Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Kursaal Oostende
Oostende
16:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
14:30
Theater Dakota
Den Haag
16:00
Concerto
Amsterdam
14:00
Theater De Winsinghhof
Roden
17:00
Taverne
Bergen
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
De Oosterpoort
Groningen
16:00
Altstadt
Eindhoven
14:00
De Amer
Amen
17:00
De Fles
Spijkenisse
15:00
DeLaMar
Amsterdam
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater Aan De Slag
Culemborg
16:00
Hostel Strowis
Utrecht
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
De Muze
Noordwijk
15:00
Iduna
Drachten
20:00
Trix
Antwerpen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Paradiso
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
14:00
Mezz
Breda
Theater Concordia
Enschede
19:00
Ernesto's
Sittard
Paradiso
Amsterdam
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
20:00
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Sportpaleis
Antwerpen
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Schouwburg Het Park
Hoorn
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Zaantheater
Zaandam
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Club Escape
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Fulcotheater
IJsselstein
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:30
De Schalm
Westwoud
Dynamo
Eindhoven
18:00
Ernesto's
Sittard
20:30
Merleyn
Nijmegen
Paradiso
Amsterdam
20:00
Schuur
Haarlem
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater De Muzeval
Emmen
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
21:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:00
Paradiso
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Meervaart
Amsterdam
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Posttheater
Arnhem
20:00
De School
Amsterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Het Wennekerpand
Schiedam
Zaantheater
Zaandam
Junushoff Theater
Wageningen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
Paard
Den Haag
20:30
Theater De Wegwijzer
Nieuw en Sint Joosland
20:00
Paleis 12
Brussel
Kavka
Antwerpen
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:15
Zaantheater
Zaandam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
Het Barghse Huus
s-Heerenberg
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
De Meerpaal
Dronten
20:15
dB's
Utrecht
Theater De Storm
Winterswijk
22:00
Vera
Groningen
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
Theater Bouwkunde
Deventer
20:00
Trix
Antwerpen
21:00
Luxor Live
Arnhem
zondag 07 februari 2016
20:00
Celtic Woman
Kursaal Oostende, Oostende
16:30
Cirque de Juliette / Mayin
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Colin Blunstone - BIS concert
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
14:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Theater Dakota, Den Haag
16:00
DeWolff
Concerto, Amsterdam
14:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Theater De Winsinghhof, Roden
17:00
Joep Berkenbosch
Taverne, Bergen
20:00
John Gorka
Tolhuistuin, Amsterdam
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Joshua Radin
De Oosterpoort, Groningen
16:00
Koyle, carnaval met winnaar Clash Of The Coverbands 2015
Altstadt, Eindhoven
14:00
Martyn Joseph
De Amer, Amen
17:00
old spice band
De Fles, Spijkenisse
15:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
DeLaMar, Amsterdam
Skunk Anansie
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
Storytelling
Theater Aan De Slag, Culemborg
16:00
Strowis Sunday Afternoon Concerts: Bart Rijs + Pix
Hostel Strowis, Utrecht
20:00
Sun Club
Sugar Factory, Amsterdam
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
De Muze, Noordwijk
15:00
Voodoo Glow Skulls
Iduna, Drachten
maandag 08 februari 2016
20:00
Black Stone Cherry
Trix, Antwerpen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Gebruik de zoekmogelijkheid om een artiest te selecteren / Jason Derül
Vorst Nationaal, Brussel
Halestorm
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Hotei
Paradiso, Amsterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Jett Rebel
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Joshua Radin
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Kodaline
Ancienne Belgique (AB), Brussel
14:00
Kozakky Boys - Groot carnavalsfeest in Mezz
Mezz, Breda
Martin Simek
Theater Concordia, Enschede
19:00
SKARNAVAL with JAYA THE CAT!
Ernesto's, Sittard
Skunk Anansie
Paradiso, Amsterdam
dinsdag 09 februari 2016
20:00
Bruce Brubaker / Jeremy Dumont / Lisza
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
20:00
Celtic Woman
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Chris Chameleon - Drie Vriende
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
Ellie Goulding
Sportpaleis, Antwerpen
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Het Wennekerpand, Schiedam
Golden Earring
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Zaantheater, Zaandam
20:30
Israel Nash
Tolhuistuin, Amsterdam
19:30
Ivan Ave & Mndsgn
Paradiso, Amsterdam
Jason Derulo
Club Escape, Amsterdam
Jason Derülo
Heineken Music Hall, Amsterdam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Orpheus, Apeldoorn
Kasper van Kooten
Fulcotheater, IJsselstein
Kodaline
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Laibach
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:30
Martyn Joseph
De Schalm, Westwoud
Mayday Parade
Dynamo, Eindhoven
18:00
N-YANG?! APPELESIENE?!
Ernesto's, Sittard
20:30
Nekrogoblikon
Merleyn, Nijmegen
Nevermen
Paradiso, Amsterdam
20:00
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Schuur, Haarlem
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
The Blind Shake
dB's, Utrecht
20:00
The Vintage Caravan
Neushoorn, Leeuwarden
Ton Kas - JABROER
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater De Muzeval, Emmen
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
21:00
We Are Here
Melkweg, Amsterdam
woensdag 10 februari 2016
20:00
Alex Skolnick Trio
Little Devil, Tilburg
20:00
Ali B - Je Suis Ali
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:00
Blitzen Trapper / Hallo Venray
Paradiso, Amsterdam
Chris Chameleon - Drie Vriende
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Daniël Arends
Meervaart, Amsterdam
20:00
Daughter
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Posttheater, Arnhem
20:00
Ebbo Kraan / Night Lovell
De School, Amsterdam
20:00
FABELHAFT
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Francien van Tuinen
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Het Wennekerpand, Schiedam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Zaantheater, Zaandam
Joris Linssen & caramba - STROOM
Junushoff Theater, Wageningen
20:30
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Kodaline
Paard, Den Haag
20:30
Martyn Joseph
Theater De Wegwijzer, Nieuw en Sint Joosland
20:00
Massive Attack
Paleis 12, Brussel
Mayday Parade
Kavka, Antwerpen
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
PechaKucha Night Leiden #14
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Protection Patrol Pinkerton
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Zaantheater, Zaandam
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
De Kleine Komedie, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Barghse Huus, s-Heerenberg
20:15
Sandra van Nieuwland
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
De Meerpaal, Dronten
20:15
Slam metal party met Party Cannon & Kaasschaaf
dB's, Utrecht
Stef Bos
Theater De Storm, Winterswijk
22:00
The Blind Shake
Vera, Groningen
20:30
The Vintage Caravan + Dead Lord + Tiebreaker
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kom, Nieuwegein
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater Bouwkunde, Deventer
20:00
Wolf Alice
Trix, Antwerpen
donderdag 11 februari 2016
21:00
Amber Gomaa
Luxor Live, Arnhem