Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
De Meenthe
Steenwijk
21:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:00
Extase
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
013
Tilburg
21:30
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Schiller Theater Place Royal
Utrecht
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Spirit of 66
Verviers
C.C Warenar
Wassenaar
20:15
Munttheater
Weert
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Zaantheater
Zaandam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
19:45
Hedon
Zwolle
20:30
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Flint
Amersfoort
20:00
Fluor
Amersfoort
20:30
P60
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Melkweg
Amsterdam
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
20:00
Amstelhaven
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
DeLaMar
Amsterdam
Meervaart
Amsterdam
22:00
Finnegan's Irish pub
Apeldoorn
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Luxor Live
Arnhem
20:30
Luxor Live
Arnhem
Theater De Kolk
Assen
Theater De Kolk
Assen
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
Mezz
Breda
20:30
Mezz
Breda
18:00
Brandpunt
Breda
Chassé Theater
Breda
BREStheater
Brielle
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Koninklijk Circus
Brussel
Spant!
Bussum
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
22:00
STECK
Delft
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
19:30
Paard
Den Haag
20:15
Theater de Kampanje
Den Helder
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:00
Bibelot
Dordrecht
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
N9
Eeklo
19:00
N9
Eeklo
21:00
Altstadt
Eindhoven
Dynamo
Eindhoven
20:00
Parktheater
Eindhoven
20:15
Theater De Muzeval
Emmen
20:30
Atak
Enschede
21:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:30
So What!
Gouda
21:00
Vera
Groningen
20:30
Grand Theatre
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:00
Martiniplaza
Groningen
20:30
Patronaat
Haarlem
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Podia Heemstede, Theater de Luifel
Heemstede
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
20:30
Metropool
Hengelo
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Het Podium
Hoogeveen
21:00
Manifesto
Hoorn
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
21:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Vrijplaats Leiden - Resistor
Leiden
Het Veur Theater
Leidschendam
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
17:00
Laporte
Meppel
donderdag 25 februari 2016
20:00
Niet Schieten! - Kusje erop
Theater Geert Teis, Stadskanaal
Dolf Jansen - Hardverwarmend
De Meenthe, Steenwijk
21:00
Yuko Yuko + Fair Huxley in Hall of Fame
Hall Of Fame, Tilburg
20:30
Gé Reinders - 'n man, een paar gitaren en een vleugel
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:00
Moeders Mooiste (EP Release) in Extase
Extase, Tilburg
20:00
Fungus
Little Devil, Tilburg
The Paladins
013, Tilburg
21:30
Holly Herndon
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Marina and the Diamonds
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Club 3voor 12 met Friars / Orange Maplewood
dB's, Utrecht
20:00
Maarten Ebbers - Appeltje eitje
Schiller Theater Place Royal, Utrecht
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Band of Friends
Spirit of 66, Verviers
Roué Verveer - Op het laatste moment
C.C Warenar, Wassenaar
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Munttheater, Weert
Stef Bos
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Ali B - Je Suis Ali
Zaantheater, Zaandam
20:30
Adrian Belew / Adrian Belew Power Trio
Boerderij, Zoetermeer
19:45
Jett Rebel
Hedon, Zwolle
vrijdag 26 februari 2016
20:30
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
BOWIE - sound and vision
Victorie, Alkmaar
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Sandra van Nieuwland
Flint, Amersfoort
20:00
Maison Du Malheur
Fluor, Amersfoort
20:30
Daredevils
P60, Amstelveen
20:30
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
23:00
Egbert & Secret Cinema
Melkweg, Amsterdam
23:00
Dave Clarke Presents: Whip It
Melkweg, Amsterdam
20:30
Ronald Goedemondt
Compagnietheater, Amsterdam
20:00
Beathoven / Franklin / The Admiral
Amstelhaven, Amsterdam
Das Coen und Sander Fest
Heineken Music Hall, Amsterdam
Joe Jackson
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Taylor Davis
Sugar Factory, Amsterdam
Halsey
Melkweg, Amsterdam
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DeLaMar, Amsterdam
Angela Groothuizen - IKIGAI
Meervaart, Amsterdam
22:00
Fourmad
Finnegan's Irish pub, Apeldoorn
20:00
Boudewijn de Groot
Orpheus, Apeldoorn
21:00
Town of Saints
Luxor Live, Arnhem
20:30
EZGININ GÜNLÜĞÜ
Luxor Live, Arnhem
Intouchables
Theater De Kolk, Assen
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater De Kolk, Assen
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maagd, Bergen op Zoom
Memphis Maniacs
Mezz, Breda
20:30
Wantwo Trash: Dead Elvis and His One Man Grave + support
Mezz, Breda
18:00
DJ Kettingzaag / Inwolves / NOODLE Inc. / Ramona
Brandpunt, Breda
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Chassé Theater, Breda
Roué Verveer - Op het laatste moment
BREStheater, Brielle
20:00
Marble Sounds + Winterslag
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Bigflo et Oli
Koninklijk Circus, Brussel
Loes Luca - DOEK!
Spant!, Bussum
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
22:00
Dr. Justice & The Smooth Operators / Woof Woof Ridicule
STECK, Delft
20:30
Sailing To Suez
Paard, Den Haag
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater PePijn, Den Haag
20:00
German Glam Punk DJ Ensemble / Orgaanklap / Rectum Raiders
Paard, Den Haag
19:30
Marina and the Diamonds
Paard, Den Haag
20:15
Omnia - Celtic World
Theater de Kampanje, Den Helder
20:30
Vonder & Bloom
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
The Paladins
Burgerweeshuis, Deventer
20:00
Dead Company
Bibelot, Dordrecht
Stef Bos
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:15
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Chantal Acda (BE) / Lyenn (BE) @N9
N9, Eeklo
19:00
STUFF.
N9, Eeklo
21:00
The Black Cult
Altstadt, Eindhoven
The Used
Dynamo, Eindhoven
20:00
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Parktheater, Eindhoven
20:15
Frank Boeijen
Theater De Muzeval, Emmen
20:30
Avery Plains / Drive By Wire
Atak, Enschede
21:00
John Monday & Red Hot Chilinators
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Theater 't Pand, Gorinchem
21:30
HeavyLight
So What!, Gouda
21:00
Saturnalia Temple + support
Vera, Groningen
20:30
Nels Cline en Julian Lage
Grand Theatre, Groningen
20:30
Gare Du Nord
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Martiniplaza, Groningen
20:30
P.R.O.B.L.E.M.S.
Patronaat, Haarlem
De Staat
Patronaat, Haarlem
20:00
Fred Eaglesmith & Band (CAN) + Support
Patronaat, Haarlem
Joris Linssen & caramba - STROOM
Podia Heemstede, Theater de Luifel, Heemstede
20:30
Dayna Kurtz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Dayna Kurtz
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Van Der Laan & Woe
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
20:30
Jett Rebel
Metropool, Hengelo
20:00
Krystl
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Ali B - Je Suis Ali
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Ralph de Jongh
Het Podium, Hoogeveen
21:00
Electric Tears / The Light Brigade / TBA
Manifesto, Hoorn
20:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Fulcotheater, IJsselstein
21:00
Frenkie's Funky Friday
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Bird on the Wire
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Martin Aart de Jong & DJ Coen
Vrijplaats Leiden - Resistor, Leiden
KingFisher Sky
Het Veur Theater, Leidschendam
20:00
Halve Finale Tribute Of The Bands
Muziekgieterij, Maastricht
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
17:00
JJ Sharp band
Laporte, Meppel