Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Landgoed De Wulperhorst
Zeist
Bibelot
Dordrecht
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw
Amersfoort
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Sweel Cultureel
Zweeloo
16:00
Concerto
Amsterdam
20:15
Ons Mierloos Theater
Mierlo
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
16:00
Lux
Nijmegen
20:00
Agora Theater Druten
Druten
Kukeleku
Horst
15:00
Eglise de Banneux Notre-Dame
Sprimont
14:00
Grounds
Rotterdam
17:00
Centre Marius Staquet
Mouscron/Moeskroen
Mezz
Breda
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:30
V11
Rotterdam
21:30
V11
Rotterdam
14:30
Leidse Schouwburg
Leiden
18:00
Cinetol
Amsterdam
20:00
Roepaen
Ottersum
17:00
MECC
Maastricht
11:00
MECC
Maastricht
14:00
MECC
Maastricht
16:00
Grand Café Koekenbier
Alkmaar
Boerderij
Zoetermeer
14:00
Ernesto's
Sittard
15:00
De Harmonie
Leeuwarden
15:00
Manifesto
Hoorn
21:00
Patronaat
Haarlem
15:00
Little Devil
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
19:00
Winston
Amsterdam
15:00
Iduna
Drachten
16:00
De Pul
Uden
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
15:30
NiXenMeer
Enschede
19:30
Backstage
Nijmegen
15:00
RASA
Utrecht
18:00
Altstadt
Eindhoven
11:00
Chassé Theater
Breda
17:00
Taverne
Bergen
Markant Uden
Uden
Ahoy
Rotterdam
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:30
Bibelot
Dordrecht
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Cinetol
Amsterdam
Ahoy
Rotterdam
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Parktheater
Eindhoven
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:30
RASA
Utrecht
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
Ziggo Dome
Amsterdam
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:45
WORM
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schouwburg Venray
Venray
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Sugar Factory
Amsterdam
22:00
BIRD
Rotterdam
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
21:00
Theater De Muzeval
Emmen
Theater de Stoep
Spijkenisse
22:00
BIRD
Rotterdam
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Markant Uden
Uden
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
NiXenMeer
Enschede
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
De Harmonie
Leeuwarden
Theater De Lievekamp
Oss
Theater De Veste
Delft
Theater de Bussel
Oosterhout
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
Paradiso
Amsterdam
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Zwolse Muziekkamer
Zwolle
20:30
Groene Engel
Oss
Theater Hof 88
Almelo
Orpheus
Apeldoorn
zaterdag 23 januari 2016
20:15
Wibi Soerjadi
Landgoed De Wulperhorst, Zeist
Will And The People
Bibelot, Dordrecht
zondag 24 januari 2016
16:30
Agnesz Anna / Marvin Dee
Tolhuistuin, Amsterdam
Alex Roeka - Voort!
Theater Film Cafe De Lieve Vrouw, Amersfoort
Angela Groothuizen - IKIGAI
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Annelie Franken
Sweel Cultureel, Zweeloo
16:00
Bird on the Wire
Concerto, Amsterdam
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Ons Mierloos Theater, Mierlo
20:00
Cheatahs
Sugar Factory, Amsterdam
16:00
Clean Pete
Lux, Nijmegen
20:00
Danny Vera
Agora Theater Druten, Druten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Kukeleku, Horst
15:00
Enrico Macias & les 500 Choristes
Eglise de Banneux Notre-Dame, Sprimont
14:00
Ethnic Music From Istanbul met: Murat Salim Tokaç
Grounds, Rotterdam
17:00
F.L.O.Y.D. plays Pink Floyd
Centre Marius Staquet, Mouscron/Moeskroen
Flip Noorman - albumpresentatie
Mezz, Breda
19:00
Frans Bauer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:00
Frans Bauer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:30
Hidden Charms
V11, Rotterdam
21:30
Hidden Charms
V11, Rotterdam
14:30
Huub Stapel - MV²
Leidse Schouwburg, Leiden
18:00
Intercambio-Cinema: Karakter (Carácter)
Cinetol, Amsterdam
20:00
Joachim Eijlander - Bach Cello Suites
Roepaen, Ottersum
17:00
K3
MECC, Maastricht
11:00
K3
MECC, Maastricht
14:00
K3
MECC, Maastricht
16:00
Kim de Boer
Grand Café Koekenbier, Alkmaar
Leif de Leeuw / Leif de Leeuw Band
Boerderij, Zoetermeer
14:00
Luie Zondag!: BLISS
Ernesto's, Sittard
15:00
Nederlands Kamerkoor o.l.v. Hartmut Haenchen
De Harmonie, Leeuwarden
15:00
PA!PA!PA! #10 - Tim Knol / Anne Soldaat / Thijs Boontjes
Manifesto, Hoorn
21:00
Popkoor Haarlem sings New York Nights
Patronaat, Haarlem
15:00
Razend
Little Devil, Tilburg
Risk It / Twitching Tongues / H2O / Ignite / Iron Reagan / Terror / Wi
TivoliVredenburg, Utrecht
19:00
Roam (UK)/ Alive Again (NL)/ The Overslept (NL)
Winston, Amsterdam
15:00
Sass Jordan
Iduna, Drachten
16:00
Singer Songwriter Sunday #5
De Pul, Uden
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Herman Pouderoyen + Galleons
Hostel Strowis, Utrecht
15:30
Sugar Ray & The Bluetones
NiXenMeer, Enschede
19:30
Swedish Metal Invasion Tour
Backstage, Nijmegen
15:00
Taksim Trio
RASA, Utrecht
18:00
The Mighty Ya-Ya
Altstadt, Eindhoven
11:00
The Rosenberg Trio - Familia
Chassé Theater, Breda
17:00
Thin Lizzard
Taverne, Bergen
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Markant Uden, Uden
Vrienden van Amstel LIVE!
Ahoy, Rotterdam
15:00
Will And The People
Het Bolwerk, Sneek
maandag 25 januari 2016
20:00
9th Symphony & Carmina Burana
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:00
Fullmoon Babylon
Grounds, Rotterdam
20:30
Hidden Charms
Nieuwe Nor, Heerlen
Hozier
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:30
Siberian Meat Grinder (RU)
Bibelot, Dordrecht
Sven Ratzke - STARMAN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Try Out: Lilian Vieira Grupo - Brasil Beyond de Bundas
Cinetol, Amsterdam
Vrienden van Amstel LIVE!
Ahoy, Rotterdam
20:00
ZAZ
Vorst Nationaal, Brussel
dinsdag 26 januari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Parktheater, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Carolien Borgers - Zeker Weten
Witte Theater, IJmuiden
20:30
Coladera
RASA, Utrecht
20:00
Daniël Arends
Leidse Schouwburg, Leiden
Ellie Goulding
Ziggo Dome, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Hozier
Vorst Nationaal, Brussel
20:45
Jacco Weener / Janneke van der Putten & Chris Galaretta / Niek Hilkman
WORM, Rotterdam
20:30
Lee Ranaldo
Tolhuistuin, Amsterdam
Nicki Bluhm
Paradiso, Amsterdam
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Venray, Venray
20:30
Ronald Goedemondt
Theater de Kom, Nieuwegein
Sven Ratzke - STARMAN
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
The Maccabees
Paradiso, Amsterdam
19:30
The View
Sugar Factory, Amsterdam
22:00
Y.M.P. & Le Seton (Homegrown)
BIRD, Rotterdam
woensdag 27 januari 2016
Ali B - Je Suis Ali
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
21:00
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Muzeval, Emmen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Stoep, Spijkenisse
22:00
Beast Behind the Sound Design (BIRDsessions)
BIRD, Rotterdam
20:15
Boudewijn de Groot
Theater De Storm, Winterswijk
20:30
Cameretten Finalistentournee
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Circle Percussion - Bang! That Drum
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Daniël Arends
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Walhalla, Rotterdam
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Markant Uden, Uden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Hot Club d’Europe
NiXenMeer, Enschede
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Joris Linssen & caramba - STROOM
De Harmonie, Leeuwarden
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater De Lievekamp, Oss
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater De Veste, Delft
Kommil Foo - Schoft
Theater de Bussel, Oosterhout
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater De Leest, Waalwijk
Lucinda Williams
Paradiso, Amsterdam
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Hof 88, Almelo
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Zwolse Muziekkamer, Zwolle
20:30
Open Podium
Groene Engel, Oss
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Hof 88, Almelo
Sara Kroos - Doorgefokt
Orpheus, Apeldoorn