Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
C.C. De Ster
Willebroek
Cultuurcentrum Merksem
Merksem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Storm
Winterswijk
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Figi Theater
Zeist
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater de Mythe
Goes
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Theater Dakota
Den Haag
Theater De Leest
Waalwijk
21:00
Het Podium
Hoogeveen
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater Harderwijk
Harderwijk
De Oosterpoort
Groningen
Theater Walhalla
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Theater Concordia
Enschede
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
21:00
Mezz
Breda
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Cinetol
Amsterdam
20:30
Wesopa Weesp
Weesp
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
22:00
Atak
Enschede
20:30
Poppodium Apollo
Emmen
Fluor
Amersfoort
23:00
Tolhuistuin
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
TivoliVredenburg
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
21:00
Vorstin
Hilversum
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Koningshof
Maassluis
20:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:15
De Helling
Utrecht
22:30
Cafe de Pompe
Goes
Neushoorn
Leeuwarden
Het Postkantoor
Bovenkarspel
Heineken Music Hall
Amsterdam
23:30
WORM
Rotterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Orpheus
Apeldoorn
21:00
De Waagschaal
Deventer
Luxor Live
Arnhem
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Simplon
Groningen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Diligentia
Den Haag
Ziggo Dome
Amsterdam
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Wilminktheater
Enschede
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Paleis 12
Brussel
20:00
De Kleine Hedonist
Antwerpen
19:30
Melkweg
Amsterdam
19:30
Hedon
Zwolle
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
De Peppel
Zeist
19:00
Little Devil
Tilburg
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
Maison De La Culture
Tournai
Theater De Musketon
Utrecht
donderdag 04 februari 2016
Golden Earring
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater De Winsinghhof, Roden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. De Ster, Willebroek
Intgeniep - Jeukt
Cultuurcentrum Merksem, Merksem
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Kampanje, Den Helder
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater De Storm, Winterswijk
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Karsu Dönmez
Figi Theater, Zeist
20:00
Kissing Jane
Sugar Factory, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
Theater aan de Schie, Schiedam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Mythe, Goes
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Orpheus, Apeldoorn
20:30
Lilly Wood & The Prick
Rockhal, Esch zur Alzette
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
21:00
Mooon
Cul de Sac, Tilburg
Nathalie Baartman - Louter
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:00
New Cool Collective ft. Mark Reilley
Luxor Live, Arnhem
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
OG Maco
Bitterzoet, Amsterdam
19:30
Omar Souleyman
Melkweg, Amsterdam
20:15
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:00
Roscoe
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Dakota, Den Haag
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater De Leest, Waalwijk
21:00
Sledgehammer Nosejob
Het Podium, Hoogeveen
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater de Kampanje, Den Helder
Stef Bos
Theater Harderwijk, Harderwijk
Steven Wilson
De Oosterpoort, Groningen
Sven Ratzke - Ratzkes late night show
Theater Walhalla, Rotterdam
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Zaantheater, Zaandam
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Ton Kas - JABROER
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Concordia, Enschede
20:00
Trio Giphart / Chabot
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Parktheater, Eindhoven
20:15
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Singer Theater, Laren
vrijdag 05 februari 2016
20:15
3J'S - Tour 7
Cpunt Theater, Hoofddorp
21:00
Alaafeloos
Mezz, Breda
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Alternative Chinese New Year
Cinetol, Amsterdam
20:30
André Manuel
Wesopa Weesp, Weesp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Avalanche Quartet - The Guests
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
22:00
Basic Grooves DJ's
Atak, Enschede
20:30
Beans & Fatback
Poppodium Apollo, Emmen
Bewilder
Fluor, Amersfoort
23:00
Bixiga 70
Tolhuistuin, Amsterdam
19:00
Bloodsphere / Cthuluminati / Laid To Waste / Raven Called Sin
Baroeg, Rotterdam
Cabarestafette
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
Causes
TivoliVredenburg, Utrecht
Circle Percussion - Bang! That Drum
Agnietenhof, Tiel
21:00
Colin Blunstone
Vorstin, Hilversum
20:30
Cooper / David Benjamin
Paard, Den Haag
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Daniël Arends
Koningshof, Maassluis
20:00
Daniel Guichard
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Daniel Lohues
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:15
Dazzled Sticks
De Helling, Utrecht
22:30
De Broodroosters
Cafe de Pompe, Goes
De Staat
Neushoorn, Leeuwarden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Het Postkantoor, Bovenkarspel
Disclosure
Heineken Music Hall, Amsterdam
23:30
Dope Boys: Met Slick, Djoevenile, Vanityball, Roger Brouwn, Yung Feuri
WORM, Rotterdam
20:00
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Fling - A sunny day in the rain
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Frank Blueka
De Waagschaal, Deventer
Fresku
Luxor Live, Arnhem
20:00
Friese Hardcore Night: When Walls Collapse + Heartgrown + Manu Armata
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Gare Du Nord
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Gerson Main
Simplon, Groningen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Diligentia, Den Haag
Imagine Dragons
Ziggo Dome, Amsterdam
22:00
Influenza* Invites
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Jaya The Cat
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Johan Goossens - Daglicht
Flint, Amersfoort
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Kennemer Theater, Beverwijk
Joris Linssen & caramba - STROOM
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Wilminktheater, Enschede
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Bouwkunde, Deventer
20:30
KISS on the Rocks
Boerderij, Zoetermeer
21:00
Kroese Records Labelnight: Robin Borneman / Einfach Kurt
Luxor Live, Arnhem
20:30
La légende du Roi Arthur
Paleis 12, Brussel
20:00
Lemon (NL)
De Kleine Hedonist, Antwerpen
19:30
Little Simz
Melkweg, Amsterdam
19:30
Lucas Hamming
Hedon, Zwolle
Lucas van Merwijk
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
MakeBelieve
De Peppel, Zeist
19:00
Metal Battle SOVEREIGN Extremities - E.S.I. - Shadowrise - Jersey Devi
Little Devil, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Michael Prins
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
Michel Jonasz
Maison De La Culture, Tournai
Murth Mossel - Voors en tegens
Theater De Musketon, Utrecht