Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
C.C. Nesterlé
Nistelrode
De Casino
Sint-Niklaas
20:30
Theater 't Pand
Gorinchem
21:00
Rotown
Rotterdam
21:00
Grounds
Rotterdam
20:15
Theater 't Onderdak
Sassenheim
Stroomhuis
Eindhoven
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Theater de Griffioen
Amstelveen
Theater De Leest
Waalwijk
Agnietenhof
Tiel
Podium heino
Heino
Chassé Theater
Breda
20:00
Groene Engel
Oss
20:30
Goudse Schouwburg
Gouda
21:00
Het Bolwerk
Sneek
Diligentia
Den Haag
Theater De Storm
Winterswijk
21:00
Mezz
Breda
21:30
Simplon
Groningen
20:30
Werftheater
Utrecht
20:30
BIRD
Rotterdam
20:15
Theater ’t Mozaïek
Wijchen
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Burgerweeshuis
Deventer
Bitterzoet
Amsterdam
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Zaantheater
Zaandam
Baroeg
Rotterdam
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:30
Patronaat
Haarlem
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
P60
Amstelveen
Atak
Enschede
21:30
Manifesto
Hoorn
013
Tilburg
20:00
Neushoorn
Leeuwarden
20:30
De Harmonie
Leeuwarden
20:30
LantarenVenster
Rotterdam
Kulturhus Holten
Holten
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
23:00
Melkweg
Amsterdam
23:00
Doornroosje
Nijmegen
EKKO
Utrecht
Theater de Bussel
Oosterhout
20:30
Grenswerk
Venlo
20:00
dB's
Utrecht
20:30
Nieuwe Nor
Heerlen
20:00
De Amer
Amen
van Beresteyn
Veendam
Posttheater
Arnhem
20:00
Willemeen
Arnhem
20:30
Theater De Omval
Diemen
19:30
Melkweg
Amsterdam
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:00
De Flux
Zaandam
Paradox
Tilburg
TivoliVredenburg
Utrecht
21:00
Winston
Amsterdam
22:00
Fluor
Amersfoort
C.C. Het LOO
Tessenderlo
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
19:30
Trix
Antwerpen
21:00
Hedon
Zwolle
Theater de Voorveghter
Hardenberg
20:30
Stiching Calypso Theater
Wijk bij Duurstede
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
20:00
Duycker
Hoofddorp
20:00
Goudse Schouwburg
Gouda
Koninklijk Theater Carré
Amsterdam
20:15
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
Agnietenhof
Tiel
20:00
De Trukendoos
Harelbeke
20:00
Koepeltheater
Leeuwarden
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
20:00
Nieuwe Luxor Theater
Rotterdam
Doornroosje
Nijmegen
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
20:00
Lux
Nijmegen
20:00
Mezz
Breda
21:00
De Bakkerij
Castricum
Bibelot
Dordrecht
21:00
V11
Rotterdam
20:15
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:30
Theater de Stoep
Spijkenisse
20:15
Theater Twee Hondjes
Hellevoetsluis
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Metropool
Hengelo
Luxor Live
Arnhem
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
21:00
O.J.C. De Roos
Deurne
21:00
Stroomhuis
Eindhoven
C.C. Achterolmen
Maaseik
Rotown
Rotterdam
20:15
Theater aan de Schie
Schiedam
20:15
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:30
Theater PePijn
Den Haag
vrijdag 17 februari 2017
20:15
Mark van de Veerdonk - Kaaskleum
C.C. Nesterlé, Nistelrode
Magnapop
De Casino, Sint-Niklaas
20:30
Madelijne Kool - Wake Up Kool
Theater 't Pand, Gorinchem
21:00
Luke Winslow King
Rotown, Rotterdam
21:00
Los Paja Brava (albumpresentatie)
Grounds, Rotterdam
20:15
LOS - VAST
Theater 't Onderdak, Sassenheim
Lookapony
Stroomhuis, Eindhoven
20:00
Lieve Bertha - Prachtexemplaar
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
Theater de Griffioen, Amstelveen
Lenette van Dongen - Tegenwind
Theater De Leest, Waalwijk
Lavinia Meijer
Agnietenhof, Tiel
Kirsten van Teijn - Zalf
Podium heino, Heino
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
Chassé Theater, Breda
20:00
JW Roy & Band
Groene Engel, Oss
20:30
Joris Linssen & caramba - Serenade
Goudse Schouwburg, Gouda
21:00
Joost Dijkema
Het Bolwerk, Sneek
Jochen Otten
Diligentia, Den Haag
Jochem Myjer - Adem in, adem uit
Theater De Storm, Winterswijk
21:00
Joana Serrat in Mezz Breda
Mezz, Breda
21:30
JeBroer
Simplon, Groningen
20:30
Javier Guzman - Ga-Bie-Jer
Werftheater, Utrecht
20:30
Jaskelis / WatWatIs
BIRD, Rotterdam
20:15
Jandino Asporaat - Keihard
Theater ’t Mozaïek, Wijchen
20:15
Isabelle Beernaert
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Imperial State Electric
Burgerweeshuis, Deventer
Iguana Death Cult
Bitterzoet, Amsterdam
20:00
I'm a Soulman - Steffen Morrison, Joy Wielkens, Michael Varekamp e.a.
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Zaantheater, Zaandam
Helstar
Baroeg, Rotterdam
20:00
HBA on tour
Gebr. De Nobel, Leiden
20:30
Hans Vandenburg / Robert Jan Stips / Thijs van Leer
Patronaat, Haarlem
20:15
Freek de Jonge - De Peiling
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:15
Frank Boeijen
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Francisca & Friends / Swing & Tell
P60, Amstelveen
Fleddy Melculy
Atak, Enschede
21:30
Ferocious Dog
Manifesto, Hoorn
Falco Benz
013, Tilburg
20:00
Everyday People & Guests
Neushoorn, Leeuwarden
20:30
Eva Crutzen - Spiritus
De Harmonie, Leeuwarden
20:30
Estafest
LantarenVenster, Rotterdam
Eric van Sauers - De lief en leed tour
Kulturhus Holten, Holten
Enge Buren - Ruk!
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
23:00
Egoless / Gantz / Loefah
Melkweg, Amsterdam
23:00
Edu Imbernon / Oliver Weiter / Recondite
Doornroosje, Nijmegen
Doomstad: Dool / Obese / Steak Number Eight
EKKO, Utrecht
Diederik van Vleuten - Mijn nachten met Churchill
Theater de Bussel, Oosterhout
20:30
Delain
Grenswerk, Venlo
20:00
Def P. & The Beatbusters
dB's, Utrecht
20:30
De Vieze Ma3seb Tour: Hef / Jermaine Niffer / Josylvio / Zack Ink
Nieuwe Nor, Heerlen
20:00
Daniel Meade
De Amer, Amen
Daniel Lohues - Moi
van Beresteyn, Veendam
Daniël Arends - De Afterparty
Posttheater, Arnhem
20:00
Cornered / Lifelong / Aggravation / No Gods No Masters
Willemeen, Arnhem
20:30
Chris Silos - Pierewaaien
Theater De Omval, Diemen
19:30
Che Sudaka
Melkweg, Amsterdam
Cesar Zuiderwijk - Masterclass
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:00
Carnivore Diprosopus / Embryonic Devourment / Malignancy / Nader Sadek
De Flux, Zaandam
Bruut!
Paradox, Tilburg
Boris
TivoliVredenburg, Utrecht
21:00
Bomba Roja / Fabrik Royale
Winston, Amsterdam
22:00
Bettie Serveert
Fluor, Amersfoort
Bart Peeters - Alleen & zonder plan
C.C. Het LOO, Tessenderlo
20:00
Bart Chabot / Ronald Giphart - Trio Giphart / Chabot
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
19:30
Bark (metal) / Bliksem / Distillator
Trix, Antwerpen
21:00
BAMBAMBIDDYBONGBONG
Hedon, Zwolle
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater de Voorveghter, Hardenberg
20:30
Arie Koomen & Edo Brunner - Klussen
Stiching Calypso Theater, Wijk bij Duurstede
20:15
Anne-Marie Jung - De Exoot
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
André Manuel - De Onzen
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
20:00
Almanac
Duycker, Hoofddorp
zaterdag 18 februari 2017
20:00
Yuri Honing
Goudse Schouwburg, Gouda
Youp van 't Hek - Licht
Koninklijk Theater Carré, Amsterdam
20:15
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
Wim Helsen - Er wordt naar u geluisterd
Agnietenhof, Tiel
20:00
William Boeva - Reset
De Trukendoos, Harelbeke
20:00
Wibi Soerjadi - 35 jaar meesterpianist
Koepeltheater, Leeuwarden
20:00
Wende Snijders
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:15
Welkom bij de Fresku Show
Theater 't Speelhuis, Helmond
20:00
Watskeburt?! - de musical
Nieuwe Luxor Theater, Rotterdam
Vitalic
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Viggo Waas - Cruijff & Pipo
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
20:00
Typhoon - Moro Lobi
Lux, Nijmegen
20:00
traumahelikopter in Mezz Breda
Mezz, Breda
21:00
Trash & Pagan Metal: Nornagesta & KFFR
De Bakkerij, Castricum
Toontje Lager
Bibelot, Dordrecht
21:00
Tonstartssbandht
V11, Rotterdam
20:15
Tineke Schouten - T-splitsing
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:30
Tigre Blanco
Theater de Stoep, Spijkenisse
20:15
Thijs van de Meeberg - Er mag gedanst worden
Theater Twee Hondjes, Hellevoetsluis
Theatergroep Oeloek - Opschmùck
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
The Tragically Hip
Metropool, Hengelo
The Toy Dolls
Luxor Live, Arnhem
20:00
The Soul of Spanish Harlem
Schouwburg Hengelo, Hengelo
21:00
the obsCURE
O.J.C. De Roos, Deurne
21:00
The Mystery Lights
Stroomhuis, Eindhoven
The Dutch Eagles
C.C. Achterolmen, Maaseik
The Dears
Rotown, Rotterdam
20:15
The Analogues - Sgt. Pepper
Theater aan de Schie, Schiedam
20:15
Tangarine, From Tucson with songs
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:30
Steven Brunswijk - Als ik mezelf kon zijn
Theater PePijn, Den Haag