Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
De Schalm
Westwoud
21:00
Melkweg
Amsterdam
Club Escape
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
Theater Bouwkunde
Deventer
Junushoff Theater
Wageningen
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
Zaantheater
Zaandam
Theater De Storm
Winterswijk
20:00
Meervaart
Amsterdam
Posttheater
Arnhem
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paard
Den Haag
20:00
Trix
Antwerpen
Kavka
Antwerpen
20:00
Paleis 12
Brussel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Paradiso
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
De School
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
dB's
Utrecht
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
22:00
Vera
Groningen
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater de Spiegel
Zwolle
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater De Willem
Papendrecht
Deventer Schouwburg
Deventer
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Junushoff Theater
Wageningen
Cultura
Ede
C.C. Mechelen
Mechelen
Diligentia
Den Haag
Goudse Schouwburg
Gouda
15:15
Paradiso
Amsterdam
18:00
WORM
Rotterdam
19:00
Irrational Library Shop
Haarlem
Melkweg
Amsterdam
Grounds
Rotterdam
20:00
Flint
Amersfoort
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Wilminktheater
Enschede
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Paard
Den Haag
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Paradiso
Amsterdam
De Spot
Middelburg
013
Tilburg
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
De Flux
Zaandam
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
013
Tilburg
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Grote Kerk van Epe
Epe
20:00
De School
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Victorie
Alkmaar
OT301
Amsterdam
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
dinsdag 09 februari 2016
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Nekrogoblikon
Merleyn, Nijmegen
20:30
Israel Nash
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Martyn Joseph
De Schalm, Westwoud
21:00
We Are Here
Melkweg, Amsterdam
Jason Derulo
Club Escape, Amsterdam
woensdag 10 februari 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Chris Chameleon - Drie Vriende
Schouwburg de Lawei, Drachten
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Bouwkunde, Deventer
Joris Linssen & caramba - STROOM
Junushoff Theater, Wageningen
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Zaantheater, Zaandam
Stef Bos
Theater De Storm, Winterswijk
20:00
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Posttheater, Arnhem
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kodaline
Paard, Den Haag
20:00
Wolf Alice
Trix, Antwerpen
Mayday Parade
Kavka, Antwerpen
20:00
Massive Attack
Paleis 12, Brussel
20:00
Daughter
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Alex Skolnick Trio
Little Devil, Tilburg
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Blitzen Trapper / Hallo Venray
Paradiso, Amsterdam
20:00
PechaKucha Night Leiden #14
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Ebbo Kraan / Night Lovell
De School, Amsterdam
20:00
Protection Patrol Pinkerton
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
FABELHAFT
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zaantheater, Zaandam
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Het Wennekerpand, Schiedam
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Slam metal party met Party Cannon & Kaasschaaf
dB's, Utrecht
20:15
Sandra van Nieuwland
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Francien van Tuinen
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
De Meerpaal, Dronten
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
The Vintage Caravan + Dead Lord + Tiebreaker
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Martyn Joseph
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
22:00
The Blind Shake
Vera, Groningen
donderdag 11 februari 2016
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Spiegel, Zwolle
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
Angela Groothuizen - IKIGAI
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Kampanje, Den Helder
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Willem, Papendrecht
Joris Linssen & caramba - STROOM
Deventer Schouwburg, Deventer
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Murth Mossel - Voors en tegens
Kennemer Theater, Beverwijk
Roué Verveer - Op het laatste moment
Kennemer Theater, Beverwijk
Kasper van Kooten
Junushoff Theater, Wageningen
Drums United
Cultura, Ede
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Mechelen, Mechelen
Johan Goossens - Daglicht
Diligentia, Den Haag
Stef Bos
Goudse Schouwburg, Gouda
15:15
STUFF.
Paradiso, Amsterdam
18:00
Between The Frames: Japanese Experimental Film/Sound Marathon with Tom
WORM, Rotterdam
19:00
Broeder Dieleman
Irrational Library Shop, Haarlem
Black Stone Cherry
Melkweg, Amsterdam
Lucky Fonz III
Grounds, Rotterdam
20:00
Golden Earring
Flint, Amersfoort
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Daniël Arends
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Wilminktheater, Enschede
Danny Vera
Orpheus, Apeldoorn
20:00
King of the World
Paard, Den Haag
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Wolf Alice
Paradiso, Amsterdam
De Staat
De Spot, Middelburg
Toto
013, Tilburg
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Serenity / Xandria
De Flux, Zaandam
20:00
Desolated / fallbrawl / Kublai Khan / Lionheart
Bibelot, Dordrecht
20:00
Devon Allman
Gebr. De Nobel, Leiden
Millencolin
013, Tilburg
20:00
The Yukon Club
Paradiso, Amsterdam
20:00
Lock & Key / For Blood And Vengeance / Dock 83
Winston, Amsterdam
20:00
Max Meser / Yzabel
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
Grote Kerk van Epe, Epe
20:00
Sunflower Bean
De School, Amsterdam
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Open Podium
Victorie, Alkmaar
Bombay
OT301, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Singer Theater, Laren
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Tortoise
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam