Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Flint
Amersfoort
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Grand Theatre
Groningen
Grenswerk
Venlo
Hedon
Zwolle
20:15
Het Klooster
Nuenen
20:15
Het Klooster
Woerden
20:30
Het Veur Theater
Leidschendam
Hoftheater
Raalte
20:00
Iduna
Drachten
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
J.C. Pardoes
Hoogwoud
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Kroegie
Hoorn
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Lindenberg Theater
Nijmegen
20:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
20:30
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:45
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
Musicon
Den Haag
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Muziekgieterij
Maastricht
21:00
N9
Eeklo
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:45
NiXenMeer
Enschede
20:00
Paard
Den Haag
23:30
Paradiso
Amsterdam
22:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parktheater
Eindhoven
23:00
Patronaat
Haarlem
21:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Philharmonie Haarlem
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
19:30
Poppodium Volt
Sittard
21:00
Roepaen
Ottersum
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Sjor
Roggel
21:30
So What!
Gouda
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Sportpaleis
Antwerpen
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
Stadstheater Arnhem
Arnhem
15:30
Sunny Blues (Café Schafrath)
Nuenen
21:00
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
22:00
The Cave
Amsterdam
20:00
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
Theater aan de Schie
Schiedam
20:00
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Theater De Kolk
Assen
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
Theater De Veste
Delft
Theater De Winsinghhof
Roden
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Idea
Soest
20:15
Theater in de Steeg
Den Haag
21:00
Theater Walhalla
Rotterdam
Trix
Antwerpen
21:30
V11
Rotterdam
van Beresteyn
Veendam
21:00
Vera
Groningen
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
18:30
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
20:30
Werftheater
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
19:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Wilminktheater
Enschede
20:00
WORM
Rotterdam
Zaantheater
Zaandam
Agnietenhof
Tiel
20:00
Agora Theater Druten
Druten
Agora Theater Lelystad
Lelystad
vrijdag 19 februari 2016
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Flint, Amersfoort
20:30
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:30
Jett Rebel
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
King Dude
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Boudewijn de Groot
Goudse Schouwburg, Gouda
Johan Goossens - Daglicht
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Benjamin Herman vs Anton Goudsmit
Grand Theatre, Groningen
Memphis Maniacs - The Masters of Mash-Up’s 10th anniversary
Grenswerk, Venlo
De Staat
Hedon, Zwolle
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Het Klooster, Nuenen
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Het Klooster, Woerden
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Het Veur Theater, Leidschendam
Joris Linssen & caramba - STROOM
Hoftheater, Raalte
20:00
Gerson Main
Iduna, Drachten
Ali B - Je Suis Ali
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Cameretten Finalistentournee
J.C. Pardoes, Hoogwoud
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Jan van Besouw, Goirle
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Lemon (NL)
Kroegie, Hoorn
21:00
Dooxs / The Yukon Club
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Lindenberg Theater, Nijmegen
20:00
Abysmal Darkening + Corduroy + Subimago
Little Devil, Tilburg
21:00
Wolves Dressed in Sheep + Alexi Lalas
Luxor Live, Arnhem
20:30
Ground Control - David Bowie Tribute
Luxor Live, Arnhem
20:30
Lilian Vieira
Meervaart, Amsterdam
Sleeping With Sirens
Melkweg, Amsterdam
Bewilder
Merleyn, Nijmegen
20:45
Thrashbangers: Spartan + Illusionless + Ynfamia
Mezz, Breda
20:30
Lil Kleine - Topdown tour
Mezz, Breda
Monomyth
Musicon, Den Haag
20:15
Michael Prins
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Gare Du Nord
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Arno
Muziekgieterij, Maastricht
21:00
Flying Horseman / Blackie & The Oohoos
N9, Eeklo
Guus Meeuwis - Morgen
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Hef / Sevn Alias
Nieuwe Nor, Heerlen
20:45
The Moeller Brothers
NiXenMeer, Enschede
20:00
The 21 Grams
Paard, Den Haag
23:30
Joris Voorn
Paradiso, Amsterdam
22:00
Filous
Paradiso, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Parktheater, Eindhoven
23:00
Audio Werner / Ferro
Patronaat, Haarlem
21:00
Orthogon Wolf: Jay Prince (UK)
Patronaat, Haarlem
20:30
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Trance Classique
Philharmonie Haarlem, Haarlem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:00
The Black Cult
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
De Kat - Blues in Drenthe 2016
Poppodium Apollo, Emmen
19:30
Weerstand: TRC + many more
Poppodium Volt, Sittard
21:00
Undercoversessie U2
Roepaen, Ottersum
Lankmoed - Onvergetelijk
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Omnia - Celtic World
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:30
De Likt + Mongoose
Simplon, Groningen
20:00
Nem-Q EP Release
Sjor, Roggel
21:30
The Maureens
So What!, Gouda
20:30
The Banging Souls
Spirit of 66, Verviers
20:00
Ladies of Soul
Sportpaleis, Antwerpen
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
20:00
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Sandra van Nieuwland
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Stadstheater Arnhem, Arnhem
15:30
JJ Sharp band
Sunny Blues (Café Schafrath), Nuenen
21:00
40UP
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
22:00
Grandpa Death Experience / Katie Kruel
The Cave, Amsterdam
20:00
Soiree Avenu(e)
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Theater aan de Schie, Schiedam
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Theater Aan de Slinger, Houten
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Griffioen, Amstelveen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
Appels met Peren
Theater de Kampanje, Den Helder
Arie Koomen / Edo Brunner - Pompen
Theater de Kampanje, Den Helder
Esmay Usmany - Niets is wat het lijkt
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Kolk, Assen
20:00
Intouchables
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater de Mythe, Goes
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
The Cool Quest
Theater De Veste, Delft
Angela Groothuizen - IKIGAI
Theater De Winsinghhof, Roden
Cabarestafette
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Nathalie Baartman - Louter
Theater Idea, Soest
20:15
Matty Charles
Theater in de Steeg, Den Haag
21:00
André Manuel
Theater Walhalla, Rotterdam
Stick to your Guns
Trix, Antwerpen
21:30
Town of Saints
V11, Rotterdam
Toneelgroep Het Volk - Het Volk in Dothan
van Beresteyn, Veendam
21:00
Amsterdam Klezmer Band + support
Vera, Groningen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:00
Róisín Murphy
Vorst Nationaal, Brussel
18:30
Carly Baker / Joe Eagan / Soula Notos
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Werftheater, Utrecht
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19:00
Bodyfarm + Razend + Unchained Reality + Grim Ordeal + Splinterbomb
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Wilminktheater, Enschede
20:00
Die Goldenen Zitronen
WORM, Rotterdam
Stef Bos
Zaantheater, Zaandam
zaterdag 20 februari 2016
Chris Chameleon - Drie Vriende
Agnietenhof, Tiel
20:00
Her Majesty
Agora Theater Druten, Druten
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Agora Theater Lelystad, Lelystad