Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:00
Iduna
Drachten
Theater de Kom
Nieuwegein
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
Hedon
Zwolle
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Wilminktheater
Enschede
20:30
Ziggo Dome
Amsterdam
22:30
Grenswerk
Venlo
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:30
't Ukien
Kampen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
21:00
De Bosuil
Weert
Theater De Veste
Delft
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
013
Tilburg
Orpheus
Apeldoorn
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
Effenaar
Eindhoven
15:30
Vorstin
Hilversum
22:00
Bluescafé Kerkzicht
Roosendaal
19:30
P60
Amstelveen
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Boerderij
Zoetermeer
22:30
Paard
Den Haag
20:30
Effenaar
Eindhoven
22:00
Paradiso
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
22:00
Club Mystique
Amsterdam
20:00
Het Bos
Antwerpen
16:00
Ziggo Dome
Amsterdam
12:00
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Ahoy
Rotterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
21:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Little Devil
Tilburg
15:00
DeLaMar
Amsterdam
20:00
Concertgebouw
Amsterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Baroeg
Rotterdam
22:00
Poppodium Volt
Sittard
De Kleine Komedie
Amsterdam
23:00
Stathe
Utrecht
23:00
Doornroosje
Nijmegen
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
15:00
DeLaMar
Amsterdam
11:00
Flint
Amersfoort
20:00
Poppodium Volt
Sittard
20:00
Little Devil
Tilburg
21:30
Hedon
Zwolle
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:00
Neushoorn
Leeuwarden
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P79
's-Hertogenbosch
Danstheater El Toro
Goes
20:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
16:00
Ziggo Dome
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
21:00
De Duif
Amsterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
22:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
DeLaMar
Amsterdam
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
Neushoorn
Leeuwarden
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
20:15
Rijswijkse Schouwburg
Rijswijk
19:30
Mezz
Breda
20:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
21:00
Winston
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
DeLaMar
Amsterdam
20:15
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
20:30
Theatercafe Lexke
Budel
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
Melkweg
Amsterdam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
Hedon
Zwolle
21:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Vorstin
Hilversum
vrijdag 23 december 2016
Pieter Derks - Spot
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:00
Pink Faces
Iduna, Drachten
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater de Kom, Nieuwegein
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Theater aan de Schie, Schiedam
Songs For Mary
Hedon, Zwolle
20:30
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Kennemer Theater, Beverwijk
Steak Number Eight
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Symfo Classics
Vorstin, Hilversum
20:00
The Black and White Christmas Night
Wilminktheater, Enschede
20:30
The Christmas Show
Ziggo Dome, Amsterdam
22:30
The Movement
Grenswerk, Venlo
20:00
The Roots Of Elske DeWall: Unplugged
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
The Sunshine Boys
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
The Tibbs
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:00
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
De Nieuwe Kolk, Assen
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater De Kolk, Assen
20:00
Toppers in Concert ‘Christmas Party Of The Year’
Ahoy, Rotterdam
20:30
Tribute to the Guitar Heroes
't Ukien, Kampen
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
21:00
Undercover
De Bosuil, Weert
van Muiswinkel & van Oel - Erik en Justus vertellen een FILM
Theater De Veste, Delft
20:30
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu 2.0
Schouwburg Het Park, Hoorn
Within Temptation - Black X-Mas
013, Tilburg
Youp van 't Hek - Licht
Orpheus, Apeldoorn
zaterdag 24 december 2016
3J'S - Acoustic Christmas
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
Abba Gold
Effenaar, Eindhoven
15:30
AVROTROS Muziekcafé
Vorstin, Hilversum
22:00
Big Muffin and the Fab 3
Bluescafé Kerkzicht, Roosendaal
19:30
Carach Angren / The Monolith Deathcult / Tragacanth
P60, Amstelveen
21:00
Christmas Special: Frank McComb Quartet
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
Dynamite Blues Band
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
Ellen ten Damme
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Frisian Metal Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Jan Akkerman - 70ste verjaardag
Boerderij, Zoetermeer
22:30
Kerstavond met De Kraaien!
Paard, Den Haag
20:30
Liptease - Kerstshow
Effenaar, Eindhoven
22:00
Mecano un.ltd
Paradiso, Amsterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
22:00
Rolf Sanchez & Latin Society Orchestra & special guest singer & afterp
Club Mystique, Amsterdam
20:00
Sadistic Intent + Dehuman
Het Bos, Antwerpen
16:00
The Christmas Show
Ziggo Dome, Amsterdam
12:00
The Christmas Show
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Toppers in Concert ‘Christmas Party Of The Year’
Ahoy, Rotterdam
20:30
Wiebe - Albumpresentatie ∆ELTA
Neushoorn, Leeuwarden
zondag 25 december 2016
21:00
Christmas Special: Frank McComb Quartet
North Sea Jazz Club, Amsterdam
21:00
Classic Rock
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Death Alley
Little Devil, Tilburg
15:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Het Koninklijk Concertgebouworkest / Nederlands Kamerkoor
Concertgebouw, Amsterdam
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Sadistic Intent + Dehuman
Baroeg, Rotterdam
22:00
Soulfully yours
Poppodium Volt, Sittard
Zijlstra - Liedjes voor tegen de kerst
De Kleine Komedie, Amsterdam
maandag 26 december 2016
23:00
DJ Dennis / Thailo
Stathe, Utrecht
23:00
DJ Pierre / Dj Pure
Doornroosje, Nijmegen
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
DRU Beats X MAS Special 18+
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
15:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
11:00
Jan Mulder / The Amsterdam Festival Orchestra
Flint, Amersfoort
20:00
Jaya The Cat
Poppodium Volt, Sittard
20:00
Kots op Kerst: Neocaesar + Mutilated Judge + Brutal Sphincter
Little Devil, Tilburg
21:30
Liptease Kerstshow
Hedon, Zwolle
20:30
Martin Oei, kerstconcert met Chopin & Liszt
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:00
Pure Urban
Neushoorn, Leeuwarden
Richard Groenendijk - Midden in de winternacht (try-out)
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Rob Klerkx & the Secret
P79, 's-Hertogenbosch
Rochelle
Danstheater El Toro, Goes
20:00
Ruben Hein solo
North Sea Jazz Club, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
16:00
The Christmas Show
Ziggo Dome, Amsterdam
The Christmas Show
Ziggo Dome, Amsterdam
21:00
Trijntje Oosterhuis - A Christmas Evening With Trijntje
De Duif, Amsterdam
dinsdag 27 december 2016
20:15
3J'S - Tour 7
Theater de Stoep, Spijkenisse
22:00
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
20:30
Jonathan Jeremiah
Tolhuistuin, Amsterdam
Lemmy Lives: A Motörhead Memorial
Neushoorn, Leeuwarden
22:00
Manifesto
Paradiso, Amsterdam
20:00
Popquiz Marathon
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
20:15
Sjaak Bral - Vaarwel 2016
Rijswijkse Schouwburg, Rijswijk
woensdag 28 december 2016
19:30
A Tribute To Lemmy: Snaggletoöth + support
Mezz, Breda
20:00
Black Bottle Riot
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Burning Down The House / Rick Nolov Band
Nieuwe Nor, Heerlen
Claudia de Breij - Oudejaarsconference 2016
Oude Luxor Theater, Rotterdam
21:00
Concrete Meal / Room for Elephants / Scare The Bear
Winston, Amsterdam
Dolf Jansen - Veilig Oudejaars
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Freek de Jonge - Dit is geen oudejaarsconference
DeLaMar, Amsterdam
20:15
Her Majesty
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
20:30
Jac Kuppens - Oudejaarsconference Wôrum
Theatercafe Lexke, Budel
20:15
Javier Guzman - Oudejaarsconference 2016
Theater De Lievekamp, Oss
Johnny LaPorte / Bert Heerink / Gus / Hans Dulfer / Jan Akkerman / New
Melkweg, Amsterdam
20:30
Jonathan Jeremiah
Tolhuistuin, Amsterdam
22:00
Jonna Fraser
Merleyn, Nijmegen
LEMMY LIVES - A Motörhead Memorial
Hedon, Zwolle
21:00
Mantra / PALMSY
Patronaat, Haarlem
20:00
Nits
Vorstin, Hilversum