Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Theater De Muzeval
Emmen
Theater De Lampegiet
Veenendaal
10:00
Figi Theater
Zeist
Heineken Music Hall
Amsterdam
15:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:00
Baroeg
Rotterdam
19:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
Melkweg
Amsterdam
19:30
Vooruit
Gent
Melkweg
Amsterdam
19:30
De Pul
Uden
19:45
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Podium Reimerswaal
Rilland
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
De Amer
Amen
Theater PePijn
Den Haag
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
De Skâns
Gorredijk
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Bibelot
Dordrecht
Duycker
Hoofddorp
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Rockhal
Esch zur Alzette
20:00
Theater De Tuin
Leusden
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
Burgerweeshuis
Deventer
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:00
De Meester
Almere
So What!
Gouda
20:00
Het Musiater
Zevenaar
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Centre Culturel Chenee
Chênée
20:00
Vorst Nationaal
Brussel
20:00
Perron M
Mechelen
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
De Nieuwe Anita
Amsterdam
20:00
Paard
Den Haag
20:00
EKKO
Utrecht
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Willemeen
Arnhem
20:00
Schaaf City Theater
Leeuwarden
20:00
De Schiervelde
Roeselare
Victorie
Alkmaar
Figi Theater
Zeist
20:15
De Oosterpoort
Groningen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
De Helling
Utrecht
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater Harderwijk
Harderwijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:30
Theater Bouwkunde
Deventer
Podium 't Beest
Goes
20:30
Metropool
Hengelo
20:30
Mezz
Breda
20:30
Poppodium Apollo
Emmen
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Simplon
Groningen
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Muziekgieterij
Maastricht
Paradiso
Amsterdam
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Korzo
Den Haag
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:30
Centre Culturel d'Ans
Alleur
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:30
WORM
Rotterdam
20:30
Victorie
Alkmaar
20:30
Hedon
Zwolle
20:30
Cinetol
Amsterdam
vrijdag 04 maart 2016
Daniel Lohues
Theater De Muzeval, Emmen
Stef Bos
Theater De Lampegiet, Veenendaal
10:00
Peter Rip & Big Band
Figi Theater, Zeist
K3
Heineken Music Hall, Amsterdam
15:00
Brodsky Quartet
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
K3
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:00
Ordo Rosarius Equilibrio + Sophia + Zwarte Poëzie
Baroeg, Rotterdam
19:00
[PIAS] NITES
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
Against The Current
Melkweg, Amsterdam
19:30
Fun Lovin' Criminals
Vooruit, Gent
JoJo
Melkweg, Amsterdam
19:30
Mr Punch ( aka : italian marillion )
De Pul, Uden
19:45
Lil Kleine
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Racoon
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Gare Du Nord
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Dayna Kurtz
Podium Reimerswaal, Rilland
20:00
The Cosmic Carnival
Goudse Schouwburg, Gouda
Jeffrey Foucault
De Amer, Amen
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Theater PePijn, Den Haag
20:00
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Krystl
De Skâns, Gorredijk
The Libertines
Ancienne Belgique (AB), Brussel
De Jeugd Van Tegenwoordig
Bibelot, Dordrecht
The Brew
Duycker, Hoofddorp
20:00
Eefje De Visser
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
De Staat
Rockhal, Esch zur Alzette
20:00
Avalanche Quartet - The Guests
Theater De Tuin, Leusden
20:00
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:00
Asteriks special: Birth of Joy + The Womb
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
King of the World
Iduna, Drachten
20:00
Alice On The Roof
Paradiso, Amsterdam
20:00
Larry Gus + Dijf Sanders
Cactus Muziekcentrum, Brugge
All Them Witches
Burgerweeshuis, Deventer
Ethan Johns
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:00
DOPE D.O.D + DEF P + DRT
De Meester, Almere
Tim Knol
So What!, Gouda
20:00
Her Majesty
Het Musiater, Zevenaar
20:00
Ricky Koole & Leo Blokhuis en Ruben Hein - New Orleans
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Naturally 7
Agnietenhof, Tiel
20:00
MOTHER’S FINEST (USA)
Vorstin, Hilversum
20:00
Beverly Jo Scott
Centre Culturel Chenee, Chênée
20:00
Francis Cabrel
Vorst Nationaal, Brussel
20:00
Mechelen Schlagert
Perron M, Mechelen
20:00
Récital Valentina Diaz-Frénot
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Eerie Wanda
De Nieuwe Anita, Amsterdam
20:00
Pat Smith / Residentie Orkest
Paard, Den Haag
20:00
Roald van Oosten (album release)
EKKO, Utrecht
20:00
CC Jerome’s Jetsetters
dB's, Utrecht
20:00
Roos Blufpand
Patronaat, Haarlem
20:00
Gallant
Melkweg, Amsterdam
20:00
Waste
Little Devil, Tilburg
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Pure Urban
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Necrowretch (fr) + Infernal Execrator (sg)
Willemeen, Arnhem
20:00
Earth, Wind & Fire Experience
Schaaf City Theater, Leeuwarden
20:00
Clouseau
De Schiervelde, Roeselare
Bo Saris
Victorie, Alkmaar
Karsu Dönmez
Figi Theater, Zeist
20:15
Gé Reinders
De Oosterpoort, Groningen
20:15
Jandino Asporaat - Hoe dan ook (reprise)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Intouchables
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Jett Rebel
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Johan Goossens - Daglicht
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Het Kielzog, Hoogezand
20:15
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Coppersky
De Helling, Utrecht
20:15
Frank Boeijen
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
New York Round Midnight - A Night At The Club
Theater Harderwijk, Harderwijk
20:15
Edsilia Rombley - Mama Sings
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Omnia - Celtic World
Theater de Schalm, Veldhoven
Sara Kroos - Doorgefokt
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:30
10cc
De Oosterpoort, Groningen
20:30
André Manuel
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:30
The Young Folk
Effenaar, Eindhoven
20:30
Kirsten van Teijn - Heilloos
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Theater Bouwkunde, Deventer
Amsterdam Klezmer Band
Podium 't Beest, Goes
20:30
Anne Clark
Metropool, Hengelo
20:30
Noah Guthrie (US) + Yellow Grass
Mezz, Breda
20:30
Bewilder
Poppodium Apollo, Emmen
20:30
Cameretten Finalistentournee
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Lucas Hamming
Simplon, Groningen
20:30
Charl Delemarre
BIRD, Rotterdam
20:30
TaxiWars ft. Tom Barman
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:30
Yuri Honing Acoustic Quartet - Desire
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Chris Robinson Brotherhood
Muziekgieterij, Maastricht
Oh Wonder
Paradiso, Amsterdam
Silversun Pickups
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Boubacar Traoré
Korzo, Den Haag
20:30
De Haan
Spirit of 66, Verviers
20:30
Peter Hertmans Quartet
Centre Culturel d'Ans, Alleur
20:30
Iris Kroes - Theatertour Irisistible
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:30
MiMa - Max Eilbacher, Die Reihe & Falafel Biels
WORM, Rotterdam
20:30
Def Americans (Johnny Cash Tribute)
Victorie, Alkmaar
20:30
Rico & Sticks - #OpgezwolleTotNu
Hedon, Zwolle
20:30
EP Release Flecha Moon & The Confused
Cinetol, Amsterdam