Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
ATLAS Theater
Emmen
22:00
BIRD
Rotterdam
20:30
BIRD
Rotterdam
20:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:15
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade
Veghel
20:00
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bootstraat
Hasselt
C.C. De Borre
Bierbeek
C.C. De Pas
Heesch
12:15
C.C. `t Schaliken
Herentals
20:00
Cactus Muziekcentrum
Brugge
20:00
Capitole
Gent
Chassé Theater
Breda
20:15
Cultura
Ede
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
De Bosuil
Weert
20:00
De Doelen
Rotterdam
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Harmonie
Leeuwarden
De Helling
Utrecht
De Maaspoort
Venlo
20:00
De Meenthe
Steenwijk
De Meenthe
Steenwijk
20:15
De Meerpaal
Dronten
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
De Oosterpoort
Groningen
20:30
De Zwerver
Oostende
Diligentia
Den Haag
20:30
Fulcotheater
IJsselstein
Gebr. De Nobel
Leiden
19:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Grounds
Rotterdam
Het Depot
Leuven
20:15
Het Kielzog
Hoogezand
20:00
Joriskerk
Venlo
20:30
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Kennemer Theater
Beverwijk
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:30
Lieve Vrouwe Theater
Amersfoort
Martiniplaza
Groningen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
22:00
Merleyn
Nijmegen
21:00
Metropool
Hengelo
20:30
Mezz
Breda
20:30
Music Centre The Box
Katwijk
19:00
North Sea Jazz Club
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
P60
Amstelveen
23:30
Paard
Den Haag
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
Podium Hoge Woerd
De Meern
Schouwburg Amphion
Doetinchem
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:15
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:00
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:30
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater Concordia
Enschede
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
20:15
Theater de Koornbeurs
Franeker
Theater De Leest
Waalwijk
Theater De Lievekamp
Oss
20:30
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater de Schalm
Veldhoven
Theater de Stoomfabriek
Dalfsen
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Theater PePijn
Den Haag
TivoliVredenburg
Utrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
V11
Rotterdam
22:00
Vera
Groningen
20:30
Volta
Amsterdam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
Zaantheater
Zaandam
20:00
Zuiderstrandtheater
Den Haag
20:00
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Druten
Druten
20:15
Agora Theater Lelystad
Lelystad
21:00
Altstadt
Eindhoven
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Baroeg
Rotterdam
20:15
Beauforthuis
Austerlitz
Bibelot
Dordrecht
donderdag 09 februari 2017
20:30
Niels Geusebroek - Wildfire
ATLAS Theater, Emmen
22:00
De Nieuwe Lichting presents Mizt aan de Maas, C.U.B. & Pricilla Motman
BIRD, Rotterdam
20:30
Gosto
BIRD, Rotterdam
20:00
The Handsome Family
Bitterzoet, Amsterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Blauwe Kei, Theater aan de Noordkade, Veghel
20:00
The Temperance Movement
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Frank Carter & The Rattlesnakes
Bootstraat, Hasselt
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. De Borre, Bierbeek
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
C.C. De Pas, Heesch
12:15
Mec Yek
C.C. `t Schaliken, Herentals
20:00
Apollo Brown & Skyzoo
Cactus Muziekcentrum, Brugge
20:00
Hans Teeuwen - Echte Rancune
Capitole, Gent
Paul de Munnik
Chassé Theater, Breda
20:15
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Cultura, Ede
20:00
Chatham County Line
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
King King
De Bosuil, Weert
20:00
The Soul of Spanish Harlem
De Doelen, Rotterdam
20:30
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
De Harmonie, Leeuwarden
Daniël Arends - De Afterparty
De Harmonie, Leeuwarden
The Wonder Years
De Helling, Utrecht
Remko Vrijdag & Martine Sandifort - Vrijdag vs. Sandifort
De Maaspoort, Venlo
20:00
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
De Meenthe, Steenwijk
René van Meurs - Even goede vrienden
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
De Meerpaal, Dronten
20:00
Jochen Otten - Overwegend droog
De Nieuwe Kolk, Assen
TakeRoot presents: The Como Mamas
De Oosterpoort, Groningen
20:30
James Mcmurtry + support @ Manuscript
De Zwerver, Oostende
Pieter Derks - Spot
Diligentia, Den Haag
20:30
Jandino Asporaat - Keihard
Fulcotheater, IJsselstein
Orange Goblin
Gebr. De Nobel, Leiden
19:00
Popa Chubby
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Hiphop Café
Grounds, Rotterdam
Against The Current
Het Depot, Leuven
20:15
Jörgen Raymann - Zo Kan Het Ook
Het Kielzog, Hoogezand
20:00
Mandolin Orange
Joriskerk, Venlo
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
3JS - U2, The Joshua Tree
Kennemer Theater, Beverwijk
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Peter Heerschop - Van horen zeggen
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
Benjamin Herman & The Robin Nolan Trio
LantarenVenster, Rotterdam
20:30
Welkom bij de Fresku Show
Lieve Vrouwe Theater, Amersfoort
The Analogues - Sgt. Pepper
Martiniplaza, Groningen
19:30
TenTemPiés
Melkweg, Amsterdam
Alan Walker
Melkweg, Amsterdam
22:00
Dollkraut
Merleyn, Nijmegen
21:00
Interflow / New River Coalfield
Metropool, Hengelo
20:30
The Doors in Concert
Mezz, Breda
20:30
The Crazy Diamonds - A Pink Floyd tribute
Music Centre The Box, Katwijk
19:00
Sabrina Starke
North Sea Jazz Club, Amsterdam
Lenette van Dongen - Tegenwind
Orpheus, Apeldoorn
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Room for Elephants / Take No Prisoners
P60, Amstelveen
23:30
Allez Allez
Paard, Den Haag
20:00
Jo Harman
Paradiso, Amsterdam
20:30
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
traumahelikopter
Patronaat, Haarlem
20:00
Magnapop
Patronaat, Haarlem
Sanne Wallis de Vries - Gut
Podium Hoge Woerd, De Meern
Henry van Loon - Sleutelmoment
Schouwburg Amphion, Doetinchem
The Bootleg Sixties
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
O'G3NE
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:15
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:15
Leon Mooren
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:00
FABELHAFT
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Theater aan de Schie, Schiedam
20:30
Jan van Maanen - Voor Alles
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Cameretten - Finalistentournee
Theater Concordia, Enschede
20:30
Karsu
Theater de Griffioen, Amstelveen
20:15
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Koornbeurs, Franeker
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Leest, Waalwijk
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Lievekamp, Oss
20:30
LOS - VAST
Theater de Purmaryn, Purmerend
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Schalm, Veldhoven
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater de Stoomfabriek, Dalfsen
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Tangarine
Theater De Winsinghhof, Roden
20:00
Enge Buren - Ruk!
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater PePijn, Den Haag
UB40 - 'Signing Off'
TivoliVredenburg, Utrecht
20:15
Lambchop
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
The Proper Ornaments
V11, Rotterdam
22:00
Solace I Guess
Vera, Groningen
20:30
Volta's Local Playground: Jonathan Coughlan & The Good Folks / Static
Volta, Amsterdam
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
The Silverfaces
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
Jeroen van der Boom
Zaantheater, Zaandam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Zuiderstrandtheater, Den Haag
vrijdag 10 februari 2017
20:00
Leon van der Zanden - Supergewoon
Agnietenhof, Tiel
20:30
Marjolijn van Kooten - Paniek
Agora Theater Druten, Druten
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Agora Theater Lelystad, Lelystad
21:00
Donnerwetter
Altstadt, Eindhoven
Biffy Clyro
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Magnapop
Baroeg, Rotterdam
20:15
Lucky Fonz III - Superlekker
Beauforthuis, Austerlitz
Delain
Bibelot, Dordrecht