Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
Figi Theater
Zeist
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Theater Posa
Lelystad
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
Theater Sneek
Sneek
20:15
Het Klooster
Woerden
20:00
Luxor Live
Arnhem
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Taverne
Bergen
Theater de Kampanje
Den Helder
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Meervaart
Amsterdam
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Papenstraattheater
Zwolle
20:15
CCXL Theater
Vlissingen
20:15
Theater De Veste
Delft
22:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Little Devil
Tilburg
20:00
dB's
Utrecht
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
M-Lab
Amsterdam
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Schouwburg de Lawei
Drachten
21:00
V11
Rotterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
19:30
De Meester
Almere
20:30
013
Tilburg
19:00
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt
Vieux-Genappe
Cultura
Ede
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
20:30
BIRD
Rotterdam
21:00
Metropool
Hengelo
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Centre culturel de Seraing
Seraing
Theater Aan de Slinger
Houten
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:30
Melkweg
Amsterdam
Winston
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Stichting Cultureel NUT Workum
Workum
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
Theater Vooruit
Boechout
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Theater Carrousel
Ommen
21:00
De Loods
Ridderkerk
Paradiso
Amsterdam
21:30
STECK
Delft
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Vorstin
Hilversum
21:00
Energiehuis
Dordrecht
Musis
Arnhem
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
Metropool
Hengelo
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:00
Hedon
Zwolle
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
Schouwburg Ogterop
Meppel
21:30
De Fles
Spijkenisse
20:15
Theater Hof 88
Almelo
21:00
Manifesto
Hoorn
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
RASA
Utrecht
22:00
De Bliksem
Den Helder
19:30
Patronaat
Haarlem
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
21:00
RASA
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
De Dialoog
Ermelo
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Lochem
Lochem
15:00
Hofman
Utrecht
20:00
Schouwburg Lochem
Lochem
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
BREStheater
Brielle
De Kleine Komedie
Amsterdam
Theater Ludens
Voorburg
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
15:00
Iduna
Drachten
De Muze
Noordwijk
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
zaterdag 06 februari 2016
20:00
Toe Maar
Duycker, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Figi Theater, Zeist
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:15
The Rosenberg Trio - Familia
Schouwburg Almere, Almere
20:15
The Preacher Men
Theater Posa, Lelystad
22:00
The Bluesparty
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:30
The B-Movie Orchestra
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
The Artificial
Bibelot, Dordrecht
20:00
Suede
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Stephan Eicher
Rockhal, Esch zur Alzette
Stef Bos
Theater Sneek, Sneek
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Het Klooster, Woerden
20:00
Spawn + Trashcan + Crashjaw
Luxor Live, Arnhem
Soundos - Geboren met ervaring
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Smalltown Nobodies XL (a tribute to rock)
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Shoulders of Giants
Taverne, Bergen
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:15
Sandra van Nieuwland
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Meervaart, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:30
Roos Blufpand
Papenstraattheater, Zwolle
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
CCXL Theater, Vlissingen
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater De Veste, Delft
22:00
Remind
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Rage Against The System
Little Devil, Tilburg
20:00
Punkrockheavymetalkaraokeband
dB's, Utrecht
20:30
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Protection Patrol Pinkerton
De Kreun, Kortrijk
20:00
Pleinvrees On Tour
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
M-Lab, Amsterdam
20:15
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Schouwburg de Lawei, Drachten
21:00
Novella
V11, Rotterdam
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater de Kom, Nieuwegein
19:30
NIET LULLEN, MAAR SPEELUH!!!
De Meester, Almere
20:30
New Cool Collective featuring Mark Reilly (Matt Bianco)
013, Tilburg
19:00
Musique de Chambre à part
S. Bruegel Golf Cl. d'Hulencourt, Vieux-Genappe
Michael Prins
Cultura, Ede
Mewithoutyou / The World Is A Beautiful Place & I Am No Longer Afraid
Melkweg, Amsterdam
20:15
Martyn Joseph
Theater in de Steeg, Den Haag
20:30
Martin Lawrence in BIRD
BIRD, Rotterdam
21:00
Lucas Hamming
Metropool, Hengelo
20:00
Lindi Ortega
Paradiso, Amsterdam
20:30
Les Gauff en concert acoustique
Centre culturel de Seraing, Seraing
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Aan de Slinger, Houten
Lebbis - De Paardenpoetser
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:30
Kraftklub
Melkweg, Amsterdam
Komatsu + Nuclear devastation + Fire Walk With Us
Winston, Amsterdam
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Julian Sas / Julian Sas Band
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Joshua Radin
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Johan Goossens - Daglicht
Stichting Cultureel NUT Workum, Workum
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Zaantheater, Zaandam
20:15
Jan Hautekiet / Rick de Leeuw
Theater Vooruit, Boechout
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Posttheater, Arnhem
20:00
Her Majesty
Theater Carrousel, Ommen
21:00
Hef + Sevn Alias
De Loods, Ridderkerk
HAEVN
Paradiso, Amsterdam
21:30
Ground Control
STECK, Delft
Golden Earring
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Gerson Main
Vorstin, Hilversum
21:00
Femme Vanille
Energiehuis, Dordrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Musis, Arnhem
20:00
DJ Miss World presents: Sterk Water (live) naar de Zee Dragen, Benefie
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:00
Disclosure
Vorst Nationaal, Brussel
De Staat
Metropool, Hengelo
20:00
De Geweldigheid / Orgaanklap
Sugar Factory, Amsterdam
20:00
Dazzled Sticks
Hedon, Zwolle
20:00
Danny Vera
De Harmonie, Leeuwarden
Daniel Lohues
Schouwburg Ogterop, Meppel
21:30
CROWN
De Fles, Spijkenisse
20:15
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater Hof 88, Almelo
21:00
Colin Blunstone & his All Star Band
Manifesto, Hoorn
Chris Chameleon - Drie Vriende
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
Carel Kraayenhof & Juan Pablo Dobal
RASA, Utrecht
22:00
Brutal Mindz / Misfit–UK / Mr. Leathers
De Bliksem, Den Helder
19:30
Bring On The Bloodshed (album release)
Patronaat, Haarlem
17:00
Blues On The Rockz
Café de Pilaren, Alkmaar
21:00
Bixiga 70
RASA, Utrecht
Behemoth
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
De Dialoog, Ermelo
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Artvark / Ntjam Rosie
TivoliVredenburg, Utrecht
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Schouwburg Lochem, Lochem
15:00
Appeltaartconcerten
Hofman, Utrecht
20:00
Appels met Peren
Schouwburg Lochem, Lochem
Angela Groothuizen - IKIGAI
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
André Manuel
BREStheater, Brielle
Ali B - Je Suis Ali
De Kleine Komedie, Amsterdam
Alex Roeka - Voort!
Theater Ludens, Voorburg
20:00
3J'S - Tour 7
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
zondag 07 februari 2016
15:00
Voodoo Glow Skulls
Iduna, Drachten
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Muze, Noordwijk
20:00
Sun Club
Sugar Factory, Amsterdam