Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Parktheater
Eindhoven
Theater Concordia
Enschede
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Theater de Mythe
Goes
21:30
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Harderwijk
Harderwijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Het Podium
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Singer Theater
Laren
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Schouwburg Ogterop
Meppel
Cultuurcentrum Merksem
Merksem
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Het Kasteel Van Rhoon
Rhoon
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater Walhalla
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
21:00
Cul de Sac
Tilburg
22:00
EKKO
Utrecht
20:30
RASA
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater De Leest
Waalwijk
C.C. De Ster
Willebroek
Theater De Storm
Winterswijk
Zaantheater
Zaandam
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:30
Gunnery's Irish Pub
Alkmaar
20:30
Centre Culturel d'Ans
Alleur
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:15
Flint
Amersfoort
Fluor
Amersfoort
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
OCCII
Amsterdam
21:00
Cinetol
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
De Kleine Hedonist
Antwerpen
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
Luxor Live
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Schaffelaartheater
Barneveld
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Het Postkantoor
Bovenkarspel
21:00
Mezz
Breda
20:30
Paleis 12
Brussel
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Diligentia
Den Haag
Paard
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
21:00
De Waagschaal
Deventer
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Parktheater
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
20:30
Poppodium Apollo
Emmen
22:00
Atak
Enschede
Wilminktheater
Enschede
22:30
Cafe de Pompe
Goes
So What!
Gouda
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Martiniplaza
Groningen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Patronaat
Haarlem
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Metropool
Hengelo
21:00
Vorstin
Hilversum
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Duycker
Hoofddorp
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
21:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
donderdag 04 februari 2016
20:30
André Manuel
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Concordia, Enschede
20:30
Lilly Wood & The Prick
Rockhal, Esch zur Alzette
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Mythe, Goes
21:30
Bixiga 70
Vera, Groningen
Steven Wilson
De Oosterpoort, Groningen
Golden Earring
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Stef Bos
Theater Harderwijk, Harderwijk
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Comedy Cowboys
Vorstin, Hilversum
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Sledgehammer Nosejob
Het Podium, Hoogeveen
20:15
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Singer Theater, Laren
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Exumer
Gebr. De Nobel, Leiden
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Ogterop, Meppel
Intgeniep - Jeukt
Cultuurcentrum Merksem, Merksem
20:00
Daniël Arends
Theater Zinin, Nijverdal
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
De Muze, Noordwijk
20:15
Cameretten Finalistentournee
Het Kasteel Van Rhoon, Rhoon
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Winsinghhof, Roden
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Theater Walhalla, Rotterdam
Kommil Foo - Schoft
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
21:00
Mooon
Cul de Sac, Tilburg
22:00
Colin Benders / T.Raumschmiere
EKKO, Utrecht
20:30
Dubbelconcert Oratnitza & Amariszi
RASA, Utrecht
Aurora
TivoliVredenburg, Utrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Ster, Willebroek
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater De Storm, Winterswijk
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Zaantheater, Zaandam
20:15
Karsu Dönmez
Figi Theater, Zeist
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
vrijdag 05 februari 2016
21:30
The Bad Penny Band (UK)
Gunnery's Irish Pub, Alkmaar
20:30
TAB
Centre Culturel d'Ans, Alleur
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Ton Kas - JABROER
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Flint, Amersfoort
Bewilder
Fluor, Amersfoort
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:00
Bixiga 70
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
WILDPLASSEN
OCCII, Amsterdam
21:00
Alternative Chinese New Year
Cinetol, Amsterdam
21:00
X Ambassadors
Bitterzoet, Amsterdam
Disclosure
Heineken Music Hall, Amsterdam
Imagine Dragons
Ziggo Dome, Amsterdam
The Temperance Movement
Melkweg, Amsterdam
19:30
Little Simz
Melkweg, Amsterdam
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Lemon (NL)
De Kleine Hedonist, Antwerpen
Fling - A sunny day in the rain
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Kroese Records Labelnight: Robin Borneman / Einfach Kurt
Luxor Live, Arnhem
Fresku
Luxor Live, Arnhem
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Theater De Kolk, Assen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Schaffelaartheater, Barneveld
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Kennemer Theater, Beverwijk
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Het Postkantoor, Bovenkarspel
21:00
Alaafeloos
Mezz, Breda
20:30
La légende du Roi Arthur
Paleis 12, Brussel
20:00
Daniel Guichard
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
20:30
Cooper / David Benjamin
Paard, Den Haag
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Diligentia, Den Haag
Sven Hammond: 10 year party
Paard, Den Haag
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Kampanje, Den Helder
21:00
Frank Blueka
De Waagschaal, Deventer
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Bouwkunde, Deventer
Lucas van Merwijk
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
The Black Dahlia Murder
Dynamo, Eindhoven
20:30
Beans & Fatback
Poppodium Apollo, Emmen
22:00
Basic Grooves DJ's
Atak, Enschede
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Wilminktheater, Enschede
22:30
De Broodroosters
Cafe de Pompe, Goes
Orgaanklap
So What!, Gouda
20:30
Gerson Main
Simplon, Groningen
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Martiniplaza, Groningen
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Rob Acda Award voorronde 4
Patronaat, Haarlem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:00
Gare Du Nord
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Pretty Filthy Creatures
Metropool, Hengelo
21:00
Colin Blunstone
Vorstin, Hilversum
20:15
3J'S - Tour 7
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Stream of Passion
Duycker, Hoofddorp
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Fulcotheater, IJsselstein
22:00
Influenza* Invites
Neushoorn, Leeuwarden
De Staat
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Friese Hardcore Night: When Walls Collapse + Heartgrown + Manu Armata
Podium Asteriks, Leeuwarden
21:00
Vlammende Vrijdag w. Sores (live) + DJ Jurre
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden