Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
C.C. Nesterlé
Nistelrode
Merleyn
Nijmegen
22:00
Merleyn
Nijmegen
Muziekgieterij
Maastricht
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
JVC De Schuit
Katwijk
20:00
J.C. Crossroads
Kaatsheuvel
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
21:00
Manifesto
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Het Park
Hoorn
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
19:00
Metropool
Hengelo
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
22:30
Muziekcafé Helmond
Helmond
20:30
Cacaofabriek
Helmond
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Ethias Arena
Hasselt
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Philharmonie Haarlem
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
22:00
Vera
Groningen
De Oosterpoort
Groningen
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
20:30
Jan van Besouw
Goirle
20:30
Atak
Enschede
20:00
Atak
Enschede
21:00
Altstadt
Eindhoven
20:30
PopEi
Eindhoven
Effenaar
Eindhoven
Klokgebouw
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
Beursgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Agora Theater Druten
Druten
21:30
JKC Nirwana
Dronten
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
De Kruisberg
Doetinchem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Theater RhederArt
Dieren
19:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Paard
Den Haag
20:15
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Theater Dakota
Den Haag
20:00
Paard
Den Haag
Theater PePijn
Den Haag
Diligentia
Den Haag
21:30
STECK
Delft
20:15
Theater De Veste
Delft
21:00
De Groene Zwaan
De Rijp
Theater Hofpoort
Coevorden
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
14:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
Chassé Theater
Breda
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
De Maagd
Bergen op Zoom
21:00
Taverne
Bergen
20:30
Stédsj Muziekpodium
Barneveld
20:00
Theater de Speeldoos
Baarn
20:00
PlusEtage
Baarle-Nassau
Theater De Kolk
Assen
21:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
Musis
Arnhem
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Sportpaleis
Antwerpen
20:00
Nijend 24
Anderen
22:00
Paradiso
Amsterdam
Oedipus
Amsterdam
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
CC Muziekcafé
Amsterdam
20:00
Winston
Amsterdam
20:00
De Nieuwe Anita
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
16:00
Concerto
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
22:00
P60
Amstelveen
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Flint
Amersfoort
Café Miles
Amersfoort
20:00
De Meester
Almere
Victorie
Alkmaar
17:00
Café de Pilaren
Alkmaar
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
15:00
Schouwburg Odeon
Zwolle
20:30
Boerderij
Zoetermeer
16:00
De Bosuil
Weert
20:30
EKKO
Utrecht
15:00
RASA
Utrecht
20:00
Paradox
Tilburg
zaterdag 20 februari 2016
Sjaak Bral - De moord op blonde Dolly
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Joakim Tinderholt
Merleyn, Nijmegen
22:00
zZz
Merleyn, Nijmegen
De Staat
Muziekgieterij, Maastricht
16:00
L'oiseau de feu
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
Town of Saints
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Frisian Forze Festival Kickoff 2016
Neushoorn, Leeuwarden
Yuko Yuko
JVC De Schuit, Katwijk
20:00
Legends of Rock: Iron maiden (Harris) Thin Lizzy (Parris)
J.C. Crossroads, Kaatsheuvel
20:15
Boudewijn de Groot
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
21:00
Julian Sas Band
Manifesto, Hoorn
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Schouwburg Het Park, Hoorn
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Schouwburg Het Park, Hoorn
Michael Prins
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
19:00
Memphis Maniacs
Metropool, Hengelo
Danny Vera
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
22:30
Donnerwetter
Muziekcafé Helmond, Helmond
20:30
Hans Dulfer
Cacaofabriek, Helmond
Martin Simek
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Frans Bauer Live in Concert X
Ethias Arena, Hasselt
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
Philharmonie Haarlem, Haarlem
20:00
Lucas Hamming + Blupaint
Patronaat, Haarlem
22:00
Die Goldenen Zitronen
Vera, Groningen
Kasper van Kooten
De Oosterpoort, Groningen
20:00
Coal Harbour Sextet / Gijs Idema Trio
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
20:30
Lilian Vieira
Jan van Besouw, Goirle
20:30
Top TSG CD Release Party / Lotta Rasva
Atak, Enschede
20:00
Lil Kleine
Atak, Enschede
21:00
Few Bits
Altstadt, Eindhoven
20:30
Curly Ice
PopEi, Eindhoven
Jett Rebel
Effenaar, Eindhoven
Róisín Murphy
Klokgebouw, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
K3
Beursgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Her Majesty
Agora Theater Druten, Druten
21:30
Uhgah? Wugah!
JKC Nirwana, Dronten
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
Willem Barth viert feest - Het beste van
De Kruisberg, Doetinchem
20:00
Intouchables
Schouwburg Amphion, Doetinchem
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater RhederArt, Dieren
19:00
Peter Pan Speedrock
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
Cockney's World of Elastic Snake & Medicine Jet
Paard, Den Haag
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
Karsu Dönmez
Theater Dakota, Den Haag
20:00
Mala Vita
Paard, Den Haag
Piepschuim - Zo doen we dat hier
Theater PePijn, Den Haag
Lenette van Dongen - Tegenwind
Diligentia, Den Haag
21:30
Doggybag
STECK, Delft
20:15
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Theater De Veste, Delft
21:00
Steal
De Groene Zwaan, De Rijp
Joris Linssen & caramba - STROOM
Theater Hofpoort, Coevorden
20:15
Frank Boeijen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:00
Black Box Revelation
Ancienne Belgique (AB), Brussel
14:00
Wolfslaar Akoestisch winter editie 2015-2016 presenteert: Nina Verhare
Tuinhuis van Charlotte, Breda
Ali B - Je Suis Ali
Chassé Theater, Breda
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
New Cool Collective
Gebouw-T, Bergen op Zoom
Stef Bos
De Maagd, Bergen op Zoom
21:00
Steed
Taverne, Bergen
20:30
Me & Mr. Jansen
Stédsj Muziekpodium, Barneveld
20:00
Lieve Bertha
Theater de Speeldoos, Baarn
20:00
Blue Lines Sextet
PlusEtage, Baarle-Nassau
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Kolk, Assen
21:00
Dub Nation#16 W/ Food Bass Shelter Soundsystem
Willemeen, Arnhem
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Posttheater, Arnhem
20:00
UK Subs
Willemeen, Arnhem
Alex Roeka - Voort!
Musis, Arnhem
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Ennio Morricone 60 Years Of Music World Tour
Sportpaleis, Antwerpen
20:00
Yorick van Norden
Nijend 24, Anderen
22:00
Pleinvrees on Tour
Paradiso, Amsterdam
King Gizzard & The Lizzard Wizard
Oedipus, Amsterdam
21:00
Ming's Pretty Heroes
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Jon van Eerd - Harrie Babba
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Grace Solero
CC Muziekcafé, Amsterdam
20:00
Ketzer / Gold / Throne Of Time
Winston, Amsterdam
20:00
Gun Outfit
De Nieuwe Anita, Amsterdam
Arno
Melkweg, Amsterdam
Sleeping With Sirens
Melkweg, Amsterdam
16:00
Remy van Kesteren
Concerto, Amsterdam
Kommil Foo - Schoft
De Kleine Komedie, Amsterdam
22:00
The Funky Cat
P60, Amstelveen
20:00
Stevie Wonders Songs In The Key of Life
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Trio Giphart / Chabot
Flint, Amersfoort
Amber Gomaa
Café Miles, Amersfoort
20:00
Knight Susan / The Blackies
De Meester, Almere
Silent Everything 2016 - Silent Disco & Silent bands
Victorie, Alkmaar
17:00
Black Coat
Café de Pilaren, Alkmaar
Peter Pannekoek - Zacht van Binnen
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
zondag 21 februari 2016
15:00
Mathilde Santing
Schouwburg Odeon, Zwolle
20:30
Symphony X
Boerderij, Zoetermeer
16:00
Cats on the Corner / The Paladins
De Bosuil, Weert
20:30
Night Beats
EKKO, Utrecht
15:00
Toñi Fernandez + support: Haymah
RASA, Utrecht
20:00
Point Quiet
Paradox, Tilburg