Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Verwachting
Ritthem
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Grenswerk
Venlo
20:15
C.C. De Schalm
Berkel-Enschot
20:00
Theater de Kappen
Haaksbergen
20:00
dB's
Utrecht
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Het Postkantoor
Bovenkarspel
20:30
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
22:00
Muziekcafé Helmond
Helmond
Agora Theater Druten
Druten
20:30
Theater de Kom
Nieuwegein
21:00
Roepaen
Ottersum
Stadstheater Arnhem
Arnhem
Annabel
Rotterdam
Theater de Schalm
Veldhoven
20:00
Tolhuistuin
Amsterdam
Cultura
Ede
20:00
Effenaar
Eindhoven
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Diligentia
Den Haag
20:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Theater de Stoep
Spijkenisse
Cpunt Theater
Hoofddorp
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Metropool
Hengelo
20:15
Theater Hofpoort
Coevorden
van Beresteyn
Veendam
20:00
013
Tilburg
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
21:15
Grote Kerkhof
Deventer
20:15
Podium Reimerswaal
Rilland
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Flint
Amersfoort
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
De Pul
Uden
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:00
Haags Pop Centrum
Den Haag
Theater de Kampanje
Den Helder
Theater de Voorveghter
Hardenberg
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:30
Theaterkerk Bemmel
Bemmel
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
De Zwerver
Oostende
20:30
Theater De Cirkel
Heemskerk
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Metropool
Hengelo
Melkweg
Amsterdam
Mezz
Breda
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Winston
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Schouwburg Het Park
Hoorn
Schouwburg Ogterop
Meppel
23:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
P60
Amstelveen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
AINSI
Maastricht
20:30
De Speeldoos
Vught
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
C.C. De Ververij
Ronse/Renaix
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
15:00
Tuinhuis van Charlotte
Breda
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Kleine Komedie
Amsterdam
Groene Engel
Oss
20:00
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Orpheus
Apeldoorn
21:00
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
Theater De Storm
Winterswijk
22:00
Bluessocieteit L'esprit
Rotterdam
23:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Boerderij Kamps
Rolde
20:30
Kantine Walhalla
Rotterdam
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
20:30
Muziekpodium Bakkeveen
Bakkeveen
O.J.C. Nirwana
Lierop
20:00
Theater RhederArt
Dieren
20:00
Paradiso
Amsterdam
Podium Hoge Woerd
De Meern
20:00
PoGo (Podium Gorcum)
Gorinchem
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:00
Rue de la Gare
Emmen
20:00
Paard
Den Haag
vrijdag 03 februari 2017
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater De Verwachting, Ritthem
20:00
Mini & Maxi
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Michiel Stekelenburg
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Memphis Maniacs
Grenswerk, Venlo
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. De Schalm, Berkel-Enschot
20:00
Marjolijn van Kooten - Paniek
Theater de Kappen, Haaksbergen
20:00
Malibu
dB's, Utrecht
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Lukewarm Ocean / Mexican Surf
Paard, Den Haag
20:00
Lucky Fonz III - Superlekker
Het Postkantoor, Bovenkarspel
20:30
LOS - VAST
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
22:00
LIVE: MK’s Marvellous Medicine (NO)
Muziekcafé Helmond, Helmond
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Agora Theater Druten, Druten
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Kom, Nieuwegein
21:00
Lenny Kravitz Undercoversessie
Roepaen, Ottersum
Lenette van Dongen - Tegenwind
Stadstheater Arnhem, Arnhem
Kraak & Smaak
Annabel, Rotterdam
Kommil Foo - Schoft
Theater de Schalm, Veldhoven
20:00
Klezmatics
Tolhuistuin, Amsterdam
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Cultura, Ede
20:00
JW Roy & Band
Effenaar, Eindhoven
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Diligentia, Den Haag
20:00
Joep Beving
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Jochen Otten
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Cpunt Theater, Hoofddorp
Jeroen van der Boom
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
JeBroer
Gebr. De Nobel, Leiden
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater De Winsinghhof, Roden
23:00
Jasper James / Skream
Doornroosje, Nijmegen
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Posttheater, Arnhem
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Parktheater, Eindhoven
20:30
Hovius plays Radiohead
Metropool, Hengelo
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater Hofpoort, Coevorden
Henry van Loon - Sleutelmoment
van Beresteyn, Veendam
20:00
Hef / Josylvio
013, Tilburg
21:00
Glow Met Bokoesam, Yung Nnelg + Meer
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
21:15
Frank Blueka
Grote Kerkhof, Deventer
20:15
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Podium Reimerswaal, Rilland
20:30
English Folk Night With Lady Maisery
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Enge Buren - Ruk!
Flint, Amersfoort
Eef van Breen - Chapman
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
22:00
Dynamite Blues Band
Muziekpodium DJS, Dordrecht
20:30
Dorine Wiersma
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
Dool
De Pul, Uden
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:00
Derivation
Haags Pop Centrum, Den Haag
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Theater de Kampanje, Den Helder
Daniel Lohues - Moi
Theater de Voorveghter, Hardenberg
Daniël Arends - De Afterparty
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:30
Collin Hoeve
Theaterkerk Bemmel, Bemmel
21:00
Colin Blunstone
Luxor Live, Arnhem
21:00
Cian Nugent (ie) + support
De Zwerver, Oostende
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater De Cirkel, Heemskerk
20:00
Chali 2Na & Krafty Kutz
Bitterzoet, Amsterdam
Bruut!
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Boris
Metropool, Hengelo
Blossoms
Melkweg, Amsterdam
Bizkit Park / Fleddy Melculy / Goe Vur In Den Otto / Team Wasted
Mezz, Breda
Bird & Sheep - Yakanuko
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Bettie Serveert
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Baking Buddha / Sealow
Winston, Amsterdam
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Anne-Marie Jung - De Exoot
Schouwburg Het Park, Hoorn
André Manuel - De Onzen
Schouwburg Ogterop, Meppel
23:00
Anbu Nevlo
Merleyn, Nijmegen
21:00
Abba Gold
P60, Amstelveen
3JS - U2, The Joshua Tree
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
zaterdag 04 februari 2017
20:00
Yuri Honing
AINSI, Maastricht
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Speeldoos, Vught
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
William Boeva - Reset
C.C. De Ververij, Ronse/Renaix
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Watskeburt?! - de musical
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
De Nieuwe Kolk, Assen
15:00
Tom Neven
Tuinhuis van Charlotte, Breda
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Goudse Schouwburg, Gouda
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
De Kleine Komedie, Amsterdam
The Ultimate Led Zeppelin Experience by Physical Graffiti
Groene Engel, Oss
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
the obsCURE
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
The Dutch Eagles
Orpheus, Apeldoorn
21:00
The Doors in Concert
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
The Bootleg Sixties
Theater De Storm, Winterswijk
22:00
Temporary Roads
Bluessocieteit L'esprit, Rotterdam
23:00
Tante Joke Karaoke Band
Patronaat, Haarlem
20:00
Tango Argentina - Walton/Van Duinen
Boerderij Kamps, Rolde
20:30
Tangarine
Kantine Walhalla, Rotterdam
Steve Hill
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
20:30
Stephen Fearing
Muziekpodium Bakkeveen, Bakkeveen
St. Tropez
O.J.C. Nirwana, Lierop
20:00
Speelman & Speelman - Het moet eruit
Theater RhederArt, Dieren
20:00
Soul Power – Make it Funky
Paradiso, Amsterdam
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Podium Hoge Woerd, De Meern
20:00
Shinigami
PoGo (Podium Gorcum), Gorinchem
Ronald Goedemondt - Geen sprake van
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:00
Rob Klerkx & the Secret
Rue de la Gare, Emmen
20:00
Residentie Orkest
Paard, Den Haag