Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:15
Meervaart
Amsterdam
Melkweg
Amsterdam
20:00
Mezz
Breda
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
20:00
Nieuwe Nor
Heerlen
20:30
OCCII
Amsterdam
Orpheus
Apeldoorn
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:00
P60
Amstelveen
20:30
Paard
Den Haag
20:30
Paardcafe
Den Haag
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
Paradiso
Amsterdam
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
19:30
Parktheater
Eindhoven
20:30
Patronaat
Haarlem
20:00
Patronaat
Haarlem
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
20:30
Rotown
Rotterdam
20:30
Schouwburg Almere
Almere
20:00
Schouwburg Amphion
Doetinchem
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:15
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
19:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:00
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
Stadstheater Zoetermeer
Zoetermeer
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
20:00
Theater De Kolk
Assen
Theater De Leest
Waalwijk
20:00
Theater De Storm
Winterswijk
Theater De Willem
Papendrecht
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:30
Tolhuistuin
Amsterdam
21:00
V11
Rotterdam
20:30
Volta
Amsterdam
Werftheater
Utrecht
21:00
Winston
Amsterdam
20:30
Witte Theater
IJmuiden
20:00
Ziggo Dome
Amsterdam
013
Tilburg
013
Tilburg
Agnietenhof
Tiel
20:30
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Atak
Enschede
22:00
Bar American
Middelburg
19:00
Baroeg
Rotterdam
20:00
Bibelot
Dordrecht
21:00
Bitterzoet
Amsterdam
Boerderij
Zoetermeer
20:00
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten
Brussel
BREStheater
Brielle
20:00
Burgerweeshuis
Deventer
C.C. Parnassos
Utrecht
20:15
Catharinakapel
Harderwijk
20:00
Centre Culturel de Tubize
Tubize
20:15
Chassé Theater
Breda
20:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
21:00
Cul de Sac
Tilburg
20:15
Cultura
Ede
Cultuurcluster de Tiliander
Oisterwijk
21:00
Cultuurpodium VANSLAG
Borger
20:00
dB's
Utrecht
21:00
De Bosuil
Weert
De Klif
Nijmegen
21:00
De Pul
Uden
20:30
De Weijer
Boxmeer
Diligentia
Den Haag
Dok6
Panningen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
DRU-Cultuurfabriek
Ulft
Duycker
Hoofddorp
19:30
Effenaar
Eindhoven
23:00
EKKO
Utrecht
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:00
Filharmonische Zaal Van Luik
Liège
20:00
Flagey
Brussel
20:15
Flint
Amersfoort
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
G.C. De Kluize
Oosterzele
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
Gigant
Apeldoorn
23:00
Grand Theatre
Groningen
20:00
Grand Theatre
Groningen
22:00
Groene Engel
Oss
Gryphus
Vierlingsbeek
Heineken Music Hall
Amsterdam
donderdag 17 maart 2016
20:15
Naturally 7
Meervaart, Amsterdam
Jack Savoretti
Melkweg, Amsterdam
20:00
Eefje De Visser
Mezz, Breda
20:30
St. Patricks Day
Neushoorn, Leeuwarden
20:00
Gulpener Geen GeDonder #52
Nieuwe Nor, Heerlen
20:30
Apparatschik / Junkman's Choir / Kalio Gayo
OCCII, Amsterdam
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Orpheus, Apeldoorn
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:00
Harry Sacksioni
P60, Amstelveen
20:30
Amsterdam Klezmer Band
Paard, Den Haag
20:30
Danella Smith Band / Pravini / Sára Hélène
Paardcafe, Den Haag
20:30
Sabrina Starke
Paradiso, Amsterdam
20:00
Mountaineer / Olivia Newton John Ravolta / The Slideshows
Paradiso, Amsterdam
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Michael Prins
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
19:30
Orion Music Awards
Parktheater, Eindhoven
20:30
Niels Geusebroek
Patronaat, Haarlem
20:00
Bombay / Canshaker Pi
Patronaat, Haarlem
20:30
Louise Attaque
Rockhal, Esch zur Alzette
20:30
Beans & Fatback
Rotown, Rotterdam
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Almere, Almere
20:00
Golden Earring
Schouwburg Amphion, Doetinchem
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:15
Ali B - Je suis Ali
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
19:30
De Nederlandse Bachvereniging - Mattheus Passion 2016
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:00
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:15
Omnia - Celtic World
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
20:00
Krystl
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
Anneke van Giersbergen - Verloren Verleden
Stadstheater Zoetermeer, Zoetermeer
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Loes Luca - DOEK!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Kolk, Assen
Jasper van Kuijk - Onder de streep
Theater De Leest, Waalwijk
20:00
Daniël Arends
Theater De Storm, Winterswijk
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Theater De Willem, Papendrecht
20:15
Joshua Hyslop
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
The Nylons
TivoliVredenburg, Utrecht
Jett Rebel
TivoliVredenburg, Utrecht
Tourist LeMC
TivoliVredenburg, Utrecht
20:30
James Hunter
Tolhuistuin, Amsterdam
21:00
Crying Boys Cafe
V11, Rotterdam
20:30
Leoparte + 1 band TBA
Volta, Amsterdam
Comedy Kitchen
Werftheater, Utrecht
21:00
VAN WARMERDAM presents HARIGE HEERIE
Winston, Amsterdam
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Witte Theater, IJmuiden
20:00
Holland zingt Hazes
Ziggo Dome, Amsterdam
vrijdag 18 maart 2016
TenTemPiés
013, Tilburg
The Sisters of Mercy
013, Tilburg
Angela Groothuizen - IKIGAI
Agnietenhof, Tiel
20:30
Herman in een bakje geitenkwark - 2
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Beat M Up | afterparty Output met Gravy / Kid Sublime
Atak, Enschede
22:00
Bon Scotch
Bar American, Middelburg
19:00
Extremities / Hibakusha / Raven Called Sin
Baroeg, Rotterdam
20:00
The Maureens
Bibelot, Dordrecht
21:00
Maison Du Malheur
Bitterzoet, Amsterdam
Paul Carrack
Boerderij, Zoetermeer
20:00
Lara Fabian
Bozar - Paleis voor Schone Kunsten, Brussel
Joris Linssen & caramba - STROOM
BREStheater, Brielle
20:00
The Ploctones
Burgerweeshuis, Deventer
Dorine Wiersma
C.C. Parnassos, Utrecht
20:15
Iris Penning
Catharinakapel, Harderwijk
20:00
Gainsbourg ressuscité
Centre Culturel de Tubize, Tubize
20:15
Intouchables
Chassé Theater, Breda
20:00
A Balladeer
Concerto, Amsterdam
20:00
Her Majesty
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
21:00
Sunday Kids
Cul de Sac, Tilburg
20:15
Cameretten Finalistentournee
Cultura, Ede
Roué Verveer - Op het laatste moment
Cultuurcluster de Tiliander, Oisterwijk
21:00
Toby Beard & Band
Cultuurpodium VANSLAG, Borger
20:00
Dead Guitars
dB's, Utrecht
21:00
La Villa Strangiato - a tribute to Rush
De Bosuil, Weert
Fling - A sunny day in the rain
De Klif, Nijmegen
21:00
Dansado & de Feestneger / David Ghetto / DJ Juelzz / Lowriderz / The B
De Pul, Uden
20:30
Leon van der Zanden - Supergewoon
De Weijer, Boxmeer
Kasper van Kooten
Diligentia, Den Haag
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Dok6, Panningen
Causes
Doornroosje, Nijmegen
20:00
The Watch
DRU-Cultuurfabriek, Ulft
Kenny B
Duycker, Hoofddorp
19:30
Defeater
Effenaar, Eindhoven
23:00
Cultfarm Invites: Palmbomen II
EKKO, Utrecht
20:30
Cabaret Le Temps des Cerises
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:00
Roméo et Juliette
Filharmonische Zaal Van Luik , Liège
20:00
Concert pour Sun Child
Flagey, Brussel
20:15
Lilian Vieira
Flint, Amersfoort
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
Fransche School Culemborg, Culemborg
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
G.C. De Kluize, Oosterzele
20:00
Blues Route met Bas Paardekooper
Gebouw-T, Bergen op Zoom
De Kraaien
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
My Baby
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Ozric Tentacles + Project RnL
Gigant, Apeldoorn
23:00
Charl Delemarre
Grand Theatre, Groningen
20:00
Eefje De Visser
Grand Theatre, Groningen
22:00
Girls Love DJs
Groene Engel, Oss
Omar Ahaddaf - Grenzeloos
Gryphus, Vierlingsbeek
Opgezwolle Tot Nu
Heineken Music Hall, Amsterdam