Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
Spirit of 66
Verviers
Spant!
Bussum
00:00
Spant!
Bussum
19:30
So What!
Gouda
20:00
Simplon
Groningen
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
00:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
Posttheater
Arnhem
Posttheater
Arnhem
19:30
Poppodium Volt
Sittard
Podium heino
Heino
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
23:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
P3
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Musis
Arnhem
Merleyn
Nijmegen
23:45
Melkweg
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:30
Meervaart
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
19:30
Martinikerk
Groningen
20:30
Markant Uden
Uden
19:30
Maassilo
Rotterdam
21:00
Luxor Live
Arnhem
19:30
Luxor Live
Arnhem
21:30
LOLA050
Groningen
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Koningshof
Maassluis
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
00:00
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Iduna
Drachten
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Goudse Schouwburg
Gouda
00:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Figi Theater
Zeist
Dynamo
Eindhoven
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
20:00
De Roma
Antwerpen
De Reggehof
Goor
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:30
De Oosterpoort
Groningen
19:15
De Nijverheid
Utrecht
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:15
De Muze
Noordwijk
De Molenberg
Delfzijl
De Meester
Almere
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Kroon
Markelo
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:15
De Klif
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Helling
Utrecht
20:30
De Amsteltuin
Amstelveen
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
vrijdag 14 februari 2020
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:00
O'G3NE
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Sara Kroos - Verte
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Martijn Koning - Koning van de toekomst
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
TAGO - Korean Drum
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:15
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
Mister Cover
Spirit of 66, Verviers
DE VERLEIDERS FEMALE: Een Voorstelling Onder De Gordel
Spant!, Bussum
00:00
Kasper van Kooten - Speeltijd
Spant!, Bussum
19:30
Rainbow Roadshow
So What!, Gouda
20:00
Dopebwoy
Simplon, Groningen
Bert Visscher - Hij wordt vanzelf moe
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Frans Bauer - Live in Concert
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Symphonic Rock Night 2
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Joris Linssen & Caramba - RAAK!
Schouwburg Hengelo, Hengelo
00:00
Dorine Wiersma & Mylou Frencken - Waagstukken
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Anuar - Eerlijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Ruth Jacott
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Stef Bos - Tijd
Schaffelaartheater, Barneveld
Andries Tunru - Vlees, vis, wal en schip
Posttheater, Arnhem
Roué Verveer - Zo goed als nieuw
Posttheater, Arnhem
19:30
De Avond van de Poëzie
Poppodium Volt, Sittard
Joost Botman en Niels van der Gulik - Sound of Silence
Podium heino, Heino
20:00
Katadreuffe / The Guru Guru
Podium Asteriks, Leeuwarden
Yori Swart
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Complexity Fest Pre-party
Patronaat, Haarlem
20:00
Estonian Philharmonic Chamber Choir
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
23:30
Janey
Paradiso, Amsterdam
22:00
Borokov Borokov
Paradiso, Amsterdam
20:30
Cabaret Oriental
Paradiso, Amsterdam
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Paradiso, Amsterdam
20:30
Marco Santos solo: Common Ground
Paard, Den Haag
20:00
Physical Graffiti
P3, Purmerend
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:45
2000 Motels
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:00
Caravan Palace
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Sara Correia
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Rob de Nijs
Musis, Arnhem
Kacy and Clayton
Merleyn, Nijmegen
23:45
Joost van Bellen
Melkweg, Amsterdam
20:00
Doctor Krapula
Melkweg, Amsterdam
The Game
Melkweg, Amsterdam
19:30
Obongjayar
Melkweg, Amsterdam
20:30
'Nuff Said Brzzvll / Andrew Makkinga
Meervaart, Amsterdam
Alex Klaasen - Showponies 2: De Alex Klaasen Revue
Meervaart, Amsterdam
19:30
Pieter Jan Leusink - Mozart Requiem
Martinikerk, Groningen
20:30
Jason Bouman
Markant Uden, Uden
19:30
Balthazar (Be)
Maassilo, Rotterdam
21:00
Kita Menari / Avi On Fire
Luxor Live, Arnhem
19:30
Amsterdam Klezmer Band
Luxor Live, Arnhem
21:30
Swingrays
LOLA050, Groningen
20:00
Tankzilla + RRRags + Severant
Little Devil, Tilburg
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Karin Bloemen - Souvenirs
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Youp van 't Hek - Met de kennis van nu
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Koningshof, Maassluis
Lebbis - De Ervaring
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Queen The Music
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Junushoff Theater, Wageningen
00:00
Jan Beuving - Rotatie
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Drukwerk
Iduna, Drachten
20:30
Malford Milligan & The Southern Aces
Heyhoef-Backstage, Tilburg
20:00
Eva van Manen
Het Nationale Theater , Den Haag
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Het Diekhuus, Middelharnis
21:00
Our Oceans
Het Bolwerk, Sneek
Vreemde Kostgangers
Goudse Schouwburg, Gouda
00:00
Carel Kraayenhof - Dwaze Tijd
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
Gigant, Apeldoorn
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Flint, Amersfoort
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Figi Theater, Zeist
Dust Bolt / Prong / Unearth
Dynamo, Eindhoven
23:00
Moxie / Nuno dos Santos / Paranoid London / Paul WOolford
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Drinking Boys And Girls Choir / Otoboke Beaver
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Indianizer
De Zwarte Ruiter, Den Haag
20:00
Raymond van het Groenewoud
De Roma, Antwerpen
Rayen Panday - Trigger
De Reggehof, Goor
20:15
Murth Mossel - #NoFilter
De Poorterij, Zaltbommel
20:30
Ruben Hein & NJJO
De Oosterpoort, Groningen
19:15
De Baron
De Nijverheid, Utrecht
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
De Muze, Noordwijk
Daniël Arends - Meer van hetzelfde (deel 1)
De Molenberg, Delfzijl
Kitchenette & Real Derek
De Meester, Almere
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Meenthe, Steenwijk
The Rocket Man - A tribute to Elton John
De Kroon, Markelo
20:00
Brihang
De Kreun, Kortrijk
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Klif, Nijmegen
20:15
Ronald Snijders & Pieter Jouke - De Staat van Verwarring,Valentijnsedi
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Nona
De Helling, Utrecht
20:30
Ben Dubin / David Luning
De Amsteltuin, Amstelveen
20:00
JW Roy
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:15
Dutch Eagles
Cpunt Theater, Hoofddorp