Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Artishock
Soest
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Lotto Arena
Antwerpen
20:00
De Oosterpoort
Groningen
20:30
RASA
Utrecht
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Luxor Live
Arnhem
De hoogte
Winsum
20:00
Simplon
Groningen
17:30
Hofman
Utrecht
Theater Dakota
Den Haag
21:00
The Bull's Eye
Assen
20:30
Poppodium Volt
Sittard
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
23:00
EKKO
Utrecht
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
Theater de Bussel
Oosterhout
20:00
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
Theater De Leest
Waalwijk
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theaterpand Weesp
Weesp
De Muze
Noordwijk
Goudse Schouwburg
Gouda
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
21:00
Café de Herberg
Ommen
Theater de Bussel
Oosterhout
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. De Adelberg
Lommel
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Mezz
Breda
22:30
Studio K
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Asgard
Beverwijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Metropool
Hengelo
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Sound Dog
Breda
Theater Ludens
Voorburg
Merleyn
Nijmegen
Patronaat
Haarlem
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Sugar Factory
Amsterdam
Doornroosje
Nijmegen
21:30
So What!
Gouda
20:00
S.C.C. De Enck
Oirschot
20:30
C.C. Zundert
Zundert
Brouwershuis
Vrasene
21:00
Effenaar
Eindhoven
Theater de Kom
Nieuwegein
23:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Diligentia
Den Haag
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
EKKO
Utrecht
EKKO
Utrecht
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Duycker
Hoofddorp
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
De Brakke Grond
Amsterdam
21:00
Walhalla
Deventer
Effenaar
Eindhoven
Scheldetheater
Terneuzen
00:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
NiXenMeer
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
De Schattelijn
Geertruidenberg
20:15
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
21:00
Bibelot
Dordrecht
Theater De Kolk
Assen
20:00
Paradiso
Amsterdam
21:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
20:30
Oefenbunker
Landgraaf
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Paard
Den Haag
21:00
Taverne
Bergen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Landgoed De Wulperhorst
Zeist
Ahoy
Rotterdam
Werftheater
Utrecht
vrijdag 29 januari 2016
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Point Quiet
Artishock, Soest
20:30
philharmonie zuidnederland - De invloed van de oude Fransen
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Theater PePijn, Den Haag
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Paulien Cornelisse
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Paul Kalkbrenner
Lotto Arena, Antwerpen
20:00
Patty Griffin
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Orquesta Tipica Mala Pinta
RASA, Utrecht
20:30
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
De Kattendans, Bergeijk
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
New Rotterdam Jazz Orchestra feat. Kypski
Luxor Live, Arnhem
Nathalie Baartman - Louter
De hoogte, Winsum
20:00
Nahko And Medicine For The People
Simplon, Groningen
17:30
N.O.R.A.
Hofman, Utrecht
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater Dakota, Den Haag
21:00
Mr. Knowhow
The Bull's Eye, Assen
20:30
Mother Misery
Poppodium Volt, Sittard
20:30
Michael Prins - A Dreamer's Dream is Forever To Be Yours
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
23:00
Michael Mayer
EKKO, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Method Man & Redman
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Memphis Maniacs - The Masters of Mash-Up’s 10th anniversary
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Mark van de Veerdonk - TOF
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Luke Winslow King feat. Roberto Luti
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
Lucas van Merwijk
Theater de Bussel, Oosterhout
20:00
Lieve Bertha
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
L'amour Sorcier
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
Kommil Foo - Schoft
Theater De Leest, Waalwijk
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theaterpand Weesp, Weesp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
De Muze, Noordwijk
Kasper van Kooten
Goudse Schouwburg, Gouda
Joris Linssen & caramba - STROOM
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Joe Bel
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Jeff Lorber Fusion
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Isbells
Podium Asteriks, Leeuwarden
21:00
In Trouble
Café de Herberg, Ommen
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Bussel, Oosterhout
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:00
Harry Sacksioni
Burgerweeshuis, Deventer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. De Adelberg, Lommel
20:30
Gregory Page
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Gregory Page
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
Gerson Main & ’t Fanfare
Mezz, Breda
22:30
Gallowstreet / La Banda Fantastica / Tien Son
Studio K, Amsterdam
20:30
Flip en de Noormannen
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Fabiana Dammers / Jurre van der Linden / Wouter Peters
Asgard, Beverwijk
23:00
Eskei83 / Full Crate / Sticks
Doornroosje, Nijmegen
21:00
ESKA
Bitterzoet, Amsterdam
Echo & The Bunnymen
Metropool, Hengelo
21:00
Donnerwetter
Cul de Sac, Tilburg
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Discovered / DJ Patje / Love Hungry Men
Sound Dog, Breda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Ludens, Voorburg
Dez Mona
Merleyn, Nijmegen
Delain
Patronaat, Haarlem
20:00
De Staat
Gebr. De Nobel, Leiden
De Likt / The Ish
Sugar Factory, Amsterdam
Dazzled Sticks
Doornroosje, Nijmegen
21:30
Daydream Delusion
So What!, Gouda
20:00
Daniël Arends
S.C.C. De Enck, Oirschot
20:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
C.C. Zundert, Zundert
Conspiracy of Seven / Dance with Dragons
Brouwershuis, Vrasene
21:00
Club 3voor12/Eindhoven: Tsar Bompa + MOOON + Op Zoek Naar Johan
Effenaar, Eindhoven
Circle Percussion - Bang! That Drum
Theater de Kom, Nieuwegein
23:00
Chali 2Na
Paradiso, Amsterdam
20:15
Carolien Borgers - Zeker Weten
Diligentia, Den Haag
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Broeder Dieleman
EKKO, Utrecht
Broeder Dieleman
EKKO, Utrecht
20:15
Bram Bakker en Marjolijn van Kooten - Geen paniek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:00
Booba
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Bombitas XL
Duycker, Hoofddorp
Blackout
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Bibles / Go March / The Benelux
De Brakke Grond, Amsterdam
21:00
Beyond Horizons / Wayfarer Youth
Walhalla, Deventer
Bettie Serveert / Claw Boys Claw
Effenaar, Eindhoven
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Scheldetheater, Terneuzen
00:00
Bassline: Hef
Paradiso, Amsterdam
20:30
Atlas Road Crew
NiXenMeer, Enschede
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
De Schattelijn, Geertruidenberg
20:15
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
21:00
Anna Rune
Bibelot, Dordrecht
Angela Groothuizen - IKIGAI
Theater De Kolk, Assen
20:00
Alex G
Paradiso, Amsterdam
21:30
Acoustic Mix
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
20:30
ACDC UK / Powerslave / Vintage Solid Rock
Oefenbunker, Landgraaf
zaterdag 30 januari 2016
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Woody & The Crazy Rockers
Paard, Den Haag
21:00
William the Conqueror
Taverne, Bergen
20:00
Wille and the Bandits
Duycker, Hoofddorp
20:15
Wibi Soerjadi
Landgoed De Wulperhorst, Zeist
Vrienden van Amstel LIVE!
Ahoy, Rotterdam
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Werftheater, Utrecht