Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
15:00
RASA
Utrecht
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
14:30
TivoliVredenburg
Utrecht
Markant Uden
Uden
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
15:30
Kloosterhotel La Sonnerie
Son
15:00
Jazzpodium Waterweg
Schiedam
15:00
Baroeg
Rotterdam
Oude Luxor Theater
Rotterdam
14:00
Cultureel Aerwinkel
Posterholt
Roepaen
Ottersum
17:00
Kursaal Oostende
Oostende
16:00
The Lane
Oostburg
16:00
Café de Herberg
Ommen
Doornroosje
Nijmegen
16:00
Lux
Nijmegen
Koningshof
Maassluis
16:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
15:00
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
14:00
Theater de Beun
Heiloo
20:00
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Vera
Groningen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
15:45
The Jack
Eindhoven
14:00
Altstadt
Eindhoven
14:30
Muziekpodium DJS
Dordrecht
Burgerweeshuis
Deventer
15:30
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
14:30
Theater Dakota
Den Haag
16:00
Palais des Beaux-Arts de Charleroi
Charleroi
Centrum Staf Versluys
Bredene
14:30
Chassé Theater
Breda
14:00
Mezz
Breda
Gebouw-T
Bergen op Zoom
17:00
Taverne
Bergen
16:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Trix
Antwerpen
20:15
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
19:30
Paradiso
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
15:00
Muziekgebouw aan 't IJ
Amsterdam
15:00
Winston
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
Heineken Music Hall
Amsterdam
De Amer
Amen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
15:00
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
20:00
Spirit of 66
Verviers
20:00
013
Tilburg
18:00
Little Devil
Tilburg
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Merleyn
Nijmegen
20:30
De Oosterpoort
Groningen
21:30
Cafe Video
Gent
21:00
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
Paard
Den Haag
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
Tolhuistuin
Amsterdam
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:00
De Schalm
Westwoud
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Theater De Leest
Waalwijk
15:00
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
BIRD
Rotterdam
19:30
Nijdrop
Opwijk
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:30
Le Forum
Liège
De Harmonie
Leeuwarden
10:30
G.C. De Markthallen
Herk-De-Stad
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Goudse Schouwburg
Gouda
Wilminktheater
Enschede
20:00
Paard
Den Haag
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Posttheater
Arnhem
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
DeLaMar
Amsterdam
19:30
Melkweg
Amsterdam
15:15
Concerto
Amsterdam
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:30
Theater De Storm
Winterswijk
Cultuurhuis De Klinker
Winschoten
Munttheater
Weert
20:15
De Maaspoort
Venlo
20:00
Theater De Lampegiet
Veenendaal
20:30
EKKO
Utrecht
20:00
Hall Of Fame
Tilburg
20:00
Little Devil
Tilburg
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
zondag 06 maart 2016
15:00
Driss El Maloumi
RASA, Utrecht
14:30
Thomas Enhco Trio
TivoliVredenburg, Utrecht
14:30
Gainsbourg Forever
TivoliVredenburg, Utrecht
Joris Linssen & caramba - STROOM
Markant Uden, Uden
20:15
Racoon - All in Good Time
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
15:30
Lazy Sonnie Afternoon
Kloosterhotel La Sonnerie, Son
15:00
Kenturah's Kitchen
Jazzpodium Waterweg, Schiedam
15:00
Funebrarum / Interment
Baroeg, Rotterdam
Loes Luca - DOEK!
Oude Luxor Theater, Rotterdam
14:00
Bijzondere show rond muziek uit reclames bij Cultureel Aerwinkel
Cultureel Aerwinkel, Posterholt
Adam Faucett / Austin Lucas
Roepaen, Ottersum
17:00
The Best Of Gershwin - European Philharmonia
Kursaal Oostende, Oostende
16:00
Neil Young Tribute
The Lane, Oostburg
16:00
Westcoast Party
Café de Herberg, Ommen
Ethan Johns
Doornroosje, Nijmegen
16:00
Jeffrey Foucault
Lux, Nijmegen
Sandra & Jeroen van Veen - The world from above
Koningshof, Maassluis
16:00
Les dames à l'orgue
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
Vet Kindercabaret - Vetter dan VET
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
15:00
Eric Bouwman en Gürkan Küçüksentürk - Marathon
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
14:00
Trio Giphart / Chabot
Theater de Beun, Heiloo
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Dan Stuart & Tom Heyman + Fernando
Vera, Groningen
20:30
The Young Folk
De Oosterpoort, Groningen
15:45
Rocktocht
The Jack, Eindhoven
14:00
Rocktocht
Altstadt, Eindhoven
14:30
Dordtse Sena Jazzprijs 2016
Muziekpodium DJS, Dordrecht
Vök + CUT_
Burgerweeshuis, Deventer
15:30
Paul van Vliet - Alleen op zondag
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
14:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater Dakota, Den Haag
16:00
Pierre Perret
Palais des Beaux-Arts de Charleroi, Charleroi
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
Centrum Staf Versluys, Bredene
14:30
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Chassé Theater, Breda
14:00
Grote optocht van ut Kielegat
Mezz, Breda
Balthazar (Be)
Gebouw-T, Bergen op Zoom
17:00
Black Pearl
Taverne, Bergen
16:00
The Yukon Club
Gigant, Apeldoorn
20:00
Boyce Avenue
Trix, Antwerpen
20:15
Brodsky Quartet
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
K3
Heineken Music Hall, Amsterdam
19:30
Robert Francis
Paradiso, Amsterdam
10cc
Melkweg, Amsterdam
15:00
Brodsky Quartet
Muziekgebouw aan 't IJ, Amsterdam
15:00
De Fonk. EP release party
Winston, Amsterdam
K3
Heineken Music Hall, Amsterdam
K3
Heineken Music Hall, Amsterdam
Dayna Kurtz
De Amer, Amen
20:15
Boudewijn de Groot
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
15:00
The B-Movie Orchestra
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
maandag 07 maart 2016
20:00
The Brew
Spirit of 66, Verviers
20:00
Mother's Finest
013, Tilburg
18:00
Waco Jesus
Little Devil, Tilburg
20:30
Cécile McLorin Salvant
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Baio
Rotown, Rotterdam
20:30
Robert Francis
Merleyn, Nijmegen
20:30
Fred Eaglesmith
De Oosterpoort, Groningen
21:30
CUT_
Cafe Video, Gent
21:00
Jeffrey Foucault
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
Guus Meeuwis Is: Morgen
Paard, Den Haag
Loes Luca - DOEK!
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
!!!
Tolhuistuin, Amsterdam
Muse
Ziggo Dome, Amsterdam
dinsdag 08 maart 2016
20:00
Simon Keizer - Ik & Simon
Theater de Spiegel, Zwolle
20:00
Fred Eaglesmith
De Schalm, Westwoud
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Naturally 7
Theater De Leest, Waalwijk
15:00
Marjan Berk en Bill van Dijk - Nooit te oud (to be happy)
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Cécile McLorin Salvant in LantarenVenster
BIRD, Rotterdam
19:30
Palehound
Nijdrop, Opwijk
20:00
Vök + CUT_
Muziekgieterij, Maastricht
20:30
Celtic Legends & Carlos Nùñez
Le Forum, Liège
Daniel Lohues
De Harmonie, Leeuwarden
10:30
Ida van Drill / Michiel Schreuders - Joris en de Draak
G.C. De Markthallen, Herk-De-Stad
Lebbis - De Paardenpoetser
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Bert Visscher
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Michael Prins
Goudse Schouwburg, Gouda
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Wilminktheater, Enschede
20:00
Guus Meeuwis - Morgen
Paard, Den Haag
20:30
Jeffrey Foucault
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Roué Verveer - Op het laatste moment
Posttheater, Arnhem
Dayna Kurtz
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Bo Saris
Paradiso, Amsterdam
20:00
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
19:30
Eric Church
Melkweg, Amsterdam
15:15
Pablo Nouvelle
Concerto, Amsterdam
Hans Dorrestijn - Het einde is zoek
Theater de Griffioen, Amstelveen
Golden Earring
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
woensdag 09 maart 2016
20:30
Robben Ford
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Trio Giphart / Chabot
Theater De Storm, Winterswijk
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Cultuurhuis De Klinker, Winschoten
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Munttheater, Weert
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
De Maaspoort, Venlo
20:00
Speelman & Speelman - Lach het weg
Theater De Lampegiet, Veenendaal
20:30
Tim Dawn (EP release)
EKKO, Utrecht
20:00
Beer Flavoured Fesy #2: NO FUN / SASS DRAGONS / The Dutch Rudders
Hall Of Fame, Tilburg
20:00
The New Roses (D)
Little Devil, Tilburg
20:30
Bilal in BIRD
BIRD, Rotterdam
20:00
Naturally 7
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater Zuidplein, Rotterdam