Op deze pagina vind je de Podiuminfo concertagenda met alle concerten in Nederland en België. Gebruik onze selectie-mogelijkheden om concerten per stad, provincie of podium te selecteren. Er is ook een overzicht van livestreams.
Mis je een concert of livestream? Geef het door via onze submit-functie.
Gratis
Uitverkocht
Livestream
Leden die gaan
Leden die willen
DATUM
INFO
20:30
Schouwburg Almere
Almere
Fulcotheater
IJsselstein
20:15
TivoliVredenburg
Utrecht
Agora Theater Lelystad
Lelystad
20:00
Centre Culturel Chenee
Chênée
TAQA Theater De Vest
Alkmaar
Theater Bellevue
Amsterdam
20:30
Het Witte Kerkje
Terheijden
Bibelot
Dordrecht
20:00
Stadsschouwburg Middelburg
Middelburg
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Oude Luxor Theater
Rotterdam
20:30
Volta
Amsterdam
Theater aan de Parade
's-Hertogenbosch
20:30
Rockhal
Esch zur Alzette
19:45
Doornroosje
Nijmegen
20:15
De Helling
Utrecht
Orpheus
Apeldoorn
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
Doornroosje
Nijmegen
Doornroosje
Nijmegen
20:00
Paradiso
Amsterdam
C. Het Oude Raadhuis
Hoofddorp
Schouwburg De Kring
Roosendaal
20:15
Meervaart
Amsterdam
20:30
Patronaat
Haarlem
20:30
De Maaspoort
Venlo
20:15
Stadsschouwburg Haarlem
Haarlem
19:30
Parktheater
Eindhoven
20:00
Boerderij
Zoetermeer
18:00
Concerto
Amsterdam
20:15
Kennemer Theater
Beverwijk
20:00
Magdalenazaal (MaZ)
Brugge
20:30
Parkstad Limburg Theaters
Heerlen
20:30
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Stadstheater de Bond
Oldenzaal
20:30
Paradiso
Amsterdam
20:00
De Waalse Kerk Amsterdam
Amsterdam
20:30
Neushoorn
Leeuwarden
Leidse Schouwburg
Leiden
EKKO
Utrecht
20:00
TivoliVredenburg
Utrecht
TivoliVredenburg
Utrecht
20:00
Theater De Kolk
Assen
21:00
Winston
Amsterdam
20:15
Isala Theater
Capelle aan den IJssel
20:15
Cool kunst en cultuur
Heerhugowaard
Het Veur Theater
Leidschendam
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
20:30
Witte Theater
IJmuiden
19:00
Paradiso
Amsterdam
20:00
Concerto
Amsterdam
20:00
Palais des Congrès-Salle Europe
Liège
20:00
La Madeleine
Brussel
Meervaart
Amsterdam
20:00
Luxor Live
Arnhem
Agnietenhof
Tiel
20:00
Theater Hofpoort
Coevorden
20:00
Studio des Carmes
Marche-en-Famenne
21:00
Het Bolwerk
Sneek
20:30
Piet Hein Eek
Eindhoven
Westlandtheater De Naald
Naaldwijk
20:30
Fransche School Culemborg
Culemborg
20:00
Atak
Enschede
Koninklijke Schouwburg
Den Haag
20:30
Spirit of 66
Verviers
20:00
Patronaat
Haarlem
20:00
Gebouw-T
Bergen op Zoom
20:00
Podium Asteriks
Leeuwarden
22:00
Bar American
Middelburg
20:00
Theater Castellum
Alphen aan den Rijn
Theater Het Kruispunt
Barendrecht
20:30
Ferme du Biéreau
Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:15
Cultura
Ede
Doornroosje
Nijmegen
23:00
Grand Theatre
Groningen
Schouwburg de Lawei
Drachten
20:00
Flagey
Brussel
20:30
Kennemer Theater
Beverwijk
20:30
Schouwburg Concertzaal Tilburg
Tilburg
23:00
EKKO
Utrecht
21:00
De Pul
Uden
Gebr. De Nobel
Leiden
20:00
dB's
Utrecht
20:00
Poppodium Apollo
Emmen
19:30
Effenaar
Eindhoven
21:00
Hofman
Utrecht
Dok6
Panningen
20:00
Little Devil
Tilburg
C.C. Parnassos
Utrecht
Kennemer Theater
Beverwijk
20:15
Muziekgebouw Eindhoven
Eindhoven
20:00
Grand Theatre
Groningen
20:15
Stadhuis Naarden
Naarden
Stadsschouwburg Groningen
Groningen
19:00
Baroeg
Rotterdam
De Klif
Nijmegen
20:15
Theater 't Speelhuis
Helmond
G.C. De Kluize
Oosterzele
20:00
Centre Culturel de Tubize
Tubize
donderdag 17 maart 2016
20:30
Johan Goossens - Daglicht
Schouwburg Almere, Almere
Joris Linssen & caramba - STROOM
Fulcotheater, IJsselstein
20:15
Joshua Hyslop
TivoliVredenburg, Utrecht
Kasper van Kooten
Agora Theater Lelystad, Lelystad
20:00
Kathy Adam & Didier Laloy
Centre Culturel Chenee, Chênée
Katinka Polderman - Polderman tiert welig
TAQA Theater De Vest, Alkmaar
Kees van Amstel - De man die ik niet wilde worden
Theater Bellevue, Amsterdam
20:30
Kieran Goss
Het Witte Kerkje, Terheijden
Kovacs
Bibelot, Dordrecht
20:00
Krystl
Stadsschouwburg Middelburg, Middelburg
Leids Cabaret Festival - finalistentour
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Lenette van Dongen - Tegenwind
Oude Luxor Theater, Rotterdam
20:30
Leoparte + 1 band TBA
Volta, Amsterdam
Loes Luca - DOEK!
Theater aan de Parade, 's-Hertogenbosch
20:30
Louise Attaque
Rockhal, Esch zur Alzette
19:45
Maceo Parker
Doornroosje, Nijmegen
20:15
Mala Vita
De Helling, Utrecht
Micha Wertheim - Micha Wertheim voor Zichzelf
Orpheus, Apeldoorn
Michael Prins
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
Moke
Doornroosje, Nijmegen
Moke
Doornroosje, Nijmegen
20:00
Mountaineer / Olivia Newton John Ravolta / The Slideshows
Paradiso, Amsterdam
Murth Mossel - Voors en tegens
C. Het Oude Raadhuis, Hoofddorp
Mylou Frencken - Zinloos zuchten
Schouwburg De Kring, Roosendaal
20:15
Naturally 7
Meervaart, Amsterdam
20:30
Niels Geusebroek
Patronaat, Haarlem
20:30
Niet Schieten! - Kusje erop
De Maaspoort, Venlo
20:15
Omnia - Celtic World
Stadsschouwburg Haarlem, Haarlem
19:30
Orion Music Awards
Parktheater, Eindhoven
20:00
Ozric Tentacles + Project RnL
Boerderij, Zoetermeer
18:00
Paul de Munnik
Concerto, Amsterdam
20:15
Pumps en penalties - Over de wereld van de voetbalvrouw
Kennemer Theater, Beverwijk
20:00
Recorders
Magdalenazaal (MaZ), Brugge
20:30
Remko Vrijdag & Martine Sandifort
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
20:30
René van Meurs - Even Goede Vrienden
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Roué Verveer - Op het laatste moment
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
20:30
Sabrina Starke
Paradiso, Amsterdam
20:00
Scott Matthew
De Waalse Kerk Amsterdam, Amsterdam
20:30
St. Patricks Day
Neushoorn, Leeuwarden
Stef Bos
Leidse Schouwburg, Leiden
The Brahms
EKKO, Utrecht
20:00
The Nylons
TivoliVredenburg, Utrecht
Tourist LeMC
TivoliVredenburg, Utrecht
20:00
Van Der Laan & Woe - Alles eromheen
Theater De Kolk, Assen
21:00
VAN WARMERDAM presents HARIGE HEERIE
Winston, Amsterdam
20:15
VanVelzen
Isala Theater, Capelle aan den IJssel
20:15
Veldhuis & Kemper - Of de gladiolen (reprise)
Cool kunst en cultuur, Heerhugowaard
Vincent Geers - Je moet het maar durven
Het Veur Theater, Leidschendam
20:30
Yentl & de Boer - De snoepwinkel is gesloten
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
20:30
Yora Rienstra - Drukt haar snor
Witte Theater, IJmuiden
vrijdag 18 maart 2016
19:00
77 Bombay Street
Paradiso, Amsterdam
20:00
A Balladeer
Concerto, Amsterdam
20:00
ABBA Symphonic
Palais des Congrès-Salle Europe, Liège
20:00
Abd Al Malik
La Madeleine, Brussel
Ali B - Je Suis Ali
Meervaart, Amsterdam
20:00
Amsterdam Klezmer Band
Luxor Live, Arnhem
Angela Groothuizen - IKIGAI
Agnietenhof, Tiel
20:00
Anne Jan Toonstra
Theater Hofpoort, Coevorden
20:00
Antoine Pierre Urbex / David Thomaere Trio
Studio des Carmes, Marche-en-Famenne
21:00
Ares
Het Bolwerk, Sneek
20:30
Aron Elstak - Met de moed der wanhoop
Piet Hein Eek, Eindhoven
Ashton Brothers - Enfants Terribles
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
20:30
Avalanche Quartet - The Guests
Fransche School Culemborg, Culemborg
20:00
Beat M Up | afterparty Output met Gravy / Kid Sublime
Atak, Enschede
Bert Visscher - Zelden zoiets gezien
Koninklijke Schouwburg, Den Haag
20:30
Blaze Bayley
Spirit of 66, Verviers
20:00
Bliksem (B)
Patronaat, Haarlem
20:00
Blues Route met Bas Paardekooper
Gebouw-T, Bergen op Zoom
20:00
Bombay
Podium Asteriks, Leeuwarden
22:00
Bon Scotch
Bar American, Middelburg
20:00
Boudewijn de Groot
Theater Castellum, Alphen aan den Rijn
Cabarestafette
Theater Het Kruispunt, Barendrecht
20:30
Cabaret Le Temps des Cerises
Ferme du Biéreau , Ottignies-Louvain-la-Neuve
20:15
Cameretten Finalistentournee
Cultura, Ede
Causes
Doornroosje, Nijmegen
23:00
Charl Delemarre
Grand Theatre, Groningen
Circle Percussion - Bang! That Drum
Schouwburg de Lawei, Drachten
20:00
Concert pour Sun Child
Flagey, Brussel
20:30
Cor Bakker / Gerard Alderliefste - En Route
Kennemer Theater, Beverwijk
20:30
Crins & Jeroen - STRALST
Schouwburg Concertzaal Tilburg, Tilburg
23:00
Cultfarm Invites: Palmbomen II
EKKO, Utrecht
21:00
Dansado & de Feestneger / David Ghetto / DJ Juelzz / Lowriderz / The B
De Pul, Uden
De Kraaien
Gebr. De Nobel, Leiden
20:00
Dead Guitars
dB's, Utrecht
20:00
Def P
Poppodium Apollo, Emmen
19:30
Defeater
Effenaar, Eindhoven
21:00
Diff
Hofman, Utrecht
Dolf Jansen - Hardverwarmend
Dok6, Panningen
20:00
Doomsower Mark: Witchsorrow (UK) + Coltsblood (UK)
Little Devil, Tilburg
Dorine Wiersma
C.C. Parnassos, Utrecht
Edsilia Rombley - Mama Sings
Kennemer Theater, Beverwijk
20:15
Edwin Evers Band
Muziekgebouw Eindhoven, Eindhoven
20:00
Eefje De Visser
Grand Theatre, Groningen
20:15
Eric Vloeimans & Remy van Kesteren - Musica Callada
Stadhuis Naarden, Naarden
Erik van Muiswinkel - De Olieworstelaar
Stadsschouwburg Groningen, Groningen
19:00
Extremities / Hibakusha / Raven Called Sin
Baroeg, Rotterdam
Fling - A sunny day in the rain
De Klif, Nijmegen
20:15
Frank Boeijen
Theater 't Speelhuis, Helmond
Fred Delfgaauw - In de wachtkamer van de liefde
G.C. De Kluize, Oosterzele
20:00
Gainsbourg ressuscité
Centre Culturel de Tubize, Tubize