Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Stroomhuis
Eindhoven
Ziggo Dome
Amsterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
19:45
Hedon
Zwolle
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
20:15
Theater 't Kapelletje
Rotterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:15
Theater De Winsinghhof
Roden
20:15
Theater De Lievekamp
Oss
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Melkweg
Amsterdam
Theater Zinin
Nijverdal
Heineken Music Hall
Amsterdam
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
ECI Cultuurfabriek
Roermond
20:30
BIRD
Rotterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
TivoliVredenburg
Utrecht
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:45
EKKO
Utrecht
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
Luxor Live
Arnhem
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Theaterhotel Almelo
Almelo
20:15
Stadsgehoorzaal Kampen
Kampen
Mezz
Breda
20:30
Het Parktheater
Alphen aan den Rijn
23:00
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Paard
Den Haag
C.C. Lokeren
Lokeren
Paard
Den Haag
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Stadsgehoorzaal Vlaardingen
Vlaardingen
Agnietenhof
Tiel
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Stadsschouwburg Sittard-Geleen
Sittard
20:15
De Helling
Utrecht
Vera
Groningen
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
23:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Mezz
Breda
20:15
Theater de Spiegel
Zwolle
Crown theater
Aalsmeer
20:30
Theater De Omval
Diemen
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
21:00
Rotown
Rotterdam
S.C.C. De Ruchte
Someren
23:00
De Kleine Komedie
Amsterdam
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Luxor Live
Arnhem
So What!
Gouda
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Melkweg
Amsterdam
Goudse Schouwburg
Gouda
Theater Aan de Slinger
Houten
21:00
De Stam
Almelo
21:00
Boulevard
Breda
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Doornroosje
Nijmegen
21:00
Luxor Live
Arnhem
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
De Flux
Zaandam
20:00
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Theater de Bussel
Oosterhout
Effenaar
Eindhoven
20:00
Munttheater
Weert
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
21:00
Vorstin
Hilversum
23:00
Rotown
Rotterdam
20:00
De Beurs Tiel
Tiel
Metropool
Hengelo
De Weijer
Boxmeer
20:30
De Roode Bioscoop
Amsterdam
22:00
TivoliVredenburg
Utrecht
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
dB's
Utrecht
20:15
Figi Theater
Zeist
21:00
PopEi
Eindhoven
20:30
DeLaMar
Amsterdam
20:00
World Forum Theater
Den Haag
20:00
Maassilo
Rotterdam
21:00
N9
Eeklo
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
TheaterHotel De Oranjerie
Roermond
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:30
Kroepoekfabriek
Vlaardingen
20:30
Verkadefabriek
's-Hertogenbosch
donderdag 10 maart 2016
20:30
Mozes and the Firstborn
Stroomhuis, Eindhoven
Muse
Ziggo Dome, Amsterdam
20:00
Naturally 7
Schaffelaartheater, Barneveld
19:45
Niels Geusebroek
Hedon, Zwolle
20:00
Omnia - Celtic World
Goudse Schouwburg, Gouda
20:15
Open Podium Cabaret en Kleinkunst
Theater 't Kapelletje, Rotterdam
20:30
OperAnight
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:15
Paul de Munnik - Nieuw
Theater De Winsinghhof, Roden
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Theater De Lievekamp, Oss
20:15
Rob en Emiel - Da's sterk
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
Robin Schulz
Melkweg, Amsterdam
Roué Verveer - Op het laatste moment
Theater Zinin, Nijverdal
Rudimental
Heineken Music Hall, Amsterdam
Sara Kroos - Doorgefokt
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:30
Serge Gainsbourg Forever
Bibelot, Dordrecht
20:15
Simon Keizer - Ik & Simon
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Speelman & Speelman - Lach het weg
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
St. Tropez
ECI Cultuurfabriek, Roermond
20:30
Sue the Night
BIRD, Rotterdam
20:30
The B-Movie Orchestra
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
The Dire Straits Experience
TivoliVredenburg, Utrecht
The Doors in Concert - Celebration
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
21:00
The Doots
Cul de Sac, Tilburg
20:45
The Germans / zZz
EKKO, Utrecht
20:15
Theatergroep Oeloek - OpSchmùck
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Luxor Live, Arnhem
Tim Fransen - Het failliet van de moderne tijd
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Tineke Schouten - Gewoon DOEN!
Meervaart, Amsterdam
20:15
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Chassé Theater, Breda
20:00
VanVelzen & The Hibby GBs
Theaterhotel Almelo, Almelo
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
Vök + CUT_ + V00d00 GOLD DJ’s
Mezz, Breda
20:30
Wibi Soerjadi
Het Parktheater, Alphen aan den Rijn
vrijdag 11 maart 2016
23:00
2manydjs
Doornroosje, Nijmegen
20:00
AAPNOOTMIES
Paard, Den Haag
Ali B - Je Suis Ali
C.C. Lokeren, Lokeren
Amber Gomaa
Paard, Den Haag
20:30
Anne Clark
Nieuwe Nor, Heerlen
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Stadsgehoorzaal Vlaardingen, Vlaardingen
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Agnietenhof, Tiel
20:15
Avalanche Quartet - The Guests
Theater de Speeldoos, Baarn
20:30
Avishai Cohen (trumpet) Quartet
LantarenVenster, Rotterdam
20:00
Bazooka
Patronaat, Haarlem
20:30
Beans & Fatback
Burgerweeshuis, Deventer
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Stadsschouwburg Sittard-Geleen, Sittard
20:15
Bilal
De Helling, Utrecht
Birth of Joy + The Mysterons
Vera, Groningen
22:00
Black Radio
Muziekpodium DJS, Dordrecht
23:00
Blackout
TivoliVredenburg, Utrecht
Bo Saris
Mezz, Breda
20:15
Boudewijn de Groot
Theater de Spiegel, Zwolle
Cabaretteketet
Crown theater, Aalsmeer
20:30
Cameretten Finalistentournee
Theater De Omval, Diemen
21:00
Causes
Het Bolwerk, Sneek
Circle Percussion - Bang! That Drum
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
Clouseau
Ancienne Belgique (AB), Brussel
21:00
Coasts
Rotown, Rotterdam
Country Café - It's Jukebox Time
S.C.C. De Ruchte, Someren
23:00
Daniël Arends
De Kleine Komedie, Amsterdam
Daniel Lohues
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:00
De Jeugd Van Tegenwoordig
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
De Kraaien
Luxor Live, Arnhem
De Likt
So What!, Gouda
20:15
Debby Petter - Bed & Breakfast
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Def P
Melkweg, Amsterdam
Dekoor - Close Harmony
Goudse Schouwburg, Gouda
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater Aan de Slinger, Houten
21:00
Diff
De Stam, Almelo
21:00
DJ Marthy
Boulevard, Breda
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Eefje De Visser
Doornroosje, Nijmegen
21:00
El Pino & The Volunteers + Goslink
Luxor Live, Arnhem
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Eye On The Prize
De Flux, Zaandam
20:00
Frank Boeijen
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
Theater de Bussel, Oosterhout
Fresku
Effenaar, Eindhoven
20:00
Gare Du Nord
Munttheater, Weert
20:30
Gé Reinders
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
21:00
George Baker & The Reservoir Dogs Band
Vorstin, Hilversum
23:00
Go March
Rotown, Rotterdam
20:00
Ground Control
De Beurs Tiel, Tiel
Guus Meeuwis - Morgen
Metropool, Hengelo
Hans Aarsman - Zelf weten
De Weijer, Boxmeer
20:30
Harimada Kusuma / Jendéla / Mieke Manschot
De Roode Bioscoop, Amsterdam
22:00
Haty Haty - Album release show
TivoliVredenburg, Utrecht
Her Majesty
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Herder
dB's, Utrecht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - Shave, Rattle and Roll
Figi Theater, Zeist
21:00
HUISMERK met Afterbeat en Danger At Daybreak
PopEi, Eindhoven
20:30
Intouchables
DeLaMar, Amsterdam
20:00
Jandino Asporaat - Hoe dan ook
World Forum Theater, Den Haag
20:00
Jett Rebel
Maassilo, Rotterdam
21:00
Joan Shelley (US) / Nathan Salsburg (US)
N9, Eeklo
20:00
Join The Jam XL met o.a. Broederliefde
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Jon van Eerd - Harrie Babba
TheaterHotel De Oranjerie, Roermond
Joris Linssen & caramba - STROOM
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:30
Julian Sas Band
Kroepoekfabriek, Vlaardingen
20:30
JW Roy / Leon Verdonschot
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch