Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
Luxor Live
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:00
Winston
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
OT301
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Vera
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Groene Engel
Oss
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Stoep
Spijkenisse
Ahoy
Rotterdam
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
21:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
20:00
Paradiso
Amsterdam
Theater De Kolk
Assen
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
NiXenMeer
Enschede
00:00
Paradiso
Amsterdam
Scheldetheater
Terneuzen
Effenaar
Eindhoven
21:00
Walhalla
Deventer
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
EKKO
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Diligentia
Den Haag
23:00
Paradiso
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
Effenaar
Eindhoven
21:30
Brouwershuis
Vrasene
20:30
C.C. Zundert
Zundert
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
21:30
So What!
Gouda
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Patronaat
Haarlem
Merleyn
Nijmegen
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Sound Dog
Breda
Theater Bouwkunde
Deventer
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Metropool
Hengelo
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Asgard
Beverwijk
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
22:30
Studio K
Amsterdam
21:00
Mezz
Breda
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
C.C. De Adelberg
Lommel
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
Café de Herberg
Ommen
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Goudse Schouwburg
Gouda
De Muze
Noordwijk
Theaterpand Weesp
Weesp
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
Theater de Bussel
Oosterhout
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Theater 't Pand
Gorinchem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
Schouwburg Hengelo
Hengelo
23:00
EKKO
Utrecht
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Poppodium Volt
Sittard
21:00
The Bull's Eye
Assen
donderdag 28 januari 2016
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Pique!: Matt Epp
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Radio Mortale: 45 Acid Babies / Silent War / The Great Communicators
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Leest, Waalwijk
21:00
Rob Klerkx & the Secret + Alaskans
Luxor Live, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:00
Sam Renascent
Winston, Amsterdam
Sara Kroos - Doorgefokt
Diligentia, Den Haag
20:00
Shopping
Melkweg, Amsterdam
STUFF.
Merleyn, Nijmegen
20:30
Taksim Trio
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Black Cult
OT301, Amsterdam
19:30
The Game
Melkweg, Amsterdam
The Residents
Doornroosje, Nijmegen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
together PANGEA
Vera, Groningen
Ton Kas - JABROER
Theater de Spiegel, Zwolle
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Groene Engel, Oss
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Molenberg, Delfzijl
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Vrienden van Amstel LIVE!
Ahoy, Rotterdam
vrijdag 29 januari 2016
20:30
ACDC UK / Powerslave / Vintage Solid Rock
Oefenbunker, Landgraaf
21:30
Acoustic Mix
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
20:00
Alex G
Paradiso, Amsterdam
Angela Groothuizen - IKIGAI
Theater De Kolk, Assen
21:00
Anna Rune
Bibelot, Dordrecht
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Schattelijn, Geertruidenberg
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Atlas Road Crew
NiXenMeer, Enschede
00:00
Bassline: Hef
Paradiso, Amsterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
Bettie Serveert / Claw Boys Claw
Effenaar, Eindhoven
21:00
Beyond Horizons / Wayfarer Youth
Walhalla, Deventer
20:00
Bibles / Go March / The Benelux
De Brakke Grond, Amsterdam
23:00
Blackout
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bombitas XL
Duycker, Hoofddorp
20:00
Booba
Vorst Nationaal, Brussel
20:15
Bram Bakker en Marjolijn van Kooten - Geen paniek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Broeder Dieleman
EKKO, Utrecht
Broeder Dieleman
EKKO, Utrecht
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Diligentia, Den Haag
23:00
Chali 2Na
Paradiso, Amsterdam
Circle Percussion - Bang! That Drum
Theater de Kom, Nieuwegein
21:00
Club 3voor12/Eindhoven: Tsar Bompa + MOOON + Op Zoek Naar Johan
Effenaar, Eindhoven
21:30
Conspiracy of Seven / Dance with Dragons
Brouwershuis, Vrasene
20:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
C.C. Zundert, Zundert
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Enck, Oirschot
21:30
Daydream Delusion
So What!, Gouda
Dazzled Sticks
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Likt / The Ish
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
De Staat
Gebr. De Nobel, Leiden
Delain
Patronaat, Haarlem
Dez Mona
Merleyn, Nijmegen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Ludens, Voorburg
20:00
Discovered / DJ Patje / Love Hungry Men
Sound Dog, Breda
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Bouwkunde, Deventer
21:00
Donnerwetter
Cul de Sac, Tilburg
Echo & The Bunnymen
Metropool, Hengelo
21:00
ESKA
Bitterzoet, Amsterdam
23:00
Eskei83 / Full Crate / Sticks
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Fabiana Dammers / Jurre van der Linden / Wouter Peters
Asgard, Beverwijk
20:30
Flip en de Noormannen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
22:30
Gallowstreet / La Banda Fantastica / Tien Son
Studio K, Amsterdam
21:00
Gerson Main & ’t Fanfare
Mezz, Breda
20:30
Gregory Page
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Gregory Page
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Adelberg, Lommel
20:00
Harry Sacksioni
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
In Trouble
Café de Herberg, Ommen
20:00
Isbells
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:00
Jeff Lorber Fusion
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Joe Bel
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Joris Linssen & caramba - STROOM
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kasper van Kooten
Goudse Schouwburg, Gouda
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Muze, Noordwijk
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theaterpand Weesp, Weesp
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kommil Foo - Schoft
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
L'amour Sorcier
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Lieve Bertha
Het Veur Theater, Leidschendam
Lucas van Merwijk
Theater de Bussel, Oosterhout
21:00
Luke Winslow King feat. Roberto Luti
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater 't Pand, Gorinchem
20:30
Memphis Maniacs - The Masters of Mash-Up’s 10th anniversary
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Method Man & Redman
Rockhal, Esch zur Alzette
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Hengelo, Hengelo
23:00
Michael Mayer
EKKO, Utrecht
20:30
Michael Prins - A Dreamer's Dream is Forever To Be Yours
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Mother Misery
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Mr. Knowhow
The Bull's Eye, Assen