Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Het Podium
Hoogeveen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:00
Hedon
Zwolle
21:00
Grounds
Rotterdam
20:30
Groene Engel
Oss
20:00
Grenswerk
Venlo
20:30
Grand Theatre
Groningen
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
20:00
Fluor
Amersfoort
20:15
Flint
Amersfoort
22:00
Finnegan's Irish pub
Apeldoorn
20:15
Figi Theater
Zeist
20:30
EKKO
Utrecht
Dynamo
Eindhoven
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Deventer Schouwburg
Deventer
DeLaMar
Amsterdam
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Maagd
Bergen op Zoom
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
21:30
De Bosuil
Weert
20:30
dB's
Utrecht
21:00
Cul de Sac
Tilburg
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Compagnietheater
Amsterdam
20:30
CHV Noordkade
Veghel
Chassé Theater
Breda
20:00
Centre Marius Staquet
Mouscron/Moeskroen
21:00
Café de Herberg
Ommen
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
BREStheater
Brielle
18:00
Brandpunt
Breda
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Boelies Pub
Winschoten
20:30
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Bibelot
Dordrecht
20:30
Atak
Enschede
23:45
Annabel
Rotterdam
20:00
Amstelhaven
Amsterdam
21:00
Altstadt
Eindhoven
013
Tilburg
Ziggo Dome
Amsterdam
20:30
Zaantheater
Zaandam
21:00
Winston
Amsterdam
19:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Vorstin
Hilversum
23:00
Victorie
Alkmaar
21:00
Vera
Groningen
21:30
V11
Rotterdam
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Theater Het Plein
Ridderkerk
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:00
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Kolk
Assen
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
21:00
Taverne
Bergen
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
23:00
Stroomhuis
Eindhoven
21:30
Stathe
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Schouwburg Venray
Venray
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:15
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Rotown
Rotterdam
19:30
Q-Factory
Amsterdam
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Poppodium Culemborg
Culemborg
20:15
Podium Boxtel
Boxtel
Patronaat
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paard
Den Haag
19:30
P3
Purmerend
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
vrijdag 26 februari 2016
KingFisher Sky
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Ralph de Jongh
Het Podium, Hoogeveen
21:00
VOPO's + The Farts + Murder Inc. III
Het Bolwerk, Sneek
Das Coen und Sander Fest
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:00
Infloyd
Hedon, Zwolle
21:00
Canteca de Macao
Grounds, Rotterdam
20:30
Dry Riverbed Trio
Groene Engel, Oss
20:00
The Cool Quest
Grenswerk, Venlo
20:30
Nels Cline en Julian Lage
Grand Theatre, Groningen
20:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Fulcotheater, IJsselstein
20:00
Maison Du Malheur
Fluor, Amersfoort
20:15
Sandra van Nieuwland
Flint, Amersfoort
22:00
Fourmad
Finnegan's Irish pub, Apeldoorn
20:15
Kees Torn / Onne Innemee
Figi Theater, Zeist
20:30
I Am Oak
EKKO, Utrecht
The Used
Dynamo, Eindhoven
Birth of Joy / The Mysterons
Doornroosje, Nijmegen
Nathaniel Rateliff
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Vonder & Bloom
Deventer Schouwburg, Deventer
Hans Liberg - Jazz & Comedy
DeLaMar, Amsterdam
20:30
Gare Du Nord
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Rob de Nijs - Voor altijd en iedereen
De Maaspoort, Venlo
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
De Maagd, Bergen op Zoom
20:30
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
De Harmonie, Leeuwarden
21:30
Manfred Mann's Earth Band
De Bosuil, Weert
20:30
Green Hornet / Rhinorino
dB's, Utrecht
21:00
Apneu
Cul de Sac, Tilburg
Ali B - Je Suis Ali
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Ronald Goedemondt
Compagnietheater, Amsterdam
20:30
De Eerste De Beste
CHV Noordkade, Veghel
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Chassé Theater, Breda
20:00
Brussels Jazz Orchestra / David Linx
Centre Marius Staquet, Mouscron/Moeskroen
21:00
Inge van Calkar
Café de Herberg, Ommen
20:00
Marble Sounds + Winterslag
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
The Paladins
Burgerweeshuis, Deventer
Roué Verveer - Op het laatste moment
BREStheater, Brielle
18:00
DJ Kettingzaag / Inwolves / NOODLE Inc. / Ramona
Brandpunt, Breda
20:30
Band of Friends / Gerry Mcavoy's Band Of Friends
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Black Fuse / Braindrive / Laila / Stick Figures / Ten Years Today
Boelies Pub, Winschoten
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
Dead Company
Bibelot, Dordrecht
20:30
Avery Plains / Drive By Wire
Atak, Enschede
23:45
Buraka Som Sistema
Annabel, Rotterdam
20:00
Beathoven / Franklin / The Admiral
Amstelhaven, Amsterdam
21:00
The Black Cult
Altstadt, Eindhoven
Netherlands Deathfest
013, Tilburg
zaterdag 27 februari 2016
Symphonica in Rosso met Marco Borsato en Frank Boeijen
Ziggo Dome, Amsterdam
20:30
Speelman & Speelman - Lach het weg
Zaantheater, Zaandam
21:00
Jordi Repkes Album Release + Leif de Leeuw
Winston, Amsterdam
19:00
Club 27: D'N Doars + Yotta + Of Stone And Fire + Relffoxes + Bitter
Willemeen, Arnhem
20:00
PRIVÉ: PLUG ’N PLAY
Vorstin, Hilversum
23:00
Exclusive 90's
Victorie, Alkmaar
21:00
Yuko Yuko
Vera, Groningen
21:30
MONEY
V11, Rotterdam
De Staat
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Dayna Kurtz
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Her Majesty
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Noordzangers / Shantykoor De IJsselmannen / Something Else
Theater Het Plein, Ridderkerk
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Ali B - Je Suis Ali
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
Theater De Lievekamp, Oss
20:00
Daniël Arends
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Intouchables
Theater De Kolk, Assen
Daniel Lohues
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:15
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:30
40UP
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
21:00
The Black Veins
Taverne, Bergen
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
23:00
AfrikaBoomBeumer / DJ Nigga Fox / Know V.A. / Ramses3000
Stroomhuis, Eindhoven
21:30
TIAN
Stathe, Utrecht
Circle Percussion - Bang! That Drum
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Trio Giphart / Chabot
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
Boudewijn de Groot
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Koyle
Spirit of 66, Verviers
20:30
The Cool Quest
Simplon, Groningen
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
Schouwburg Venray, Venray
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Omnia - Celtic World
Schouwburg de Lawei, Drachten
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:30
Legendary Albums Live: Stevie Wonders' Songs in the Key of Life - me
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Roos Blufpand
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Lilian Vieira
Schouwburg Almere, Almere
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Schouwburg Almere, Almere
20:00
The American Roadshow presents: CC Grand / Gravel Town / Linda Kreuzen
Rotown, Rotterdam
19:30
The Skull
Q-Factory, Amsterdam
20:30
André Manuel
Posttheater, Arnhem
20:30
HeavyLight / Luminize
Poppodium Culemborg, Culemborg
20:15
The B-Movie Orchestra
Podium Boxtel, Boxtel
The Elementary Penguins
Patronaat, Haarlem
20:30
Sonic Acts at Paradiso
Paradiso, Amsterdam
20:30
DieselBurner / Paramatman
Paard, Den Haag
20:30
Def Americans: Johnny Cash Birthday Bash
Paard, Den Haag
19:30
P3 Tribute Night 6
P3, Purmerend
Stef Bos
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Lucas Hamming
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Blues & Roots Night
Neushoorn, Leeuwarden
20:15
Danny Vera
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven