Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
NiXenMeer
Enschede
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Veste
Delft
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Paradiso
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Zwolse Muziekkamer
Zwolle
20:30
Groene Engel
Oss
Theater Hof 88
Almelo
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
20:30
Theater De Omval
Diemen
Parktheater
Eindhoven
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan de Schie
Schiedam
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Ahoy
Rotterdam
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:30
Witte Theater
IJmuiden
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Extase
Tilburg
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
Melkweg
Amsterdam
20:30
P60
Amstelveen
C.C. Ons Gebouw
Bolsward
20:30
BIRD
Rotterdam
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Sojo
Leuven
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Theater Walhalla
Rotterdam
15:00
RASA
Utrecht
Paradiso
Amsterdam
20:00
Het Klooster
Woerden
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
21:30
STECK
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Zaantheater
Zaandam
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Fulcotheater
IJsselstein
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Nijdrop
Opwijk
De Weverij
Zierikzee
Luxor Live
Arnhem
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
'T Witte Hoes
Adorp
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:30
Theater PePijn
Den Haag
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
Luxor Live
Arnhem
Podium Hoge Woerd
De Meern
21:00
Winston
Amsterdam
Diligentia
Den Haag
20:00
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
OT301
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Vera
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Groene Engel
Oss
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
De Molenberg
Delfzijl
Theater de Stoep
Spijkenisse
Ahoy
Rotterdam
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
woensdag 27 januari 2016
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Daniël Arends
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Walhalla, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Markant Uden, Uden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Hot Club d’Europe
NiXenMeer, Enschede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Joris Linssen & caramba - STROOM
De Harmonie, Leeuwarden
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
Kommil Foo - Schoft
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Leest, Waalwijk
Lucinda Williams
Paradiso, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Hof 88, Almelo
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Zwolse Muziekkamer, Zwolle
20:30
Open Podium
Groene Engel, Oss
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Hof 88, Almelo
Sara Kroos - Doorgefokt
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Silvester Zwaneveld - Regels zijn regels
Goudse Schouwburg, Gouda
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Omval, Diemen
Stef Bos
Parktheater, Eindhoven
20:30
Suzan Seegers
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Taksim Trio
De Oosterpoort, Groningen
19:30
The Game
Melkweg, Amsterdam
19:00
The Maccabees
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Tim Knol - Lost & Found
Theater aan de Schie, Schiedam
Ton Kas - JABROER
Theater aan de Schie, Schiedam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Toto
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater de Spiegel, Zwolle
Vrienden van Amstel LIVE!
Ahoy, Rotterdam
donderdag 28 januari 2016
Alex Roeka - Voort!
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
André Manuel
Lindenberg Theater, Nijmegen
Angela Groothuizen - IKIGAI
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:30
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Witte Theater, IJmuiden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Bird on the Wire / Flying Horseman
Paard, Den Haag
20:00
Bombardier Muffy / Tsar Bompa / Udarnik
Extase, Tilburg
20:00
Broeder Dieleman
Tolhuistuin, Amsterdam
Cabarestafette
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Cameretten Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Theater De Winsinghhof, Roden
Danny Vera
Melkweg, Amsterdam
20:30
Davey Richmond
P60, Amstelveen
Dolf Jansen - Hardverwarmend
C.C. Ons Gebouw, Bolsward
20:30
ESKA in BIRD
BIRD, Rotterdam
Fred Delfgaauw - Minder is Meer
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Golden Void / Holy Sons
Sojo, Leuven
20:00
Grave Pleasures / Tribulation
Gebr. De Nobel, Leiden
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Walhalla, Rotterdam
15:00
Heiko Dijker / Lenneke van Staalen / Matangi Quartet
RASA, Utrecht
Henry Rollins
Paradiso, Amsterdam
20:00
Her Majesty
Het Klooster, Woerden
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Meervaart, Amsterdam
20:00
Hiphop Café XL editie
Grounds, Rotterdam
20:30
Jagwar Ma
Rotown, Rotterdam
21:30
Jalane Music
STECK, Delft
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Theater De Veste, Delft
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Joris Linssen & caramba - STROOM
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:00
K's Choice
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Zaantheater, Zaandam
Kasper van Kooten
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Kommil Foo - Schoft
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Lebbis - De Paardenpoetser
Fulcotheater, IJsselstein
20:30
Lieve Bertha
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Lukas Lelie / Steven Mahieu
Nijdrop, Opwijk
Mark van de Veerdonk - TOF
De Weverij, Zierikzee
Memphis Maniacs
Luxor Live, Arnhem
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Mr. Knowhow
'T Witte Hoes, Adorp
Murth Mossel - Voors en tegens
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
19:30
Pique!: Matt Epp
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Radio Mortale: 45 Acid Babies / Silent War / The Great Communicators
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater De Leest, Waalwijk
21:00
Rob Klerkx & the Secret + Alaskans
Luxor Live, Arnhem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podium Hoge Woerd, De Meern
21:00
Sam Renascent
Winston, Amsterdam
Sara Kroos - Doorgefokt
Diligentia, Den Haag
20:00
Shopping
Melkweg, Amsterdam
STUFF.
Merleyn, Nijmegen
20:30
Taksim Trio
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
The Black Cult
OT301, Amsterdam
19:30
The Game
Melkweg, Amsterdam
The Residents
Doornroosje, Nijmegen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
together PANGEA
Vera, Groningen
Ton Kas - JABROER
Theater de Spiegel, Zwolle
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Groene Engel, Oss
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
De Molenberg, Delfzijl
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater de Stoep, Spijkenisse
Vrienden van Amstel LIVE!
Ahoy, Rotterdam
vrijdag 29 januari 2016
20:30
ACDC UK / Powerslave / Vintage Solid Rock
Oefenbunker, Landgraaf