Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater de Spiegel
Zwolle
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Junushoff Theater
Wageningen
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
Theater de Hofnar
Valkenswaard
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Theater De Willem
Papendrecht
C.C. Mechelen
Mechelen
Goudse Schouwburg
Gouda
Cultura
Ede
Deventer Schouwburg
Deventer
Theater de Kampanje
Den Helder
Diligentia
Den Haag
Kennemer Theater
Beverwijk
Kennemer Theater
Beverwijk
Arenberg Schouwburg
Antwerpen
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
15:15
Paradiso
Amsterdam
18:00
WORM
Rotterdam
19:00
Irrational Library Shop
Haarlem
19:30
Grounds
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
De Flux
Zaandam
013
Tilburg
013
Tilburg
20:00
Schouwburg De Kring
Roosendaal
Lindenberg Theater
Nijmegen
De Spot
Middelburg
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Goudse Schouwburg
Gouda
20:00
Grote Kerk van Epe
Epe
Wilminktheater
Enschede
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Paard
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
OT301
Amsterdam
20:00
De School
Amsterdam
20:00
Q-Factory
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Victorie
Alkmaar
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:15
Ledeltheater
Oostburg
20:15
Theater de Kom
Nieuwegein
20:15
Singer Theater
Laren
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
De Molenberg
Delfzijl
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
RASA
Utrecht
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Vera
Groningen
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Paard
Den Haag
20:30
De Kattendans
Bergeijk
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
OT301
Amsterdam
21:00
Hedon
Zwolle
21:00
dB's
Utrecht
21:00
Cul de Sac
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
21:30
STECK
Delft
22:00
BIRD
Rotterdam
Hedon
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater de Spiegel
Zwolle
Munttheater
Weert
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
Het Trefpunt
Warmond
dB's
Utrecht
Agnietenhof
Tiel
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Podium Reimerswaal
Rilland
Parkgebouw
Rijssen
Theater De Willem
Papendrecht
Veluvine
Nunspeet
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
De Harmonie
Leeuwarden
Cultuurhuis de Leest
Izegem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
Theater 't Pand
Gorinchem
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Energiehuis
Dordrecht
De Molenberg
Delfzijl
BREStheater
Brielle
Posttheater
Arnhem
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
19:30
TAC
Eindhoven
19:30
Willemeen
Arnhem
donderdag 11 februari 2016
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater de Spiegel, Zwolle
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Kasper van Kooten
Junushoff Theater, Wageningen
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater de Hofnar, Valkenswaard
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Willem, Papendrecht
Hans Liberg - Jazz & Comedy
C.C. Mechelen, Mechelen
Stef Bos
Goudse Schouwburg, Gouda
Drums United
Cultura, Ede
Joris Linssen & caramba - STROOM
Deventer Schouwburg, Deventer
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Theater de Kampanje, Den Helder
Johan Goossens - Daglicht
Diligentia, Den Haag
Roué Verveer - Op het laatste moment
Kennemer Theater, Beverwijk
Murth Mossel - Voors en tegens
Kennemer Theater, Beverwijk
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Arenberg Schouwburg, Antwerpen
Angela Groothuizen - IKIGAI
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
15:15
STUFF.
Paradiso, Amsterdam
18:00
Between The Frames: Japanese Experimental Film/Sound Marathon with Tom
WORM, Rotterdam
19:00
Broeder Dieleman
Irrational Library Shop, Haarlem
19:30
Lucky Fonz III
Grounds, Rotterdam
Black Stone Cherry
Melkweg, Amsterdam
20:00
Serenity / Xandria
De Flux, Zaandam
Millencolin
013, Tilburg
Toto
013, Tilburg
20:00
Daniël Arends
Schouwburg De Kring, Roosendaal
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Lindenberg Theater, Nijmegen
De Staat
De Spot, Middelburg
20:00
Devon Allman
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Sara Kroos - Doorgefokt
Goudse Schouwburg, Gouda
20:00
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
Grote Kerk van Epe, Epe
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Wilminktheater, Enschede
20:00
Desolated / fallbrawl / Kublai Khan / Lionheart
Bibelot, Dordrecht
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
King of the World
Paard, Den Haag
Danny Vera
Orpheus, Apeldoorn
Bombay
OT301, Amsterdam
20:00
Sunflower Bean
De School, Amsterdam
20:00
Max Meser / Yzabel
Q-Factory, Amsterdam
20:00
Lock & Key / For Blood And Vengeance / Dock 83
Winston, Amsterdam
20:00
The Yukon Club
Paradiso, Amsterdam
Wolf Alice
Paradiso, Amsterdam
20:00
Golden Earring
Flint, Amersfoort
20:00
Open Podium
Victorie, Alkmaar
20:15
Tortoise
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Ledeltheater, Oostburg
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Theater de Kom, Nieuwegein
20:15
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Singer Theater, Laren
20:15
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
De Molenberg, Delfzijl
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:15
Cameretten Finalistentournee
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
Thijs Borsten daagt uit: Frédérique Spigt / Meral Polat / Thijs Borste
RASA, Utrecht
20:30
King Dude
EKKO, Utrecht
20:30
Ram + Bliksem
Vera, Groningen
20:30
Skunk Anansie
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Parades / Wolves Dressed in Sheep
Paard, Den Haag
20:30
Sandra van Nieuwland
De Kattendans, Bergeijk
20:30
JW Roy met band + Leon Verdonschot
Luxor Live, Arnhem
20:30
Tol Tunes #4: Flecha Moon + Lauw + Rivers
Cinetol, Amsterdam
20:30
Canshaker Pi
OT301, Amsterdam
21:00
New Cool Collective Ft. Mark Reilly
Hedon, Zwolle
21:00
Frank / Helm Op / The Odyssee
dB's, Utrecht
21:00
Grim Tim
Cul de Sac, Tilburg
21:00
Amber Gomaa
Luxor Live, Arnhem
21:00
Denzel Curry
Bitterzoet, Amsterdam
21:30
Wouter Kiers
STECK, Delft
22:00
Dutch Music Community
BIRD, Rotterdam
vrijdag 12 februari 2016
Devon Allman
Hedon, Zwolle
Fling - A sunny day in the rain
Theater de Spiegel, Zwolle
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater de Spiegel, Zwolle
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Munttheater, Weert
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Het Trefpunt, Warmond
Soundos - Geboren met ervaring
Het Trefpunt, Warmond
Roué Verveer - Op het laatste moment
Het Trefpunt, Warmond
Orgaanklap
dB's, Utrecht
Vincent Bijlo - Het Nieuwe Nu
Agnietenhof, Tiel
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Chris Chameleon - Drie Vriende
Podium Reimerswaal, Rilland
Daniel Lohues
Parkgebouw, Rijssen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Willem, Papendrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Veluvine, Nunspeet
Ali B - Je Suis Ali
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Alex Roeka - Voort!
De Harmonie, Leeuwarden
Hans Liberg - Jazz & Comedy
Cultuurhuis de Leest, Izegem
Stef Bos
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater 't Pand, Gorinchem
Ton Kas - JABROER
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Trio Giphart / Chabot
Energiehuis, Dordrecht
René van Meurs - Even goede vrienden
De Molenberg, Delfzijl
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
BREStheater, Brielle
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Posttheater, Arnhem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Meervaart, Amsterdam
Escape the Fate
Melkweg, Amsterdam
19:30
Iris Penning - CD Release 'Spreken met Suiker'
TAC, Eindhoven
19:30
Heavynight: Daisy D + Death To Decaf + The Unslain + Crimson River
Willemeen, Arnhem