Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
Grenswerk
Venlo
20:30
Stathe
Utrecht
ACU
Utrecht
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
013
Tilburg
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
22:00
BIRD
Rotterdam
Rotown
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Roepaen
Ottersum
Merleyn
Nijmegen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Den Trap
Kortrijk
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Theater Gooiland
Hilversum
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:30
Simplon
Groningen
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Cafe Video
Gent
20:30
Jansen & Janssen
Enschede
ATLAS Theater
Emmen
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
23:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Theater De Veste
Delft
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:30
Posttheater
Arnhem
21:00
Winston
Amsterdam
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Theater Bellevue
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:30
Boerderij
Zoetermeer
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
20:15
Zaantheater
Zaandam
Het Klooster
Woerden
Theater De Storm
Winterswijk
Munttheater
Weert
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
21:30
Hofman
Utrecht
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:00
Markant Uden
Uden
21:30
Cul de Sac
Tilburg
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Rotown
Rotterdam
20:00
Paradijskerk
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
Theater De Willem
Papendrecht
De Muze
Noordwijk
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:30
Lux
Nijmegen
Theater de Kom
Nieuwegein
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Schouwburg Ogterop
Meppel
20:30
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:30
Theater Ins Blau
Leiden
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
Stadsschouwburg Kortrijk
Kortrijk
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:30
Patronaat
Haarlem
woensdag 15 februari 2017
The Toy Dolls
Grenswerk, Venlo
20:30
Voltage
Stathe, Utrecht
45ACIDBABIES
ACU, Utrecht
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
A Day To Remember
013, Tilburg
Daniel Lohues - Moi
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Stoep, Spijkenisse
22:00
Donald’s Party Jazz Experience
BIRD, Rotterdam
The Amazons
Rotown, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Roepaen, Ottersum
Andy Shauf
Merleyn, Nijmegen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Magnapop
Den Trap, Kortrijk
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Gooiland, Hilversum
Paul de Munnik
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Bootleg Sixties
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Goudse Schouwburg, Gouda
Lookapony
Cafe Video, Gent
20:30
Daniel Meade / Lloyd Reid
Jansen & Janssen, Enschede
Lenette van Dongen - Tegenwind
ATLAS Theater, Emmen
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
23:00
STUKAFEST AFTERPARTY MET THE COOL QUEST, YAKUMO
Effenaar, Eindhoven
20:15
The Bootleg Beatles
Effenaar, Eindhoven
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater De Veste, Delft
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:00
Kel Assouf
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:30
Martyn Joseph
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:30
Oldenosborn - #Life
Posttheater, Arnhem
21:00
Vera van der Poel
Winston, Amsterdam
Saint Motel
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
Josh Ritter
Het Zonnehuis, Amsterdam
Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
Melkweg, Amsterdam
20:00
Shells
Paradiso, Amsterdam
The Notwist
Paradiso, Amsterdam
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Hof 88, Almelo
donderdag 16 februari 2017
20:30
Traffic Jam
Boerderij, Zoetermeer
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Zaantheater, Zaandam
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Klooster, Woerden
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
The Dutch Eagles
Munttheater, Weert
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater De Leest, Waalwijk
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater de Schalm, Veldhoven
20:15
Oldenosborn - #Life
Theater de Hofnar, Valkenswaard
21:30
Rivers
Hofman, Utrecht
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
Luke Winslow King
TivoliVredenburg, Utrecht
Klangstof
TivoliVredenburg, Utrecht
Spinvis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Markant Uden, Uden
21:30
Project Bongo
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:00
Tytan
Little Devil, Tilburg
20:00
Jan van Maanen - Voor Alles
Scheldetheater, Terneuzen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Meenthe, Steenwijk
André Manuel - De Onzen
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:15
O'G3NE
Theater de Stoep, Spijkenisse
Iguana Death Cult
Rotown, Rotterdam
20:00
Josh Ritter
Paradijskerk, Rotterdam
20:00
Welkom bij de Fresku Show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Purmaryn, Purmerend
Daniël Arends - De Afterparty
Theater De Willem, Papendrecht
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Muze, Noordwijk
20:00
Wende Snijders
Theater Zinin, Nijverdal
20:30
Martyn Joseph
Lux, Nijmegen
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Theater de Kom, Nieuwegein
20:00
Johan Derksen - Johan Derksen en de Pioniers van de Nederpop
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Schouwburg Ogterop, Meppel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:30
Lucky Fonz III - Superlekker
Theater Ins Blau, Leiden
20:00
FABELHAFT
Leidse Schouwburg, Leiden
20:30
Enge Buren - Ruk!
De Harmonie, Leeuwarden
20:00
Helstar
Oefenbunker, Landgraaf
Frank Boeijen
Stadsschouwburg Kortrijk, Kortrijk
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Hans Liberg - Trálálálá voor iederéén!!
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:15
Tangarine - From Tuscon With Songs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Shawn James
Duycker, Hoofddorp
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Speelhuis, Helmond
Jochen Otten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:30
Josylvio
Patronaat, Haarlem