Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
De Harmonie
Leeuwarden
De Meenthe
Steenwijk
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Groene Engel
Oss
Markant Uden
Uden
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
NiXenMeer
Enschede
Orpheus
Apeldoorn
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
21:00
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Veste
Delft
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Hof 88
Almelo
Theater Hof 88
Almelo
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Zwolse Muziekkamer
Zwolle
20:00
'T Witte Hoes
Adorp
Ahoy
Rotterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:15
De Molenberg
Delfzijl
De Weverij
Zierikzee
Diligentia
Den Haag
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Extase
Tilburg
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Groene Engel
Oss
20:00
Grounds
Rotterdam
20:00
Het Klooster
Woerden
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
19:30
Nijdrop
Opwijk
OT301
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
20:00
Paard
Den Haag
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podium Hoge Woerd
De Meern
Podium Hoge Woerd
De Meern
19:30
Q-Factory
Amsterdam
15:00
RASA
Utrecht
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:30
Rotown
Rotterdam
Scheldetheater
Terneuzen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Sojo
Leuven
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
21:30
STECK
Delft
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:30
Theater PePijn
Den Haag
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:00
Vera
Groningen
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
woensdag 27 januari 2016
Joris Linssen & caramba - STROOM
De Harmonie, Leeuwarden
Circle Percussion - Bang! That Drum
De Meenthe, Steenwijk
20:30
Taksim Trio
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Open Podium
Groene Engel, Oss
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Markant Uden, Uden
19:30
The Game
Melkweg, Amsterdam
20:30
Hot Club d’Europe
NiXenMeer, Enschede
Sara Kroos - Doorgefokt
Orpheus, Apeldoorn
Lucinda Williams
Paradiso, Amsterdam
20:30
Suzan Seegers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Stef Bos
Parktheater, Eindhoven
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ton Kas - JABROER
Theater aan de Schie, Schiedam
Tim Knol - Lost & Found
Theater aan de Schie, Schiedam
Kommil Foo - Schoft
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Leest, Waalwijk
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater De Lievekamp, Oss
21:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Omval, Diemen
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Spiegel, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Boudewijn de Groot
Theater De Storm, Winterswijk
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Hof 88, Almelo
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Hof 88, Almelo
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Walhalla, Rotterdam
20:00
Toto
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Zwolse Muziekkamer, Zwolle
donderdag 28 januari 2016
20:00
Mr. Knowhow
'T Witte Hoes, Adorp
Vrienden van Amstel LIVE!
Ahoy, Rotterdam
20:00
K's Choice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
ESKA in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:30
Cameretten Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Dolf Jansen - Hardverwarmend
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Molenberg, Delfzijl
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weverij, Zierikzee
Sara Kroos - Doorgefokt
Diligentia, Den Haag
The Residents
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Bombardier Muffy / Tsar Bompa / Udarnik
Extase, Tilburg
Lebbis - De Paardenpoetser
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Grave Pleasures / Tribulation
Gebr. De Nobel, Leiden
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Groene Engel, Oss
20:00
Hiphop Café XL editie
Grounds, Rotterdam
20:00
Her Majesty
Het Klooster, Woerden
Alex Roeka - Voort!
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
André Manuel
Lindenberg Theater, Nijmegen
21:00
Rob Klerkx & the Secret + Alaskans
Luxor Live, Arnhem
Memphis Maniacs
Luxor Live, Arnhem
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Meervaart, Amsterdam
20:00
Shopping
Melkweg, Amsterdam
19:30
The Game
Melkweg, Amsterdam
Danny Vera
Melkweg, Amsterdam
STUFF.
Merleyn, Nijmegen
19:30
Lukas Lelie / Steven Mahieu
Nijdrop, Opwijk
The Black Cult
OT301, Amsterdam
20:30
Davey Richmond
P60, Amstelveen
20:00
Bird on the Wire / Flying Horseman
Paard, Den Haag
Henry Rollins
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Kommil Foo - Schoft
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podium Hoge Woerd, De Meern
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Hoge Woerd, De Meern
19:30
Pique!: Matt Epp
Q-Factory, Amsterdam
15:00
Heiko Dijker / Lenneke van Staalen / Matangi Quartet
RASA, Utrecht
Murth Mossel - Voors en tegens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:30
Jagwar Ma
Rotown, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
20:30
Taksim Trio
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Lieve Bertha
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Golden Void / Holy Sons
Sojo, Leuven
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
21:30
Jalane Music
STECK, Delft
Joris Linssen & caramba - STROOM
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
Radio Mortale: 45 Acid Babies / Silent War / The Great Communicators
Sugar Factory, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Leest, Waalwijk
Ton Kas - JABROER
Theater de Spiegel, Zwolle
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Veste, Delft
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Winsinghhof, Roden
Kasper van Kooten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Walhalla, Rotterdam
Angela Groothuizen - IKIGAI
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:00
Broeder Dieleman
Tolhuistuin, Amsterdam
20:00
together PANGEA
Vera, Groningen
21:00
Sam Renascent
Winston, Amsterdam
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Witte Theater, IJmuiden
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Zaantheater, Zaandam
vrijdag 29 januari 2016
Ton Kas - JABROER
Agnietenhof, Tiel