Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
De Bosuil
Weert
20:00
De Buze
Steenwijk
20:15
De Dialoog
Ermelo
De Grote Kerk
Alkmaar
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Kreun
Kortrijk
20:15
De Maaspoort
Venlo
De Meenthe
Steenwijk
20:00
De Meester
Almere
de Nieuwe Kerk
Zierikzee
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Nieuwe Kolk
Assen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:30
De Zwerver
Oostende
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Doopsgezinde Kerk
Middelburg
20:30
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
01:30
Dynamo
Eindhoven
16:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Extase
Tilburg
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Gigant
Apeldoorn
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenswerk
Venlo
20:30
Groene Engel
Oss
19:30
Grote Kerk Naarden
Naarden
Grote Kerk Wageningen
Wageningen
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Het Klooster
Woerden
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
LantarenVenster
Rotterdam
21:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:00
Luxor Live
Arnhem
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Metropool
Hengelo
20:00
Mezz
Breda
20:00
Mezz
Breda
22:00
Muziekgieterij
Maastricht
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Oedipus
Amsterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P60
Amstelveen
Paard
Den Haag
19:00
Paard
Den Haag
21:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Popcentrale
Dordrecht
20:00
PopEi
Eindhoven
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Q-bus
Leiden
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Roepaen
Ottersum
Rotown
Rotterdam
Schaffelaartheater
Barneveld
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
20:15
Schouwburg Ogterop
Meppel
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
19:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Statenzaal
Zwolle
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
Theater Dakota
Den Haag
20:15
Theater de Bussel
Oosterhout
Theater de Griffioen
Amstelveen
vrijdag 16 december 2016
20:15
Stahlzeit
De Bosuil, Weert
20:00
Bökkers
De Buze, Steenwijk
20:15
Speelman & Speelman - Het moet eruit
De Dialoog, Ermelo
Herman van Veen - Kerstconcert
De Grote Kerk, Alkmaar
Henry van Loon - Sleutelmoment
De Kleine Komedie, Amsterdam
Birth of Joy / The Sore Losers
De Kreun, Kortrijk
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
De Maaspoort, Venlo
Lenette van Dongen - Tegenwind
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Sandra van Nieuwland
De Meester, Almere
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
de Nieuwe Kerk, Zierikzee
20:00
Noord Nederlands Orkest - Kerst met de Vijfde van Mahler
De Nieuwe Kolk, Assen
Amsterdam Klezmer Band
De Nieuwe Kolk, Assen
20:30
Stephanie Struijk - Nieuwe Maan
De Oosterpoort, Groningen
21:30
DVKES
De Zwerver, Oostende
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Deventer Schouwburg, Deventer
20:15
Eva Crutzen - Spiritus
Diligentia, Den Haag
20:00
Sabrina Starke
Doopsgezinde Kerk, Middelburg
20:30
De Kift / Rats on Rafts
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Milow
Doornroosje, Nijmegen
01:30
Eindhoven Metal Meeting Afterparty
Dynamo, Eindhoven
16:30
Eindhoven Metal Meeting
Effenaar, Eindhoven
20:30
Green Lizard
Extase, Tilburg
20:15
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort
Flint, Amersfoort
20:00
Fleddy Melculy
Gebr. De Nobel, Leiden
Symfo Classics
Gigant, Apeldoorn
The Dutch Eagles
Goudse Schouwburg, Gouda
Sevn Alias
Grenswerk, Venlo
20:30
A Soulful Xmas with Berget Lewis
Groene Engel, Oss
19:30
B’Rock / Nederlands Kamerkoor
Grote Kerk Naarden, Naarden
Anúna
Grote Kerk Wageningen, Wageningen
20:00
Jesus Christ Superstar
Heineken Music Hall, Amsterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Het Klooster, Woerden
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:00
Maxazine Presents: Marvin Dee + Petrol + Abby Lies
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Gare Du Nord
LantarenVenster, Rotterdam
21:00
Rusty Nuts
Little Devil, Tilburg
21:00
Démira + Aiden
Luxor Live, Arnhem
20:00
Skip & Die
Luxor Live, Arnhem
Bitbird Label Night
Melkweg, Amsterdam
Jayh
Melkweg, Amsterdam
19:00
Letz Zep
Melkweg, Amsterdam
22:00
Hugo Oak
Merleyn, Nijmegen
20:00
Candy Dulfer
Metropool, Hengelo
20:00
Lose Control: Serious Request Editie - dancefeest voor 12 t/m 15 jaar
Mezz, Breda
20:00
The Black Marble Selection in Mezz Breda
Mezz, Breda
22:00
Answer Code Request
Muziekgieterij, Maastricht
23:00
RocknRolla Soundsystem
Neushoorn, Leeuwarden
Blaudzun
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Boscha Nova / Fountain Of Youth / Guado / Raynor Bruges & Murda
Nieuwe Nor, Heerlen
Indian Askin
Oedipus, Amsterdam
20:00
The Dynamics
Oefenbunker, Landgraaf
3J'S - Acoustic Christmas
Orpheus, Apeldoorn
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Concrete Meal / King Drive / switchboard
P60, Amstelveen
Barrelhouse
Paard, Den Haag
19:00
F1rstman / I Am Aisha / Lil Kleine
Paard, Den Haag
21:00
Bokoesam
Paradiso, Amsterdam
De Dijk
Paradiso, Amsterdam
Maaike Ouboter
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:00
High Tea
Patronaat, Haarlem
20:30
Fantosh
Patronaat, Haarlem
20:15
Vreemde Kostgangers
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
Canshaker Pi
Podium Asteriks, Leeuwarden
Model Depose
Popcentrale, Dordrecht
20:00
Huismerk
PopEi, Eindhoven
DeWolff
Poppodium Volt, Sittard
20:30
De B-kant
Q-bus, Leiden
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Eric Clapton Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Town of Saints
Rotown, Rotterdam
Kirsten van Teijn - Zalf
Schaffelaartheater, Barneveld
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Schouwburg Almere, Almere
20:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
De Partizanen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Watskeburt?! - de musical
Schouwburg De Kring, Roosendaal
LOS - VAST
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Harrie Jekkers / Jeroen van Merwijk, Als we zo vrij mogen zijn
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Roos Blufpand - Hoe Dan
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Youp van 't Hek - Licht
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Enge Buren - Ruk!
Schouwburg Lochem, Lochem
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Ogterop, Meppel
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Jandino Asporaat - Van je familie moet je het hebben
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Paul de Munnik
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
19:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
Tarragona
Statenzaal, Zwolle
19:30
The Avonden en Smetvis in de Suikerfabriek
Sugar Factory, Amsterdam
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
New York Gospel Stars - Black Energy
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Another Kind of Blue - Blue Technology
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater Bellevue, Amsterdam
Najib Amhali - (N)ergens goed voor
Theater Dakota, Den Haag
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Theater de Bussel, Oosterhout
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Griffioen, Amstelveen