 66, Verviers
20:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Schuur, Haarlem
Lebbis - De Paardenpoetser
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
Identikit
Musis, Arnhem
20:30
Satanique Samba Trio
Merleyn, Nijmegen
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Tineke Schouten - T-Splitsing
Flint, Amersfoort
20:00
Her Majesty
De Dillewijn, Ankeveen
20:00
Ein Abend in Wien
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
22:00
DOT Quartet (Homegrown)
BIRD, Rotterdam
woensdag 13 januari 2016
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Zaantheater, Zaandam
20:00
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Schalm, Veldhoven
20:30
Ronald Goedemondt
Theater De Omval, Diemen
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Leest, Waalwijk