Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
14:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Roepaen
Ottersum
14:30
Remonstrantse Kerk Alkmaar
Alkmaar
15:00
PopEi
Eindhoven
20:00
Patronaat
Haarlem
19:30
Paradiso
Amsterdam
12:30
Paradiso
Amsterdam
16:00
Paard
Den Haag
Oude Luxor Theater
Rotterdam
16:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
14:15
Musis
Arnhem
21:00
Mezz
Breda
17:00
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
15:00
Kunstenlab
Deventer
15:00
Iduna
Drachten
20:00
Hofman
Utrecht
Het Depot
Leuven
15:00
Het Bolwerk
Sneek
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
Grote Kerk
Den Haag
19:30
Grenswerk
Venlo
16:00
Grand Cafe De Haven
Zwammerdam
Gigant
Apeldoorn
Gigant
Apeldoorn
15:00
Figi Theater
Zeist
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Dynamo
Eindhoven
11:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
15:30
De Kleine Komedie
Amsterdam
14:15
D' Engelenburgh
Fijnaart
Boerderij
Zoetermeer
16:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
15:30
BIRD
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
Arminius
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
16:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Lebuinuskerk
Deventer
19:30
Grounds
Rotterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Agora Theater Lelystad
Lelystad
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater Peeriscoop
Gorinchem
20:00
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
Schouwburg Odeon
Zwolle
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Merleyn
Nijmegen
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Meervaart
Amsterdam
Koninklijk Circus
Brussel
19:30
Grounds
Rotterdam
20:00
Diligentia
Den Haag
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
De Nieuwe Kolk
Assen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Cpunt Theater
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Comedy Cafe
Amsterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Wilminktheater
Enschede
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Theater De Willem
Papendrecht
Theater De Veste
Delft
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Spant!
Bussum
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
zondag 18 december 2016
14:00
The Sunshine Boys
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Trijntje Oosterhuis
Roepaen, Ottersum
14:30
Angels
Remonstrantse Kerk Alkmaar, Alkmaar
15:00
Singer-Songwriter Joost Ariëns
PopEi, Eindhoven
20:00
Captain Beefheart / Frank Lammers / Magic Band
Patronaat, Haarlem
19:30
De Grote Prijs van Nederland Finale Hiphop
Paradiso, Amsterdam
12:30
De Grote Prijs van Nederland Finale Singer-Songwriter
Paradiso, Amsterdam
16:00
Admiral Freebee
Paard, Den Haag
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
16:00
Stage Experience
Muziekcafé Helmond, Helmond
14:15
B’Rock / Nederlands Kamerkoor
Musis, Arnhem
21:00
Sofie Letitre
Mezz, Breda
17:00
De IJssel Stroomt Over
Metropool, Hengelo
New Model Army
Melkweg, Amsterdam
15:00
Coolhaven
Kunstenlab, Deventer
15:00
A Soulful X-Mas with Berget Lewis
Iduna, Drachten
20:00
And Friends Concerts: a balladeer
Hofman, Utrecht
Milow
Het Depot, Leuven
15:00
Letz Zep
Het Bolwerk, Sneek
20:00
The New York Gospel Singers Show
Heineken Music Hall, Amsterdam
Herman van Veen - Kerstconcert
Grote Kerk, Den Haag
19:30
Joanne Shaw Taylor
Grenswerk, Venlo
16:00
Alphen Opus 2
Grand Cafe De Haven, Zwammerdam
Cynbel
Gigant, Apeldoorn
Her Majesty
Gigant, Apeldoorn
15:00
Wolga Kozakken
Figi Theater, Zeist
20:30
Dans Dans
EKKO, Utrecht
20:00
Geoff Tate (ex Queensryche) Acoustic Tour + Snake Bite Love
Dynamo, Eindhoven
11:00
Grootste platen/cd beurs van de Achterhoek
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Tjing Tjing
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Benjamin Francis Leftwich
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
15:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
14:15
Ellen Deelen / Jet Hoogen Esch / Ger Venneker
D' Engelenburgh, Fijnaart
The Doors Alive
Boerderij, Zoetermeer
16:00
The Juke Joints
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
21:00
Talib Kweli
Bitterzoet, Amsterdam
15:30
It's a family affair
BIRD, Rotterdam
Hate / Noctem
Baroeg, Rotterdam
DeWolff
Arminius, Rotterdam
maandag 19 december 2016
David Gray
TivoliVredenburg, Utrecht
16:30
Festival Stille Nacht (Rotterdam)
Rotown, Rotterdam
20:30
The Muff
Paradiso, Amsterdam
19:30
Bløf
Paradiso, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Meervaart, Amsterdam
Herman van Veen - Kerstconcert
Lebuinuskerk, Deventer
19:30
SKVR Jazznight Xmas Edition
Grounds, Rotterdam
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Steve-O
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Agora Theater Lelystad, Lelystad
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Agora Theater Lelystad, Lelystad
dinsdag 20 december 2016
Paul de Munnik
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Emiliana Torrini & The Colorist
Tolhuistuin, Amsterdam
19:45
Steve-O
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
LOS - VAST
Theater Peeriscoop, Gorinchem
20:00
NUHR
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater de Purmaryn, Purmerend
Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Bertolf
Schouwburg Odeon, Zwolle
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Dolf Jansen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
3J'S - Acoustic Christmas
Schouwburg Almere, Almere
20:00
B’Rock / Nederlands Kamerkoor
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
pbug
Paradiso, Amsterdam
Bløf
Paradiso, Amsterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Gosto
Muziekgieterij, Maastricht
Dans Dans
Merleyn, Nijmegen
19:30
MHD
Melkweg, Amsterdam
20:15
Watskeburt?! - de musical
Meervaart, Amsterdam
Trixie Whitley
Koninklijk Circus, Brussel
19:30
SKVR Pop On Stage
Grounds, Rotterdam
20:00
Lebbis - Good News Show
Diligentia, Den Haag
20:00
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Ciaran Lavery
De Roode Bioscoop, Amsterdam
Anúna
De Nieuwe Kolk, Assen
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Cpunt Theater, Hoofddorp
Tineke Schouten - T-splitsing
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Gina Yashere
Comedy Cafe, Amsterdam
20:00
Toppers in Concert ‘Christmas Party Of The Year’
Ahoy, Rotterdam
woensdag 21 december 2016
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Zaantheater, Zaandam
20:00
The Black and White Christmas Night
Wilminktheater, Enschede
Sandra van Nieuwland
TivoliVredenburg, Utrecht
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
3J'S - Acoustic Christmas
Theater De Willem, Papendrecht
Harry Piekema - Man wil trap op met lampje
Theater De Veste, Delft
20:30
Bart Wirtz
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
The Sunshine Boys
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
Paul de Munnik
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
Spant!, Bussum
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Eva Crutzen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen