Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Annabel
Rotterdam
Wadway Theaterkerk
Spanbroek
20:30
BREStheater
Brielle
20:30
Theater Het Raam
Hillegom
20:30
Simplon
Groningen
20:30
Theater De Omval
Diemen
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Atak
Enschede
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Paard
Den Haag
20:30
EKKO
Utrecht
20:30
Amsterdam Roest
Amsterdam
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Cinetol
Amsterdam
20:30
Vera
Groningen
20:30
WORM
Rotterdam
20:30
STECK
Delft
20:30
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Club Antre
Amsterdam
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:00
Winston
Amsterdam
Music Club Kampen
Kampen
Mezz
Breda
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Podium 't Beest
Goes
21:00
De Nieuwe KHL
Amsterdam
21:00
Taveerne Tivoli
Raalte
21:30
V11
Rotterdam
21:30
De Fles
Spijkenisse
22:00
Merleyn
Nijmegen
22:00
Doornroosje
Nijmegen
22:00
Q-Factory
Amsterdam
22:30
STECK
Delft
23:00
Corneel
Lelystad
23:00
013
Tilburg
Oude Luxor Theater
Rotterdam
Jan van Besouw
Goirle
Toestanden op Podium
Bemmel
Zaantheater
Zaandam
Schouwburg Venray
Venray
00:00
De Harmonie
Leeuwarden
Parktheater
Eindhoven
Crown theater
Aalsmeer
Schouwburg Almere
Almere
10:30
Figi Theater
Zeist
13:30
Figi Theater
Zeist
14:00
Maison Erard
Amsterdam
15:00
Boerderij Kamps
Rolde
15:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
15:00
Baroeg
Rotterdam
15:00
Theater Bouwkunde
Deventer
15:00
De Vermaning
Zaandam
15:00
Dassenakker Live
Houten
15:00
Luxor Live
Arnhem
15:00
STECK
Delft
15:00
Grounds
Rotterdam
15:30
Paradiso
Amsterdam
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:30
Café Trianon
Nijmegen
16:00
Roepaen
Ottersum
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
16:00
Museum en Beeldentuin Nic Jonk
Grootschermer
16:00
The Lane
Oostburg
16:00
Concerto
Amsterdam
16:15
Gigant
Apeldoorn
16:30
Mezz
Breda
16:30
cafe de twee wezen
Sassenheim
16:30
De Oosterpoort
Groningen
17:00
Taverne
Bergen
Melkweg
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
19:30
Mezz
Breda
19:30
Vorstin
Hilversum
Muziekodroom
Hasselt
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Victorie
Alkmaar
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
't Nonnetje
Amersfoort
20:15
Zaantheater
Zaandam
Effenaar
Eindhoven
20:15
Spant!
Bussum
20:15
Theater Sneek
Sneek
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Grand Theatre
Groningen
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
21:30
V11
Rotterdam
21:30
Rotown
Rotterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
zaterdag 13 februari 2016
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater De Storm, Winterswijk
De Staat
Annabel, Rotterdam
Johan Goossens - Daglicht
Wadway Theaterkerk, Spanbroek
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
BREStheater, Brielle
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Het Raam, Hillegom
20:30
Dazzled Sticks
Simplon, Groningen
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Omval, Diemen
20:30
The Ultimate Led Zeppelin Experience Physical Graffit
Boerderij, Zoetermeer
20:30
John Escreet Trio & Evan Parker
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
The Cool Quest
Atak, Enschede
20:30
The Dutch Queen Tribute
Metropool, Hengelo
20:30
Wooden Soldiers
Paard, Den Haag
20:30
Aafke Romeijn (album release)
EKKO, Utrecht
20:30
Ebonit Saxophone Quartet
Amsterdam Roest, Amsterdam
20:30
The Mulligan Brothers
Spirit of 66, Verviers
20:30
Orgel Vreten & Het Zuidelijk Toneel
Meervaart, Amsterdam
20:30
Gerson Main
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
Patatje Crea: Open Podium
Cinetol, Amsterdam
20:30
Maurice Louca = The Dwarfs of East Agouza
Vera, Groningen
20:30
Yokocola CD Presentatie: Met: Harry Merry, Mr Marcaille, Boom boom du
WORM, Rotterdam
20:30
Bas Paardekooper / Ralph de Jongh
STECK, Delft
20:30
Tin Pan Alley
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Bosphorus waves
Club Antre, Amsterdam
21:00
Kirsten van Teijn - Heilloos
Theater Walhalla, Rotterdam
Spidergawd
Bitterzoet, Amsterdam
21:00
Toe Maar
Het Bolwerk, Sneek
21:00
Fake Billy & The False Prophets / the mighty breaks
Winston, Amsterdam
Guns 2 Roses + The Unforgiven
Music Club Kampen, Kampen
Bird on the Wire / Blue Crime
Mezz, Breda
21:00
Nankosoul + John Frost
Luxor Live, Arnhem
21:00
Kiss Lickss
Podium 't Beest, Goes
21:00
Nachtpost CD presentatie
De Nieuwe KHL, Amsterdam
21:00
Run Bowie Run
Taveerne Tivoli, Raalte
21:30
The Bronze Medal
V11, Rotterdam
21:30
HENGST
De Fles, Spijkenisse
22:00
Discipline X Lerrie
Merleyn, Nijmegen
22:00
Pleinvrees On Tour
Doornroosje, Nijmegen
22:00
Dj Dionysius / Dj Robert Smit / POPTRASH
Q-Factory, Amsterdam
22:30
Livin' Blues Experience
STECK, Delft
23:00
Zwaar Belast
Corneel, Lelystad
23:00
Subquake
013, Tilburg
zondag 14 februari 2016
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Oude Luxor Theater, Rotterdam
Chris Chameleon - Drie Vriende
Jan van Besouw, Goirle
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
Toestanden op Podium, Bemmel
Sandra & Jeroen van Veen - Canto Ostinato
Zaantheater, Zaandam
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Schouwburg Venray, Venray
00:00
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
De Harmonie, Leeuwarden
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
Parktheater, Eindhoven
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Crown theater, Aalsmeer
Ming's Pretty Heroes
Schouwburg Almere, Almere
10:30
Juf Félice & Trio Krul
Figi Theater, Zeist
13:30
Marcus Baban
Figi Theater, Zeist
14:00
Jaap Wisselink / Jan Willem Baljet / Sabine Poiesz
Maison Erard, Amsterdam
15:00
Vollek
Boerderij Kamps, Rolde
15:00
Fred Hissink / Paul Mulder / Theo Scholten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
15:00
Ram
Baroeg, Rotterdam
15:00
Avalanche Quartet - The Guests
Theater Bouwkunde, Deventer
15:00
A La Rum
De Vermaning, Zaandam
15:00
The Oldtime Stringband
Dassenakker Live, Houten
15:00
Guus Tangelder Bigband presents: Valentines Day
Luxor Live, Arnhem
15:00
Mr. Boogie Woogie
STECK, Delft
15:00
Lithuanian Collective
Grounds, Rotterdam
15:30
Tennessee Studs
Paradiso, Amsterdam
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:30
The Mulligan Brothers
Café Trianon, Nijmegen
16:00
Jeroen Kant & Björn van der Doelen
Roepaen, Ottersum
16:00
Symphonie Pastorale
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
16:00
Matty Charles
Museum en Beeldentuin Nic Jonk, Grootschermer
16:00
Guy Verlinde one man band
The Lane, Oostburg
16:00
Eric Vaarzon Morel
Concerto, Amsterdam
16:15
The Bronze Medal
Gigant, Apeldoorn
16:30
Adam Barnes (UK)
Mezz, Breda
16:30
the EB bluesband
cafe de twee wezen, Sassenheim
16:30
De cellosuites van Bach maar dan anders
De Oosterpoort, Groningen
17:00
Bald As Love
Taverne, Bergen
Tonight Alive
Melkweg, Amsterdam
City And Colour
Paradiso, Amsterdam
19:30
Nico Dijkshoorn & Herman Brusselmans
Mezz, Breda
19:30
Lsb Experience & Dolf Jansen
Vorstin, Hilversum
Escape the Fate
Muziekodroom, Hasselt
20:00
Flying Horseman
Paradiso, Amsterdam
20:00
Dragged Into Sunlight
Patronaat, Haarlem
20:00
Devon Allman
Victorie, Alkmaar
20:00
Ladies of Soul
Ziggo Dome, Amsterdam
De Fonk
't Nonnetje, Amersfoort
20:15
Boudewijn de Groot
Zaantheater, Zaandam
De Staat
Effenaar, Eindhoven
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Spant!, Bussum
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater Sneek, Sneek
Toto
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Christopher Paul Stelling
Grand Theatre, Groningen
20:30
Frode Haltli & Rembrandt Frerichs Trio - Northern Lights / Trygve Seim
LantarenVenster, Rotterdam
Urbanus & De Fanfaar
TivoliVredenburg, Utrecht
21:30
Yung
V11, Rotterdam
21:30
Stöma Plays Tool
Rotown, Rotterdam
22:00
Jordi Repkes + Ruben Schaap
Merleyn, Nijmegen
maandag 15 februari 2016
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Het LOO, Tessenderlo
20:00
Tony Scott
Paradiso, Amsterdam
20:15
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
De Kleine Komedie, Amsterdam
21:00
Matty Charles
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven