Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
21:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Extase
Tilburg
20:00
De Buze
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater Sneek
Sneek
Poppodium Volt
Sittard
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Rotown
Rotterdam
LantarenVenster
Rotterdam
Ahoy
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:00
Roepaen
Ottersum
20:30
Groene Engel
Oss
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
21:30
De Zwerver
Oostende
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Thiemeloods
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
19:30
Grote Kerk Naarden
Naarden
20:00
Doopsgezinde Kerk
Middelburg
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
22:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Q-bus
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
De Kreun
Kortrijk
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Vorstin
Hilversum
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
C.C. Hasselt
Hasselt
C.C. Hasselt
Hasselt
Theater de Voorveghter
Hardenberg
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
21:00
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
De Dialoog
Ermelo
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Café Wilhelmina
Eindhoven
20:00
PopEi
Eindhoven
16:30
Effenaar
Eindhoven
01:30
Dynamo
Eindhoven
Cultura
Ede
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
Bibelot
Dordrecht
Popcentrale
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
Paard
Den Haag
19:00
Paard
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
21:30
Brandpunt
Breda
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
C.C. Den Herd
Bladel
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
21:00
Willemeen
Arnhem
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Orpheus
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
Melkweg
Amsterdam
21:00
Paradiso
Amsterdam
vrijdag 16 december 2016
21:00
Rusty Nuts
Little Devil, Tilburg
20:30
Green Lizard
Extase, Tilburg
20:00
Bökkers
De Buze, Steenwijk
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Martijn Koning - Koning van de Lach
Theater de Stoep, Spijkenisse
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
Theater Sneek, Sneek
DeWolff
Poppodium Volt, Sittard
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Theater aan de Schie, Schiedam
Town of Saints
Rotown, Rotterdam
Gare Du Nord
LantarenVenster, Rotterdam
10 jaar Nick & Simon
Ahoy, Rotterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg De Kring, Roosendaal
LOS - VAST
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:15
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater De Willem, Papendrecht
20:00
Eric Clapton Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
20:30
A Soulful Xmas with Berget Lewis
Groene Engel, Oss
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Bussel, Oosterhout
21:30
DVKES
De Zwerver, Oostende
22:00
Hugo Oak
Merleyn, Nijmegen
20:30
De Kift / Rats on Rafts
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Milow
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Anne Soldaat / Iris Penning
Thiemeloods, Nijmegen
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater de Kom, Nieuwegein
20:30
Mannen van Naam
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
19:30
B’Rock / Nederlands Kamerkoor
Grote Kerk Naarden, Naarden
20:00
Sabrina Starke
Doopsgezinde Kerk, Middelburg
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Ogterop, Meppel
22:00
Answer Code Request
Muziekgieterij, Maastricht
20:00
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:30
Oldenosborn - #Life
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
De B-kant
Q-bus, Leiden
20:00
Fleddy Melculy
Gebr. De Nobel, Leiden
23:00
RocknRolla Soundsystem
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Canshaker Pi
Podium Asteriks, Leeuwarden
Blaudzun
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Dynamics
Oefenbunker, Landgraaf
Birth of Joy / The Sore Losers
De Kreun, Kortrijk
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
New York Gospel Stars - Black Energy
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Matroesjka - Eeuwig Vlees
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
The Doors Alive
Vorstin, Hilversum
20:30
Daredevils
Vorstin, Hilversum
20:00
Candy Dulfer
Metropool, Hengelo
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roos Blufpand - Hoe Dan
Schouwburg Hengelo, Hengelo
22:00
Boscha Nova / Fountain Of Youth / Guado / Raynor Bruges & Murda
Nieuwe Nor, Heerlen
Maaike Ouboter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
Trixie Whitley
C.C. Hasselt, Hasselt
Ashton Brothers - Enfants Terribles
C.C. Hasselt, Hasselt
Johan Goossens - Daglicht
Theater de Voorveghter, Hardenberg
23:00
High Tea
Patronaat, Haarlem
20:30
Fantosh
Patronaat, Haarlem
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Vreemde Kostgangers
Philharmonie Haarlem, Haarlem
21:00
HoppaH! / Shoe Eating Rabbits
Vera, Groningen
20:30
Stephanie Struijk - Nieuwe Maan
De Oosterpoort, Groningen
The Dutch Eagles
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Dialoog, Ermelo
21:00
Censi Rock
Altstadt, Eindhoven
21:00
T-99
Café Wilhelmina, Eindhoven
20:00
Huismerk
PopEi, Eindhoven
16:30
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
01:30
Eindhoven Metal Meeting Afterparty
Dynamo, Eindhoven
Amsterdams Kleinkunst Festival - Finalistentournee 2016
Cultura, Ede
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk, Als we zo vrij mogen zijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Liptease Kerstshow
Bibelot, Dordrecht
Model Depose
Popcentrale, Dordrecht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tjing Tjing
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Diligentia, Den Haag
20:15
Iain Matthews
Theater in de Steeg, Den Haag
Barrelhouse
Paard, Den Haag
19:00
F1rstman / I Am Aisha / Lil Kleine
Paard, Den Haag
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Dans Dans
Cactus Muziekcentrum, Brugge
21:30
THT
Brandpunt, Breda
20:00
Lose Control: Serious Request Editie - dancefeest voor 12 t/m 15 jaar
Mezz, Breda
20:00
The Black Marble Selection in Mezz Breda
Mezz, Breda
Pieter Derks - Spot
C.C. Den Herd, Bladel
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Kennemer Theater, Beverwijk
Kirsten van Teijn - Zalf
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Noord Nederlands Orkest - Kerst met de Vijfde van Mahler
De Nieuwe Kolk, Assen
Amsterdam Klezmer Band
De Nieuwe Kolk, Assen
21:00
Heights Meditation
Willemeen, Arnhem
21:00
Démira + Aiden
Luxor Live, Arnhem
20:00
Skip & Die
Luxor Live, Arnhem
3J'S - Acoustic Christmas
Orpheus, Apeldoorn
Symfo Classics
Gigant, Apeldoorn
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
Bitbird Label Night
Melkweg, Amsterdam
21:00
Bokoesam
Paradiso, Amsterdam