Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Bibelot
Dordrecht
Burgerweeshuis
Deventer
19:30
Paard
Den Haag
Theater De Veste
Delft
20:30
Chassé Theater
Breda
Chassé Theater
Breda
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
19:00
Todo
Best
21:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
Gigant
Apeldoorn
Orpheus
Apeldoorn
Sportpaleis
Antwerpen
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:15
Concertgebouw
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
15:30
Vorstin
Hilversum
Effenaar
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
22:30
Paard
Den Haag
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Het Bos
Antwerpen
22:00
Club Mystique
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
16:00
Ziggo Dome
Amsterdam
12:00
Ziggo Dome
Amsterdam
P60
Amstelveen
21:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Little Devil
Tilburg
22:00
Poppodium Volt
Sittard
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:30
Hedon
Zwolle
23:00
Stathe
Utrecht
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Poppodium Volt
Sittard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
23:00
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
Danstheater El Toro
Goes
21:00
De Duif
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
16:00
Ziggo Dome
Amsterdam
15:00
DeLaMar
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
11:00
Flint
Amersfoort
20:00
P79
's-Hertogenbosch
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
22:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
22:00
Paradiso
Amsterdam
21:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Hedon
Zwolle
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:00
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
De Helling
Utrecht
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
22:00
Merleyn
Nijmegen
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
21:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
Diligentia
Den Haag
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
19:30
Mezz
Breda
vrijdag 23 december 2016
20:00
Motörblast
Bibelot, Dordrecht
Steak Number Eight
Burgerweeshuis, Deventer
19:30
Liptease Kerstshow
Paard, Den Haag
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater De Veste, Delft
20:30
Margriet Sjoerdsma
Chassé Theater, Breda
Harry Sacksioni
Chassé Theater, Breda
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Kennemer Theater, Beverwijk
19:00
Paper Doll Decay
Todo, Best
21:00
Best Of Foo + Red Hot Chili Neppers
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
De Nieuwe Kolk, Assen
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater De Kolk, Assen
Nits
Gigant, Apeldoorn
Youp van 't Hek - Licht
Orpheus, Apeldoorn
Dimitri Vegas & Like Mike
Sportpaleis, Antwerpen
20:30
Cho
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Christmas Show
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Candy Dulfer
Paradiso, Amsterdam
20:15
Het Koninklijk Concertgebouworkest / Nederlands Kamerkoor
Concertgebouw, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Jim Bakkum / Shirma Rouse
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Christmas Special: Frank McComb Quartet
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Her Majesty
Fluor, Amersfoort
20:15
Ali B - Je Suis Ali
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
zaterdag 24 december 2016
20:30
Jan Akkerman - 70ste verjaardag
Boerderij, Zoetermeer
22:00
Dynamite Blues Band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
20:00
Toppers in Concert ‘Christmas Party Of The Year’
Ahoy, Rotterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Big Muffin and the Fab 3
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
20:30
Wiebe - Albumpresentatie ∆ELTA
Neushoorn, Leeuwarden
19:30
Frisian Metal Night
Neushoorn, Leeuwarden
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
Abba Gold
Effenaar, Eindhoven
20:30
Liptease - Kerstshow
Effenaar, Eindhoven
22:30
Kerstavond met De Kraaien!
Paard, Den Haag
3J'S - Acoustic Christmas
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Sadistic Intent + Dehuman
Het Bos, Antwerpen
22:00
Rolf Sanchez & Latin Society Orchestra & special guest singer & afterp
Club Mystique, Amsterdam
22:00
Mecano un.ltd
Paradiso, Amsterdam
21:00
Christmas Special: Frank McComb Quartet
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
Ellen ten Damme
DeLaMar, Amsterdam
16:00
The Christmas Show
Ziggo Dome, Amsterdam
12:00
The Christmas Show
Ziggo Dome, Amsterdam
Carach Angren / The Monolith Deathcult / Tragacanth
P60, Amstelveen
zondag 25 december 2016
21:00
Classic Rock
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Death Alley
Little Devil, Tilburg
22:00
Soulfully yours
Poppodium Volt, Sittard
Sadistic Intent + Dehuman
Baroeg, Rotterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Christmas Special: Frank McComb Quartet
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:00
Het Koninklijk Concertgebouworkest / Nederlands Kamerkoor
Concertgebouw, Amsterdam
15:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 26 december 2016
21:30
Liptease Kerstshow
Hedon, Zwolle
23:00
DJ Dennis / Thailo
Stathe, Utrecht
22:00
DRU Beats X MAS Special 18+
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:00
Kots op Kerst: Neocaesar + Mutilated Judge + Brutal Sphincter
Little Devil, Tilburg
20:00
Jaya The Cat
Poppodium Volt, Sittard
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
23:00
DJ Pierre / Dj Pure
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Pure Urban
Neushoorn, Leeuwarden
Rochelle
Danstheater El Toro, Goes
21:00
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
De Duif, Amsterdam
The Christmas Show
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Ruben Hein solo
North Sea Jazz Club, Amsterdam
16:00
The Christmas Show
Ziggo Dome, Amsterdam
15:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:30
Martin Oei, kerstconcert met Chopin & Liszt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
11:00
Jan Mulder / The Amsterdam Festival Orchestra
Flint, Amersfoort
20:00
Rob Klerkx & the Secret
P79, 's-Hertogenbosch
dinsdag 27 december 2016
20:00
Popquiz Marathon
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
3J'S - Tour 7
Theater de Stoep, Spijkenisse
22:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
20:00
Lemmy Lives: A Motörhead Memorial
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
22:00
Manifesto
Paradiso, Amsterdam
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Jonathan Jeremiah
Tolhuistuin, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
woensdag 28 december 2016
LEMMY LIVES - A Motörhead Memorial
Hedon, Zwolle
20:15
Her Majesty
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:00
The Kik
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Stream of Passion
De Helling, Utrecht
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Lievekamp, Oss
22:00
Jonna Fraser
Merleyn, Nijmegen
20:00
Black Bottle Riot
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Nits
Vorstin, Hilversum
20:00
Burning Down The House / Rick Nolov Band
Nieuwe Nor, Heerlen
21:00
Mantra / PALMSY
Patronaat, Haarlem
20:15
The Sunshine Boys
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Paul Sinha / Snelle
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Diligentia, Den Haag
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
19:30
A Tribute To Lemmy: Snaggletoöth + support
Mezz, Breda