Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
19:30
Poppodium Volt
Sittard
19:30
So What!
Gouda
013
Tilburg
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater - Congrescentrum De Tamboer
Hoogeveen
Stadsschouwburg Nijmegen
Nijmegen
20:00
Ancienne Belgique (AB)
Brussel
20:00
Theater Geert Teis
Stadskanaal
20:00
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:00
Gigant
Apeldoorn
20:00
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:00
P3
Purmerend
20:00
Trix
Antwerpen
20:00
Vorstin
Hilversum
20:00
Theater en Congrescentrum De Hanzehof
Zutphen
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:00
BREStheater
Brielle
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
20:00
De Roma
Antwerpen
20:00
Schouwburg Hengelo
Hengelo
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
Theater aan het Vrijthof
Maastricht
20:00
Scheldetheater
Terneuzen
20:00
Theater Zuidplein
Rotterdam
20:00
Schaffelaartheater
Barneveld
20:00
Theater de Mythe
Goes
20:00
Simplon
Groningen
20:00
Melkweg
Amsterdam
20:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
BIRD
Rotterdam
20:00
De Helling
Utrecht
20:00
Deventer Schouwburg
Deventer
20:00
Little Devil
Tilburg
20:00
Vorstin
Hilversum
De Meester
Almere
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Iduna
Drachten
20:00
Het Nationale Theater
Den Haag
20:00
De Zwarte Ruiter
Den Haag
Podium Asteriks
Leeuwarden
20:00
De Kreun
Kortrijk
20:00
Muziekgieterij
Maastricht
20:15
Koningshof
Maassluis
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:15
Het Diekhuus
Middelharnis
20:15
De Klif
Nijmegen
20:15
De Poorterij
Zaltbommel
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
van Beresteyn
Veendam
20:15
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:15
Theater Aan de Slinger
Houten
20:15
De Meenthe
Steenwijk
20:15
C.C. Onderling Genoegen
Duiven
20:15
Theater Sneek
Sneek
20:15
Het Musiater
Zevenaar
20:15
Figi Theater
Zeist
20:15
Theater de Speeldoos
Baarn
20:15
Flint
Amersfoort
20:15
Theater De Storm
Winterswijk
20:15
Cpunt Theater
Hoofddorp
20:15
Schouwburg Het Park
Hoorn
20:15
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland
Almere
20:15
Stadsgehoorzaal Leiden
Leiden
20:15
De Muze
Noordwijk
20:15
Junushoff Theater
Wageningen
20:15
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Kleine Komedie
Amsterdam
20:15
Veluvine
Nunspeet
20:15
Abdijkerk Aduard
Aduard
20:15
Theater de Purmaryn
Purmerend
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Schouwburg Amstelveen
Amstelveen
20:30
Markant Uden
Uden
20:30
Bimhuis
Amsterdam
20:30
Kunstmin Schouwburg
Dordrecht
20:30
Meervaart
Amsterdam
20:30
De Nieuwe Nobelaer
Etten-Leur
20:30
Zaantheater
Zaandam
20:30
Willem Twee poppodium
's-Hertogenbosch
20:30
Chassé Theater
Breda
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:30
Heyhoef-Backstage
Tilburg
20:30
De Oosterpoort
Groningen
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
20:30
Paard
Den Haag
20:30
De Amsteltuin
Amstelveen
20:30
Bibelot
Dordrecht
20:30
Comedy Club Haug
Rotterdam
Boerderij
Zoetermeer
Spirit of 66
Verviers
20:45
Neushoorn
Leeuwarden
21:00
Vera
Groningen
21:00
Altstadt
Eindhoven
21:00
Luxor Live
Arnhem
21:00
Het Bolwerk
Sneek
21:30
LOLA050
Groningen
Merleyn
Nijmegen
22:00
Paradiso
Amsterdam
22:00
Muziekpodium DJS
Dordrecht
vrijdag 14 februari 2020
19:30
De Avond van de Poëzie
Poppodium Volt, Sittard
19:30
Rainbow Roadshow
So What!, Gouda
The Dirty Daddies
013, Tilburg
20:00
Jazz Orchestra of the Concertgebouw
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
O'G3NE
Theater - Congrescentrum De Tamboer, Hoogeveen
Peter Pannekoek - Later was alles beter
Stadsschouwburg Nijmegen, Nijmegen
20:00
Orchestral Manoeuvres in the Dark
Ancienne Belgique (AB), Brussel
20:00
3J'S
Theater Geert Teis, Stadskanaal
20:00
Ruth Jacott
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:00
Tim Akkerman & The Ivy League
Gigant, Apeldoorn
20:00
Estonian Philharmonic Chamber Choir
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:00
Physical Graffiti
P3, Purmerend
20:00
Black Pumas
Trix, Antwerpen
20:00
Fastlove - A Tribute to George Michael
Vorstin, Hilversum
20:00
Fred van Leer - Leer van Fred Live
Theater en Congrescentrum De Hanzehof, Zutphen
20:00
Meiden van LOS - Lusten en Lasten
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:00
The Hillbilly Moonshiners Play Mumford and Sons
BREStheater, Brielle
20:00
TAGO - Korean Drum
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
20:00
Raymond van het Groenewoud
De Roma, Antwerpen
20:00
Symphonic Rock Night 2
Schouwburg Hengelo, Hengelo
Fresku - Voordat het te laat is
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Huub Stapel - Het Huwelijk
Theater aan het Vrijthof, Maastricht
20:00
Jon van Eerd - Herrie in de Keuken
Scheldetheater, Terneuzen
20:00
Tis hier geen hotel - Ellen Dikker, Dianne Liesker en Hanneke Drenth
Theater Zuidplein, Rotterdam
20:00
Stef Bos - Tijd
Schaffelaartheater, Barneveld
20:00
VOF De Kunst - Het bloed kruipt
Theater de Mythe, Goes
20:00
Dopebwoy
Simplon, Groningen
20:00
Doctor Krapula
Melkweg, Amsterdam
20:00
JW Roy
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Moonchild
BIRD, Rotterdam
20:00
Nona
De Helling, Utrecht
20:00
Sun Records - The Concert ‘the Birthplace Of Rock ‘n’ Roll’
Deventer Schouwburg, Deventer
20:00
Tankzilla + RRRags + Severant
Little Devil, Tilburg
20:00
Het Gezelschap
Vorstin, Hilversum
Kitchenette & Real Derek
De Meester, Almere
20:00
Complexity Fest Pre-party
Patronaat, Haarlem
20:00
Drukwerk
Iduna, Drachten
20:00
Eva van Manen
Het Nationale Theater , Den Haag
20:00
Indianizer
De Zwarte Ruiter, Den Haag
Katadreuffe / The Guru Guru
Podium Asteriks, Leeuwarden
20:00
Brihang
De Kreun, Kortrijk
20:00
Caravan Palace
Muziekgieterij, Maastricht
20:15
Het Groot Niet Te Vermijden - The Last Waltz
Koningshof, Maassluis
20:15
Sara Correia
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:15
Fabian Franciscus - Kleine Wereld
Het Diekhuus, Middelharnis
20:15
Guido Weijers - Masterclass Geluk
De Klif, Nijmegen
20:15
Murth Mossel - #NoFilter
De Poorterij, Zaltbommel
20:15
Nienke Plas - Van de hak op de tak
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Renate Reijnders - Het Liefdescollege
van Beresteyn, Veendam
20:15
Marcel Harteveld - Weet ik veel
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:15
Enge Buren - BASTA!
Theater Aan de Slinger, Houten
20:15
Barrie Stevens - The Show Must Go On
De Meenthe, Steenwijk
20:15
Sven Ratzke - Where are we now
C.C. Onderling Genoegen, Duiven
20:15
Anouk Maas / Tanja Jess / Vicotria Koblenko - Mijn man begrijpt me nie
Theater Sneek, Sneek
20:15
Niet Schieten! - 25 jaar Lust en Leed
Het Musiater, Zevenaar
20:15
Stefano Keizers - Sorry Baby
Figi Theater, Zeist
20:15
Van Der Laan & Woe - Pesetas
Theater de Speeldoos, Baarn
20:15
Viggo Waas - De meestervoorspeller
Flint, Amersfoort
20:15
Dominic Seldis
Theater De Storm, Winterswijk
20:15
Dutch Eagles
Cpunt Theater, Hoofddorp
20:15
Frans Bauer - Live in Concert
Schouwburg Het Park, Hoorn
20:15
Queen The Music
KAF - Kunstlinie Almere Flevoland , Almere
20:15
Round Midnight Orchestra - Crooners Night Club
Stadsgehoorzaal Leiden, Leiden
20:15
The Best of Britain - The Fifth (jubileumtournee)
De Muze, Noordwijk
20:15
The Fortunate Sons - A Tribute to Creedence Clearwater Revival
Junushoff Theater, Wageningen
20:15
Drinking Boys And Girls Choir / Otoboke Beaver
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Ronald Snijders & Pieter Jouke - De Staat van Verwarring,Valentijnsedi
De Kleine Komedie, Amsterdam
20:15
Wibi Soerjadi - Wibi @ The Movies
Veluvine, Nunspeet
20:15
Ekaterina Levental
Abdijkerk Aduard, Aduard
20:15
De Gouden Jaren II - Met o.a. Cor Bakker en Jacques Klöters
Theater de Purmaryn, Purmerend
20:15
Marcel Hensema - Alles in de hens
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:30
Thijs Boontjes Dans- en Showorkest
Paradiso, Amsterdam
20:30
Anuar - Eerlijk
Schouwburg Amstelveen, Amstelveen
20:30
Jason Bouman
Markant Uden, Uden
20:30
Mary Halvorson & Bill Frisell
Bimhuis, Amsterdam
20:30
Piepschuim - Grote Woorden - korte metten
Kunstmin Schouwburg, Dordrecht
20:30
'Nuff Said Brzzvll / Andrew Makkinga
Meervaart, Amsterdam
20:30
Oldenhermanns - Unsexed
De Nieuwe Nobelaer, Etten-Leur
20:30
Daan Boom - De Eerste
Zaantheater, Zaandam
20:30
Spo Dee O Dee
Willem Twee poppodium, 's-Hertogenbosch
20:30
Hadewych Doet De Dames
Chassé Theater, Breda
20:30
Cabaret Oriental
Paradiso, Amsterdam
20:30
Malford Milligan & The Southern Aces
Heyhoef-Backstage, Tilburg
20:30
Ruben Hein & NJJO
De Oosterpoort, Groningen
20:30
Sef
Tolhuistuin, Amsterdam
20:30
Marco Santos solo: Common Ground
Paard, Den Haag
20:30
Ben Dubin / David Luning
De Amsteltuin, Amstelveen
20:30
Bert Heerink / Jan Akkerman
Bibelot, Dordrecht
20:30
Best of Stand-Up
Comedy Club Haug, Rotterdam
Lonely Robot
Boerderij, Zoetermeer
Mister Cover
Spirit of 66, Verviers
20:45
2000 Motels
Neushoorn, Leeuwarden
21:00
Twin Peaks
Vera, Groningen
21:00
Gender Roles
Altstadt, Eindhoven
21:00
Kita Menari / Avi On Fire
Luxor Live, Arnhem
21:00
Our Oceans
Het Bolwerk, Sneek
21:30
Swingrays
LOLA050, Groningen
Kacy and Clayton
Merleyn, Nijmegen
22:00
Borokov Borokov
Paradiso, Amsterdam
22:00
Blues Jamsessie
Muziekpodium DJS, Dordrecht