Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater 't Speelhuis
Helmond
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Almere
Almere
S.C.C. Zuidhorn
Zuidhorn
Rotown
Rotterdam
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Rietveld Theater
Delft
Posttheater
Arnhem
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
21:00
P60
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Orpheus
Apeldoorn
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
N9
Eeklo
21:00
Muzykkafee DeVille
Hieslum
21:00
Music Club Kampen
Kampen
21:00
Mezz
Breda
Mezz
Breda
21:00
Metropool
Hengelo
19:30
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
17:00
MECC
Maastricht
14:00
MECC
Maastricht
11:00
MECC
Maastricht
20:00
Maison de la Culture Famenne-Ardenne
Marche-en-Famenne
20:30
Maison De La Culture
Tournai
20:00
Maison De La Culture
Tournai
Lux
Nijmegen
22:15
Lazarus
Leiden
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:15
Landgoed De Wulperhorst
Zeist
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Koningshof
Maassluis
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
20:30
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
07:30
In The Woods
Lage Vuursche
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Het Podium
Hoogeveen
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
23:00
Hedon
Zwolle
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
21:00
Grounds
Rotterdam
23:00
Grenswerk
Venlo
20:00
Gelredome
Arnhem
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
23:00
Ernesto's
Sittard
21:00
Effenaar
Eindhoven
18:00
De verlichte geest
Roeselare
20:30
De Speeldoos
Vught
20:00
De Riet
Horst
17:30
De Pul
Uden
20:00
De Peppel
Zeist
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
19:15
De Nieuwe Kerk
Den Haag
20:30
De Kleine Willem
Enschede
De Kattendans
Bergeijk
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Dialoog
Ermelo
21:00
De Bosuil
Weert
21:00
De Bonte Wever
Assen
21:00
dB's
Utrecht
20:15
Cultuurhuis de Kroon
Waddinxveen
20:00
Cultura
Ede
16:00
Concerto
Amsterdam
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
20:30
Cacaofabriek
Helmond
C.C. Stroud
Putten
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
C.C Warenar
Wassenaar
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:00
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
Bibelot
Dordrecht
17:30
Baroeg
Rotterdam
20:15
Arto Theater
Schoonhoven
20:00
Altstadt
Eindhoven
Ahoy
Rotterdam
Agora Theater Lelystad
Lelystad
zaterdag 23 januari 2016
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ali B - Je Suis Ali
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Sven Ratzke - STARMAN
Theater 't Speelhuis, Helmond
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Lankmoed - Onvergetelijk
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Lana Wolf - The American Country Legends
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Hans Dorrestijn
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Almere, Almere
Dorine Wiersma
S.C.C. Zuidhorn, Zuidhorn
Dazzled Sticks
Rotown, Rotterdam
20:30
A Spectacular Night of Queen
Rockhal, Esch zur Alzette
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Bite Bullet Dance / Iris Penning / Wakkerlicht
Rietveld Theater, Delft
Lenette van Dongen - Tegenwind
Posttheater, Arnhem
20:30
Fathoms
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:00
VLEK
PlusEtage, Baarle-Nassau
20:30
Amber Gomaa
Patronaat, Haarlem
20:00
De Koffers
Patronaat, Haarlem
20:30
Ming's Pretty Heroes
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Beans On Toast
Paradiso, Amsterdam
20:30
Mr. Man
Paard, Den Haag
21:00
Night Flight To Rio
P60, Amstelveen
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Orpheus, Apeldoorn
Rhiannon Giddens
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Memphis Maniacs
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Kareyce Fotso
N9, Eeklo
21:00
John Schuursma / Kaz Lux
Muzykkafee DeVille, Hieslum
21:00
Roy Orbison experience + Def Americans Johnny Cash Tribute
Music Club Kampen, Kampen
21:00
Flying Horseman
Mezz, Breda
De Staat
Mezz, Breda
21:00
Sass Jordan
Metropool, Hengelo
19:30
The Bruceband
Metropool, Hengelo
AN EVENING WITH WILLIAM McCARTHY OF AUGUSTINES
Melkweg, Amsterdam
19:30
Galantis
Melkweg, Amsterdam
17:00
K3
MECC, Maastricht
14:00
K3
MECC, Maastricht
11:00
K3
MECC, Maastricht
20:00
Thomas Fersen
Maison de la Culture Famenne-Ardenne, Marche-en-Famenne
20:30
Sana Bob & Kawa dub
Maison De La Culture, Tournai
20:00
Maurane
Maison De La Culture, Tournai
Ben van den Dungen Kwartet
Lux, Nijmegen
22:15
Rosie
Lazarus, Leiden
20:30
Pieranunzi, Somsen, Ballard
LantarenVenster, Rotterdam
20:15
Wibi Soerjadi
Landgoed De Wulperhorst, Zeist
21:00
Toe Maar – Doe Maar Tributeband
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Koningshof, Maassluis
Ton Kas - JABROER
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Rockcoverband Frits + Rockcoverband Frappandt
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
20:30
André Manuel
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Matt Dusk
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
07:30
Suzanne Jarvie Trio
In The Woods, Lage Vuursche
20:30
Etta James Experience
Heyhoef-Backstage, Tilburg
Angela Groothuizen - IKIGAI
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Acute Strontverklontering / Impalement / Miscall / Pulse / Sunburn
Het Podium, Hoogeveen
20:00
Charles Aznavour
Heineken Music Hall, Amsterdam
23:00
SABOTAGE
Hedon, Zwolle
20:00
Jon Auer
Haags Pop Centrum, Den Haag
21:00
Kareem Raïhani
Grounds, Rotterdam
23:00
FeestDJRuud
Grenswerk, Venlo
20:00
Hard Bass
Gelredome, Arnhem
21:00
T-Strijd
Gebouw-T, Bergen op Zoom
23:00
Mamacita! Oldschool Special 2016
Ernesto's, Sittard
21:00
Hidden Charms
Effenaar, Eindhoven
18:00
Swedish Metal Invasion Tour
De verlichte geest, Roeselare
20:30
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
De Speeldoos, Vught
20:00
Limburg Metal Bowling Championships
De Riet, Horst
17:30
Ragherrie Bookings presents: Showcase De Pul
De Pul, Uden
20:00
Clash of the Coverbands
De Peppel, Zeist
20:30
Elske DeWall
De Oosterpoort, Groningen
20:00
40 UP
De Oosterpoort, Groningen
19:15
Nederlands Kamerkoor o.l.v. Hartmut Haenchen
De Nieuwe Kerk, Den Haag
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
De Kleine Willem, Enschede
Lebbis - De Paardenpoetser
De Kattendans, Bergeijk
20:30
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
De Harmonie, Leeuwarden
Roué Verveer - Op het laatste moment
De Dialoog, Ermelo
21:00
The Stevie Nimmo Trio
De Bosuil, Weert
21:00
VanVelzen & The Dirty Daddies
De Bonte Wever, Assen
21:00
Hallo Venray
dB's, Utrecht
20:15
Cameretten Finalistentournee
Cultuurhuis de Kroon, Waddinxveen
20:00
Danny Vera
Cultura, Ede
16:00
Carmen Gomes
Concerto, Amsterdam
17:00
Dirk Stelder Band
Café de Pilaren, Alkmaar
20:30
Soulsnatchers
Cacaofabriek, Helmond
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
C.C. Stroud, Putten
20:00
Daniël Arends
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
C.C Warenar, Wassenaar
20:00
Ogto Gadjè
Boerderij Kamps, Rolde
20:00
Damnation Angels / Spheric Universe Experience / Threshold
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Farstreet
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Will And The People
Bibelot, Dordrecht
17:30
Glowsun
Baroeg, Rotterdam
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Arto Theater, Schoonhoven
20:00
Hidden Charms
Altstadt, Eindhoven
Vrienden van Amstel Live
Ahoy, Rotterdam
Alex Roeka - Voort!
Agora Theater Lelystad, Lelystad