Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
22:00
BIRD
Rotterdam
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Cafe Video
Gent
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
De Kleine Komedie
Amsterdam
De Meenthe
Steenwijk
Den Trap
Kortrijk
23:00
Effenaar
Eindhoven
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Grenswerk
Venlo
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:30
Jansen & Janssen
Enschede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:00
Melkweg
Amsterdam
Merleyn
Nijmegen
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
Paradiso
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Roepaen
Ottersum
Rotown
Rotterdam
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg Cuijk
Cuijk
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Simplon
Groningen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Stadsschouwburg Velsen
IJmuiden
20:30
Stathe
Utrecht
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
Theater Bellevue
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater De Veste
Delft
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
Theater Gooiland
Hilversum
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
20:15
Theater Hof 88
Almelo
Theater Zuidplein
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
21:00
Winston
Amsterdam
ATLAS Theater
Emmen
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:15
C.C. Breughelzaal
Bree
20:15
C.C. Cascade
Hendrik-Ido-Ambacht
Chassé Theater
Breda
18:00
Concerto
Amsterdam
21:30
Cul de Sac
Tilburg
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
De Meenthe
Steenwijk
De Muze
Noordwijk
20:00
De Nieuwe Kolk
Assen
Den heuvel
Alphen
20:00
Duycker
Hoofddorp
Dynamo
Eindhoven
20:30
Effenaar
Eindhoven
21:00
Electron
Breda
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
Het Klooster
Woerden
21:30
Hofman
Utrecht
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:00
Leidse Schouwburg
Leiden
19:00
Little Devil
Tilburg
20:30
Lux
Nijmegen
20:00
Markant Uden
Uden
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
Munttheater
Weert
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Oefenbunker
Landgraaf
20:00
Orpheus
Apeldoorn
OT301
Amsterdam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:00
Paradijskerk
Rotterdam
Paradiso
Amsterdam
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
Rotown
Rotterdam
20:15
Schaffelaartheater
Barneveld
Schaffelaartheater
Barneveld
woensdag 15 februari 2017
22:00
Donald’s Party Jazz Experience
BIRD, Rotterdam
Saint Motel
Bitterzoet, Amsterdam
Billy Cobham / Dean Brown
Boerderij, Zoetermeer
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lookapony
Cafe Video, Gent
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
The Bootleg Sixties
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Lohues - Moi
De Meenthe, Steenwijk
Magnapop
Den Trap, Kortrijk
23:00
STUKAFEST AFTERPARTY MET THE COOL QUEST, YAKUMO
Effenaar, Eindhoven
20:15
The Bootleg Beatles
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Goudse Schouwburg, Gouda
The Toy Dolls
Grenswerk, Venlo
20:00
Josh Ritter
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:30
Daniel Meade / Lloyd Reid
Jansen & Janssen, Enschede
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:00
Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
Melkweg, Amsterdam
Andy Shauf
Merleyn, Nijmegen
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Shells
Paradiso, Amsterdam
The Notwist
Paradiso, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Oldenosborn - #Life
Posttheater, Arnhem
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Roepaen, Ottersum
The Amazons
Rotown, Rotterdam
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Schouwburg Cuijk, Cuijk
Paul de Munnik
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Stadsschouwburg Velsen, IJmuiden
20:30
Voltage
Stathe, Utrecht
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Spiegel, Zwolle
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater de Stoep, Spijkenisse
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater De Veste, Delft
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Gooiland, Hilversum
20:30
Martyn Joseph
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Hof 88, Almelo
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zuidplein, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21:00
Vera van der Poel
Winston, Amsterdam
donderdag 16 februari 2017
The Bootleg Sixties
ATLAS Theater, Emmen
21:00
Turnpike Troubadours
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Traffic Jam
Boerderij, Zoetermeer
21:00
The Mahones
Burgerweeshuis, Deventer
20:15
Daniel Meade
C.C. Breughelzaal, Bree
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
C.C. Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Chassé Theater, Breda
18:00
Moss
Concerto, Amsterdam
21:30
Project Bongo
Cul de Sac, Tilburg
20:30
Enge Buren - Ruk!
De Harmonie, Leeuwarden
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Meenthe, Steenwijk
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Muze, Noordwijk
20:00
Kiki Schippers - Wie kijkt?
De Nieuwe Kolk, Assen
Eva Crutzen - Spiritus
Den heuvel, Alphen
20:00
Shawn James
Duycker, Hoofddorp
Comeback Kid + Deez Nuts + First Blood + Get The Shot + Hellions + mor
Dynamo, Eindhoven
20:30
The Kik
Effenaar, Eindhoven
21:00
Dakota / Viruuunga
Electron, Breda
20:15
Percossa - The Real Deal
Flint, Amersfoort
20:30
De Deeldeliers - Deeldelarie
Fransche School Culemborg, Culemborg
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Klooster, Woerden
21:30
Rivers
Hofman, Utrecht
Kirsten van Teijn - Zalf
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
Marc-Marie Huijbregts
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:00
FABELHAFT
Leidse Schouwburg, Leiden
19:00
Tytan
Little Devil, Tilburg
20:30
Martyn Joseph
Lux, Nijmegen
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Markant Uden, Uden
René van Meurs - Even goede vrienden
Meervaart, Amsterdam
Vitalic
Melkweg, Amsterdam
20:00
The Toy Dolls
Mezz, Breda
The Dutch Eagles
Munttheater, Weert
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Helstar
Oefenbunker, Landgraaf
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Orpheus, Apeldoorn
Lookapony
OT301, Amsterdam
20:00
Welkom bij de Fresku Show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
The Hubschrauber / John Monday
Paard, Den Haag
20:00
Josh Ritter
Paradijskerk, Rotterdam
The Amazons
Paradiso, Amsterdam
Jochen Otten
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
Josylvio
Patronaat, Haarlem
20:00
The Bootleg Beatles
Patronaat, Haarlem
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Posthuis Theater, Heerenveen
Iguana Death Cult
Rotown, Rotterdam
20:15
Chris Silos - Pierewaaien
Schaffelaartheater, Barneveld
Guido Weijers - Masterclass Geluk
Schaffelaartheater, Barneveld