Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Stathe
Utrecht
21:00
Winston
Amsterdam
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Concertgebouw De Vereeniging
Nijmegen
Grenswerk
Venlo
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Paradiso
Amsterdam
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Effenaar
Eindhoven
20:00
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
Rotown
Rotterdam
23:00
Effenaar
Eindhoven
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Bitterzoet
Amsterdam
De Kleine Komedie
Amsterdam
Schouwburg Hengelo
Hengelo
20:30
Posttheater
Arnhem
20:00
Roepaen
Ottersum
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Het Heerenlogement
Beusichem
Den Trap
Kortrijk
Cafe Video
Gent
ATLAS Theater
Emmen
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Het Zonnehuis
Amsterdam
20:00
Theater de Spiegel
Zwolle
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Theater Hof 88
Almelo
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:15
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Theater 't Voorhuys
Emmeloord
22:00
BIRD
Rotterdam
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Schouwburg Cuijk
Cuijk
20:30
Jansen & Janssen
Enschede
De Meenthe
Steenwijk
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:30
Simplon
Groningen
20:30
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Boerderij
Zoetermeer
Theater Gooiland
Hilversum
20:15
Theater De Veste
Delft
Merleyn
Nijmegen
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
013
Tilburg
ACU
Utrecht
20:00
Wilminktheater
Enschede
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
Theater De Veste
Delft
20:00
Theater Zinin
Nijverdal
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Melkweg
Amsterdam
19:00
Little Devil
Tilburg
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
20:30
Boerderij
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
20:00
Sugar Factory
Amsterdam
20:30
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Mezz
Breda
20:00
Markant Uden
Uden
21:00
Burgerweeshuis
Deventer
20:30
Effenaar
Eindhoven
20:30
Paard
Den Haag
Munttheater
Weert
ATLAS Theater
Emmen
20:00
Patronaat
Haarlem
20:15
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
Paradiso
Amsterdam
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Het Klooster
Woerden
20:15
Theater de Schalm
Veldhoven
21:30
Hofman
Utrecht
Meervaart
Amsterdam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Muze
Noordwijk
21:30
Cul de Sac
Tilburg
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Posthuis Theater
Heerenveen
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Stadsschouwburg Utrecht
Utrecht
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
Theater de Hofnar
Valkenswaard
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
Theater Bellevue
Amsterdam
18:00
Concerto
Amsterdam
20:30
Lux
Nijmegen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
woensdag 15 februari 2017
20:30
Voltage
Stathe, Utrecht
21:00
Vera van der Poel
Winston, Amsterdam
20:00
Tineke Schouten - T-splitsing
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
The Toy Dolls
Grenswerk, Venlo
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Goudse Schouwburg, Gouda
The Notwist
Paradiso, Amsterdam
The Bootleg Sixties
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
The Bootleg Beatles
Effenaar, Eindhoven
20:00
The Analogues - Sgt. Pepper
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
The Amazons
Rotown, Rotterdam
23:00
STUKAFEST AFTERPARTY MET THE COOL QUEST, YAKUMO
Effenaar, Eindhoven
20:00
Shells
Paradiso, Amsterdam
20:15
Sara Kroos - Doorgefokt
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Saint Motel
Bitterzoet, Amsterdam
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
Paul de Munnik
Schouwburg Hengelo, Hengelo
20:30
Oldenosborn - #Life
Posttheater, Arnhem
20:00
Najib Amhali / PlusSupportAct
Roepaen, Ottersum
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Martyn Joseph
Theater Het Heerenlogement, Beusichem
Magnapop
Den Trap, Kortrijk
Lookapony
Cafe Video, Gent
Lenette van Dongen - Tegenwind
ATLAS Theater, Emmen
Kirsten van Teijn - Zalf
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
20:00
Kel Assouf
Ancienne Belgique (AB), Brussel
Joy Wielkens / Michael Varekamp / Steffen Morrison - I'm a Soulman
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Josh Ritter
Het Zonnehuis, Amsterdam
20:00
Joris Linssen & caramba - Serenade
Theater de Spiegel, Zwolle
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Theater Hof 88, Almelo
20:00
Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
Melkweg, Amsterdam
20:15
Hans Sibbel - De Paardenpoetser
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Freek de Jonge - De Peiling
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Eva Crutzen - Spiritus
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Theater 't Voorhuys, Emmeloord
22:00
Donald’s Party Jazz Experience
BIRD, Rotterdam
De Partizanen - Welkom in Partizanië
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Danny Vera - Between the Dark & Daylight
Schouwburg Cuijk, Cuijk
20:30
Daniel Meade / Lloyd Reid
Jansen & Janssen, Enschede
Daniel Lohues - Moi
De Meenthe, Steenwijk
Daniël Arends - De Afterparty
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:30
Comedy Night
Simplon, Groningen
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Billy Cobham / Dean Brown
Boerderij, Zoetermeer
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater Gooiland, Hilversum
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Theater De Veste, Delft
Andy Shauf
Merleyn, Nijmegen
20:15
Ali B - Je Suis Ali
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
A Day To Remember
013, Tilburg
45ACIDBABIES
ACU, Utrecht
donderdag 16 februari 2017
20:00
Yuri Honing
Wilminktheater, Enschede
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Theater Aan de Slinger, Houten
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Theater De Veste, Delft
20:00
Wende Snijders
Theater Zinin, Nijverdal
20:00
Welkom bij de Fresku Show
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vitalic
Melkweg, Amsterdam
19:00
Tytan
Little Devil, Tilburg
21:00
Turnpike Troubadours
Bitterzoet, Amsterdam
20:30
Traffic Jam
Boerderij, Zoetermeer
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
20:00
Tigercub
Sugar Factory, Amsterdam
20:30
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
The Toy Dolls
Mezz, Breda
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Markant Uden, Uden
21:00
The Mahones
Burgerweeshuis, Deventer
20:30
The Kik
Effenaar, Eindhoven
20:30
The Hubschrauber / John Monday
Paard, Den Haag
The Dutch Eagles
Munttheater, Weert
The Bootleg Sixties
ATLAS Theater, Emmen
20:00
The Bootleg Beatles
Patronaat, Haarlem
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
The Amazons
Paradiso, Amsterdam
20:15
Tangarine - From Tuscon With Songs
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Spinvis
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:15
Sjors van der Panne - Theaterconcert 2016-2017
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:00
Shawn James
Duycker, Hoofddorp
20:00
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Sanne Wallis de Vries - Gut
Het Klooster, Woerden
20:15
Sam O'Hanlon / Charles Blyth - The Simon & Garfunkel Story
Theater de Schalm, Veldhoven
21:30
Rivers
Hofman, Utrecht
René van Meurs - Even goede vrienden
Meervaart, Amsterdam
20:30
Remy van Kesteren - Tomorrow Eyes
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Remco Veldhuis - Lang verhaal kort, de Bijbel in twee uur
De Muze, Noordwijk
21:30
Project Bongo
Cul de Sac, Tilburg
Pieter Derks - Spot
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Peter Pannekoek - Zacht van binnen
Posthuis Theater, Heerenveen
20:15
Percossa - The Real Deal
Flint, Amersfoort
20:30
Pepijn Schoneveld - Morgen klaart het op
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
20:30
Patrick Nederkoorn
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Patrick Laureij - Dekking Hoog
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Oldenosborn - #Life
Theater de Hofnar, Valkenswaard
20:15
O'G3NE
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Niels Geusebroek - Wildfire
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
Nabil Aoulad Ayad - Tijdmachine
Theater Bellevue, Amsterdam
18:00
Moss
Concerto, Amsterdam
20:30
Martyn Joseph
Lux, Nijmegen
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
Theater 't Speelhuis, Helmond