Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Munttheater
Weert
19:30
Vrijhof Cultuurcentrum
Enschede
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
The Cave
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Hoftheater
Raalte
Bijlmer Parktheater
Amsterdam
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Paradiso
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Klokgebouw
Eindhoven
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:30
Junushoff Theater
Wageningen
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Paard
Den Haag
21:00
Taverne
Bergen
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Flint
Amersfoort
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
Theater Geert Teis
Stadskanaal
Melkweg
Amsterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
18:30
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Theater aan de Schie
Schiedam
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
21:30
Vera
Groningen
21:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
M.C. De Toonzaal
's-Hertogenbosch
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Munttheater
Weert
013
Tilburg
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Mezz
Breda
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Ziggo Dome
Amsterdam
23:00
Gebr. De Nobel
Leiden
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
De Meerpaal
Dronten
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Hoftheater
Raalte
C.C Warenar
Wassenaar
19:30
Grounds
Rotterdam
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
De Casino
Sint-Niklaas
20:00
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
20:00
Musis
Arnhem
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Extase
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:00
Heineken Music Hall
Amsterdam
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
20:00
PopEi
Eindhoven
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
Diligentia
Den Haag
Orpheus
Apeldoorn
20:15
Leidse Schouwburg
Leiden
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
19:45
Hedon
Zwolle
Theater de Kampanje
Den Helder
17:00
Concerto
Amsterdam
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
10:00
C.C. Den Blank
Overijse
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
19:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Flint
Amersfoort
20:00
Little Devil
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
21:00
Vera
Groningen
Vorst Nationaal
Brussel
20:15
De Weijer
Boxmeer
De Meenthe
Steenwijk
20:00
Cinetol
Amsterdam
22:00
Melkweg
Amsterdam
Paard
Den Haag
22:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
OT301
Amsterdam
20:00
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
dB's
Utrecht
woensdag 24 februari 2016
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
19:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Vrijhof Cultuurcentrum, Enschede
20:00
The Steady Itch
Paradiso, Amsterdam
20:30
The Great Eyeballs BIRDsessions
BIRD, Rotterdam
20:00
The Black Tambourines
Sugar Factory, Amsterdam
Symphonica in Rosso met Marco Borsato en Frank Boeijen
Ziggo Dome, Amsterdam
Stef Bos
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Skraeckoedlan / Snowy Dunes
The Cave, Amsterdam
20:15
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Hoftheater, Raalte
Roué Verveer - Op het laatste moment
Bijlmer Parktheater, Amsterdam
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Nathaniel Rateliff
Paradiso, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Massive Attack
Klokgebouw, Eindhoven
20:00
Manfred Mann's Earth Band
Spirit of 66, Verviers
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Schouwburg Venray, Venray
Kapsalon - Kapsalon de Comedy
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Joris Teepe
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
Parktheater, Eindhoven
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Junushoff Theater, Wageningen
20:00
Joanna Newsom
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater De Leest, Waalwijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Emancipator
Paard, Den Haag
21:00
Elly de Waard
Taverne, Bergen
Dream Theater
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Flint, Amersfoort
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
Daniel Lohues
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Cage the Elephant
Melkweg, Amsterdam
20:00
Bohemian Betyars
Gebr. De Nobel, Leiden
18:30
Besoin de Tendresse
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Ali B - Je Suis Ali
Theater aan de Schie, Schiedam
Alex Roeka - Voort!
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
21:30
Aafke Romeijn
Vera, Groningen
donderdag 25 februari 2016
21:00
Yuko Yuko + Fair Huxley in Hall of Fame
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
Wooden Soldiers
M.C. De Toonzaal, 's-Hertogenbosch
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:15
VanVelzen & The Hibby GBs
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
The Paladins
013, Tilburg
20:30
The Movement
Simplon, Groningen
20:00
The Doppelgangaz / Woodie Smalls
Mezz, Breda
20:00
The Cosmic Carnival
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
TenTemPiés
Muziekgieterij, Maastricht
Symphonica in Rosso met Marco Borsato en Frank Boeijen
Ziggo Dome, Amsterdam
23:00
Stukafest Leiden
Gebr. De Nobel, Leiden
Stef Bos
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Soundos - Geboren met ervaring
De Meerpaal, Dronten
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Sandra van Nieuwland
Hoftheater, Raalte
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C Warenar, Wassenaar
19:30
Roots & Cultures met Icarius / Peer
Grounds, Rotterdam
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Protection Patrol Pinkerton
De Casino, Sint-Niklaas
20:00
Philippe Geubels
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Kantine Walhalla, Rotterdam
20:00
ntjam rosie + artvark sax quartet - Homelands
Musis, Arnhem
20:00
NoFun/Torso/Plurex maken KaBaal
Paradiso, Amsterdam
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Nathaniel Rateliff
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Moeders Mooiste (EP Release) in Extase
Extase, Tilburg
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:00
Massive Attack
Heineken Music Hall, Amsterdam
20:15
Marina and the Diamonds
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Maarten Ebbers - Appeltje eitje
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
20:00
lost/ctrl + blupaint
PopEi, Eindhoven
20:30
Lolomis
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
Lebbis - De Paardenpoetser
Diligentia, Den Haag
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Orpheus, Apeldoorn
20:15
Jon van Eerd - Harrie Babba
Leidse Schouwburg, Leiden
Joe Jackson
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
19:45
Jett Rebel
Hedon, Zwolle
Jeroen Opstelten / Martijn Crins - STRALST
Theater de Kampanje, Den Helder
17:00
Jeremy Loops
Concerto, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
20:15
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Theater de Koornbeurs, Franeker
10:00
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
C.C. Den Blank, Overijse
21:30
Holly Herndon
TivoliVredenburg, Utrecht
19:30
Gitaargeweld
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Gé Reinders - 'n man, een paar gitaren en een vleugel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Gare Du Nord
Flint, Amersfoort
20:00
Fungus
Little Devil, Tilburg
19:30
Faut Haut
Melkweg, Amsterdam
21:00
El Pino & The Volunteers + Goslink
Vera, Groningen
Eagles of Death Metal
Vorst Nationaal, Brussel
20:15
Douwe Bob
De Weijer, Boxmeer
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Meenthe, Steenwijk
20:00
Docupodium #14 'Bonjour Stromae'
Cinetol, Amsterdam
22:00
DJ Marfox / DJ Paypal / Jameszoo / Mumdance / Om Unit / Pinch
Melkweg, Amsterdam
De Staat
Paard, Den Haag
22:00
De Likt
Doornroosje, Nijmegen
20:00
De Harmonies
OT301, Amsterdam
20:00
Daniël Arends
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Club 3voor 12 met Friars / Orange Maplewood
dB's, Utrecht